Найдорожчі клавіатури у світі: опис

714 0 Новини високих технологій

Напевно мало хто взагалі замислювався про те, що таке просте пристрій периферії, як комп'ютерна клавіатура, може стати справжнім витвором мистецтва і коштуватиме шалених грошей. Більшість людей не готові заплатити за «клаву» більше 3000-4000 тисяч рублів, не кажучи вже про моделях вартістю більше 10 тисяч. А як щодо того, щоб викласти, наприклад, 2-3 тисячі доларів? Складно повірити, що таке є, але це правда. І щоб не було сумнівів, пропонуємо розглянути найдорожчі клавіатури у світі.

Потрібно більше золота

Відкриває сьогоднішній список, клавіатура з Японії – Kirameki Pure Gold Keyboard. Розробили це «чудо» в компанії Wazakura Studios. Відмітна особливість її від інших полягає в тому, що всі клавіші повністю покриті японським листовим золотом найвищої проби. Як запевняють творці, таким дорогим аксесуаром, вони хотіли віддати данину поваги японської традиції по обробці золота, історія якої сягає в дуже далекі часи.


Найдорожчі клавіатури у світі: опис
Ціна даної периферії варіюється від 310 до 380 доларів, що в перекладі за нинішнім курсом становить більше 22 тисяч рублів. Власне, завдяки цьому, пристрій потрапило в список найдорожчих клавіатур в світі. Купити пристрій можна на офіційному сайті компанії. Доставку, до речі, теж доведеться оплатити.

«Комфорту» багато не буває

На другому місці серед найдорожчих клавіатур в світі – Comfort Keyboard. З вигляду може здатися, що це звичайна, нічим не примітна клавіатура, але це зовсім не так. Не даремно ж вона потрапила в список дорогих пристроїв. Ключова особливість даної периферії в тому, що її можна розділити на 3 незалежні частини і з'єднати їх між собою як завгодно.


Найдорожчі клавіатури у світі: опис
Для чого це потрібно? Щоб домогтися найкращої ергономіки і комфорту при роботі. Наприклад, можна зібрати клавіатуру для лівші, або ж прибрати цифровий блок, якщо він не потрібен. Все залежить вже від користувача. Що стосується ціни, то купити таку «комфортну» клавіатуру можна за 360-370 доларів.

«Ручна» клавіатура

Ще одна з найдорожчих клавіатур в світі – Professional II Datahand. Якщо показати цей пристрій будь-якій людині і запитати, що це таке, то, швидше за все, правильної відповіді ніхто не дасть. Datahand кардинально відрізняється від звичної клавіатури буквально все, починаючи від форми і закінчуючи кнопками. За своїм зовнішнім виглядом пристрій більше нагадує який-небудь гаджет з фантастичних фільмів, ніж пристрій для введення тексту.
Найдорожчі клавіатури у світі: опис
Примітна ця клавіатура тим, що її можна повністю налаштувати під свої руки, щоб працювати було максимально комфортно. Набір тексту здійснюється зовсім не так, як на звичному пристрої, а з допомогою так званих джойстиків. Потрібно лише злегка ворушити пальцями в потрібну сторону орієнтуючись при цьому на допоміжні наклейки на корпусі, щоб друкувати текст. Достеменно невідомо, наскільки зручно користуватися такою периферією, але коштує вона пристойно – в районі 670-680 «баксів».

Ергономіка понад усе

Четверте місце в списку найдорожчих клавіатур в світі для комп'ютера займає Maltron. Головна «фішка» будь периферії від даного виробника – високий рівень ергономіки. Справа в тому, що стандартні пристрої, на думку розробників компанії, не забезпечують належний рівень комфорту і працювати з ними важко. Тому було прийнято рішення випускати власну периферію з «правильної» формою корпусу і зручною розкладкою.
Найдорожчі клавіатури у світі: опис
До речі, про розкладці. Вона кардинально відрізняється від звичайної клавіатури, звикнути до неї буде неймовірно складно. Проте знайшлися люди, які високо оцінили праці Maltron, правда, таких небагато. Вся справа в тому, що за свої неймовірно ергономічні пристрою розробники просять без малого 900-950 доларів.

Клавіатура на замовлення

Datamancer Custom Keyboard – найдорожча механічна клавіатура в світі. Без жартів. Вартість даної периферії починається з позначки в 1500 доларів і може бути набагато більше. Тут вже все залежить від вимог користувача. Справа в тому, що розробники Datamancer випускають свою клавіатуру виключно на замовлення і лише за тим вимогам, які висуває замовник. Звичайно, можна зупинитися на стандартному дизайні від розробника, але хто буде займатися, коли є можливість вибрати замовну «клаву»?
Найдорожчі клавіатури у світі: опис
Кнопки у Datamancer виконані в стилі старих друкарських машинок. Можна змінити розмір кнопок, форму, додати підсвічування, вибрати колір матеріалів, колір кнопок, форму корпусу та багато-багато іншого. Все залежить виключно від фантазії і вимог.

«Оптимальний максимум»

Чим відома студія Артемія Лебедєва? Ну, по-перше, дизайном, який багато де зустрічається. Найпростіший приклад – "Яндекс". По-друге, своїми високими цінами на послуги, адже навіть експрес-розробка простенького логотипу від Лебедєва, обійдеться мінімум в 500 тисяч рублів. Чим ще відома студія – своїми дорогими клавіатурами. Ось, приміром, Optimus Maximus. Вартість даної периферії – 2400 доларів. І це, варто визнати, величезні гроші.
Найдорожчі клавіатури у світі: опис
Що ж такого особливого може бути в цій клавіатурі? Ну, на перший погляд нічого, але якщо придивитися, то стає ясно, що кожна кнопка на пристрої – це маленький дисплей, який відображає рівно той символ, який на нього запрограмував користувач. Іншими словами, клавіатуру можна налаштувати абсолютно як завгодно за своїм бажанням. Як запевняють самі розробники, для Optimus немає ніяких перешкод і обмежень, а кількість всіляких розкладок нескінченно.

Найдорожча

І перше місце займає найдорожча ігрова клавіатура в світі, Happy Hacking Keyboard HP. Якщо хтось подумав, що пристрій від студії Лебедєва найдорожче, то це не так. На першому місці знову японці, і без золота тут знову не обійшлося.
Найдорожчі клавіатури у світі: опис
З вигляду Happy Hacking – це сама звичайна клавіатура укороченого варіанту всього на 60 клавіш. Її головна особливість полягає в тому, що вона проводиться строго на замовлення, але на відміну від Datamancer свої корективи у зовнішній вид вносити не можна. Дизайн залишається незмінним. Але японці не були б собою, якби не відзначилися. Індивідуальне виробництво – це всього лише частина «фішки». Друга частина ключової особливості полягає в тому, що клавіатура повністю покривається одним з найбільш дорогих лаків Японії – Уруси. Причому наноситься в кілька шарів виключно вручну і за допомогою пензлика, виготовленої з волосся дівчат (фото найдорожчою клавіатури у світі див. нижче).
Найдорожчі клавіатури у світі: опис
На завершення, поки лак повністю не висох, клавіатура присипається зверху золотим пилком і після цього передається вже замовнику. Коштує таке «задоволення» 4500 доларів.

Популярі новини
Загрузка...