Як контрить Хускара в "Доті"?

167 0 Новини високих технологій

Хускар - чемпіон з величезним потенціалом і силою. Але щоб цей потенціал реалізувати, потрібно добре розуміти його механіку і знати здібності. Тоді ви зможете відмінно грати за Хускара, так і легко протистояти йому на будь-якій лінії.

Історія чемпіона

У кожного чемпіона в "Доті" існує своя історія і причина появи на полі битви. Хускар теж не став винятком. Можливо, ви подумаєте, що подібна інформація не дасть відповіді на питання про те, як контрить Хускара. Але ж розуміння гри і її історії робить ігровий процес більш наповненим змістом, а значить, і більш цікавим. Отже, Хускар був послушником ордена Дезун. Як і багато інших, він навчався магії тіні, яка дозволяла контролювати розум і противника і виліковувати власні рани. Апогеєм навчання вважався ритуал тіні. Ритуал міг завершитися лише двома шляхами: адепт по силі і величі ставав рівним богам або гинув. І в ході свого останнього випробування Хускару судилося померти. Але Великий жрець тіні, троль по імені Дазл, врятував його.


Як контрить Хускара в "Доті"?
Якщо це можна назвати порятунком. Тепер Хускар, отримуючи поранення і втрачаючи частину життєвих сил, впадає в лють і завдяки цьому з будь битви виходить переможцем. Але образа за те, що тролеві-воїну не дозволили гідно загинути в священному ритуалі, не дає йому спокою. Тому Хускар покинув орден Дезун і відправився шукати нову мету на полях битв.

Вибір позиції

Чемпіон, про який ми сьогодні говоримо, здатний реалізувати себе практично на будь-якій лінії в "Доті". І все ж існують позиції, які є найбільш придатними для Хускара. До таких точок можна віднести будь-яку, де вашим супротивником не буде сильний нюкер, здатний вбити вас за кілька автоатак. Ваша виживаність при грі за Хускара прагне до нуля, якщо на ранньому етапі вам не вдалося отримати достатньо фарма і відправити парочку супротивників на фонтан.


Як контрить Хускара в "Доті"?
Граючи на лінії з саппортом, ви убезпечите себе і забезпечите хороший заділ для пізньої гри. Кращими саппортами на лінії з Хускаром будуть сильні маги з швидким прокастом. Адже без потужного шкоди в попередній грі ви ризикуєте просто не добити противника і залишитися без заповітного золота, поки ваш опонент спокійно відправляється лікуватися.

Гра проти Хускара

Якщо все ж не ви граєте за цього троля, а ваш супротивник, то варто розуміти, які чемпіони найкраще йому протистоять. Хто контрит Хускара на мзс? Багато хто задається цим питанням, зустрічаючись з таким грізним противником на центральній лінії. Завдяки своїм здібностям Хускар відмінно протистоїть магічного урону, чого не можна сказати про фізичних атаках. Отже, чудово підійдуть чемпіони з високим показником утрати з самого початку гри. Копії допомагають наносити дамаг в більшій кількості. Не важко зробити висновок, що нам ідеально підійдуть герої з можливістю створення клонів. До таких можна віднести Chaos Knight і Phantom Lancer.
Як контрить Хускара в "Доті"?
Не варто забувати і про Phantom Assasin. Ця невловима особа може завдати неймовірну кількість фізичної шкоди за частки секунди. Зовсім недавно в "Доті" вийшло оновлення, і тепер стоїть питання про те, як контрить Хускара 707 версії. А питання це виникло, тому що з'явився новий чемпіон, швидкий і досить сильний Pangolier. Він також відрізняється підвищеною втратою з автоатак порівняно з безліччю персонажів. А значить, теж непогано підійде для нашої мети. Головне, розуміти тих чемпіонів, яких ви вибираєте на початку гри. Якщо ви вважаєте, що ваша механіка і реакція ще недостатньо гарні для гри проти агресивного Хускара, то варто витратити час на пару-трійку тренувальних матчів проти ШІ. Незабаром у рейтингових іграх такі тренування окупляться.

Гра разом з Хускаром

Можливо, ви віддаєте перевагу грати на позиції саппорта. І бачите, що ваш союзник має намір піти в бій за обговорюваного нами чемпіона. Тоді вам варто знати тих персонажів, які стануть найбільш корисними на одній лінії з тролем. Ми вже знаємо, хто контрит Хускара. А ось хто ж може надати йому найбільшу підтримку, тільки належить дізнатися. Жрець тіні Дазл, про який ми вже читали вище, буде відмінним вибором для тих, хто йде на одну лінію з Хускаром. Одна з здібностей жерця дозволяє стати безсмертним протягом цілих 5 секунд. Це і потрібно нашому воїну для нанесення максимальної кількості утрати.
Як контрить Хускара в "Доті"?
Omniknight також дозволить наносити противнику хворобливі ушкодження набагато довше, ніж Хускар міг би це робити самостійно. Лицар має відмінний потенціал як хілер. І до того ж може ненадовго оглушити супротивників, не даючи їм швидко розібратися з вашими союзниками. Сподіваємося, що зібрана інформація дозволить вам легко підвищувати свій ранг в рейтингових іграх, використовуючи такого могутнього чемпіона, як Хускар.

Популярі новини
Загрузка...