Кращі програми для створення візитки

793 0 Новини високих технологій

Візитка - це обличчя компанії або приватного підприємця, тому до її створення необхідно підходити з усією відповідальністю. Звичайно, можна її створити і в Paint, але самі розумієте, який буде результат. Краще скористатися спеціальними програмами для створення візитки. Саме про них і піде мова в цій статті. Буде перераховано як платне програмне забезпечення, так і безкоштовна, так що кожен зможе вибрати щось для себе.

"Візитка дизайн"

Починаючи розмову про програми для створення візитки, більшість відразу ж рекомендують "Візитку Дизайн". І це не просто так. Ця програма не може похвалитися величезним набором функцій і інструментів, але зате вона дозволяє в лічені хвилини створити макет візитки для друку. Варто відзначити також дуже зручний і досить простий інтерфейс - всі інструменти відразу ж винесені на головний екран, так що користувач, який не знає про існування цієї програми, у ній обов'язково розбереться без сторонньої допомоги і досить швидко.


Кращі програми для створення візитки
З недоліків можна відзначити лише неможливість додавання власних зображень, але це повністю компенсується можливістю самостійно розробити макет картки. Підводячи підсумок за цією програмою, варто зазначити найголовніше її перевага - це швидке створення візитної картки з використанням запропонованих шаблонів. Але якщо ж вам важлива індивідуальність і розрахунок всіх дрібниць, то краще звернути свою увагу на інших представників категорії цього програмного забезпечення.

"Майстер візиток"

"Майстер візиток" - це програма для створення візиток, яка здатна вразити будь-якого набором інструментів. На відміну від "Візитка Дизайн", ви можете працювати з фоном, додавати власні картинки, додавати текст, використовувати інструмент "Сітка", самостійно налаштовувати всі тонкощі дизайну, встановлювати бажані розміри і т. п. "Майстер візитка" - це один з кандидатів на роль кращої програми для створення візиток.


BusinessCards MX

Отже, ми вже розглянули дві програми. Перша може похвалитися простотою у використанні, в той час як друга - більш широким функціоналом. Але є ще більш професійне програмне забезпечення в цій категорії? Звичайно ж, є. Це BusinessCards MX - програма для створення буклетів і візиток.
Кращі програми для створення візитки
Але це зовсім не означає, що програмою складно користуватися, тут (як і у "Візитці Дизайн") є набір вже готових шаблонів, використовуючи які у вас вийде швидко створити власну візитку для друку. Вам потрібно ввести дані у вже заготовлені поля. Якщо ж ви хочете розробити власний дизайн, то величезний набір інструментів в цьому допоможе. Він більше схожий з "Майстер візиток": заміна фону, зміна розмірів, додавання власних картинок - це та багато іншого можна робити в представленій програмі. Також BusinessCards MX можна віднести до програм для створення двосторонніх візиток.
Кращі програми для створення візитки

Vizitka

З цим програмним забезпеченням все просто - вам необхідно ввести лише основні параметри і вказати потрібні дані. Простий інтерфейс, який не завантажений зайвими кнопками і перемикачами, три пропонованих шаблону.

Популярі новини
Загрузка...