Раси Warhammer 40000: проходження гри і рекомендації

381 0 Новини високих технологій

Всесвіт "Вархаммер" представляється гравцям у вигляді похмурого майбутнього, в якому ведуться нескінченні війни, постійні конфлікти і в якому людині доводиться боротися як із зовнішньою загрозою, так і з внутрішньої. Мова йде про прибульців, зрадників, ренегатах і навіть демонів — всі ці істоти не є союзниками для людства. Всесвіт "Вархаммер" — це світ, в якому холодний космос лякає своїми небезпеками, війнам немає кінця, а шанс на перемогу є не більш ніж примарною надією.

Про раси "Вархаммера"

Раси, що живуть в галактиці сорокового тисячоліття, вражають своєю різноманітністю. Саме про раси Warhammer 40000 і піде мова в нашій сьогоднішній статті. Всі вони - частина великого світу, і кожна з них по-своєму унікальна. Однак не всі є важливими ланками в основному сюжеті і не у всіх є запаси ігрових армій. Про багатьох "додаткових" народи і видах можна дізнатися тільки з коротких описів у кодексах, книгах правил, а також з інших літературних джерел. Присутність цих рас у всесвіті "Вахаммер" допомагає створити більш опрацьовану і різноманітну картину вигаданого світу.


Нижче ми розповімо про раси Warhammer 40000 Dawn of War і дамо не лише їх короткий історичний опис, але й важливі рекомендації до проходження гри.

Імперська Гвардія

Раси Warhammer 40000: проходження гри і рекомендації
Незважаючи на те що космодесантнікі і представники Інквізиції мають величезну міць, їх чисельності недостатньо для захисту безмежного Імперіуму. Кожному світу для власної безпеки необхідно утримувати сили планетарної оборони, проте дуже часто і цього не достатньо. Дана ситуація поклала початок існуванню Імперської Гвардії, броньованого молоту самого Імператора. Чисельність організації налічує кілька мільярдів людей, які проходять спеціальну тренування з протистояння будь-яким загрозам. Звичайно, одного гвардійця можна виставити проти орків або тиранида, проте сили Гвардії більше рівняються на кількість, ніж на якість. Роти гвардійців можуть гинути під час бою, демонструючи безмежний героїзм і немереную відвагу. Їх головне завдання полягає у стримуванні натиску ворога до тих пір, поки не з'явиться більш потужна підмога.


Космодесантнікі

Другу расу Warhammer 40000 з нашого списку можна назвати кращими воїнами Імперіуму. Для того, щоб перетворитися в ідеальних бійців, космодесантнікі були схильні спеціальним генетичним змінам. Результатом цього стало збільшення сили та витривалості. В складі космодесант налічується близько тисячі орденів — своєрідних незалежних армій з власним космічним флотом. Кожна з них миттєво реагує на будь-яку небезпеку, загрозливу Імперіуму, у кожного є своя історія, досягнення та навіть такі відмітні характеристики, як геральдика і колірна схема (схожі елементи можуть також додаватися в гру за допомогою модів на раси Warhammer 40000). Космодесантнікі ретельно підтримують все своє спорядження, більше того, на багатьох предметах присутні знаки складного рукописного тексту, які оповідають про благородних перемоги.
Раси Warhammer 40000: проходження гри і рекомендації

Інквізиція

Незважаючи на те, що Імперія людей знаходиться під постійною зовнішньою загрозою, представленої в особі самих різноманітних супротивників, не менш небезпечною і страшною залишається загроза внутрішня. В цілях захисту Лорди Терри створили Святу Інквізицію — організацію, що володіє необмеженими ресурсами влади, яка має контроль над арміями і несучу руйнування цілим планет. У випадку з Інквізицією, великі можливості не зменшують частку відповідальності. Всього одна помилка — і будь зоряній системі або навіть цілої галактичного сектору прийде кінець. Саме тому Інквізиція користується будь-якими можливостями, щоб вирішувати важливі завдання. Серед інструментів в руках організації може виявитися хто і що завгодно: орден Сірих лицарів, десантники, Сестри Битви, Адептус або ж простий планетарний скидання бомб, після якого не залишиться нічого, крім примари колись існуючого світу.

Ельдари

Колись велика раса Warhammer 40000 Soulstorm, яка займала домінуюче положення у всій галактиці, тепер змушена задовольнятися жалюгідним існуванням, куди її завели власні гріхи. По зовнішності Ельдари схожі з людьми, вони існували в світі задовго до моменту появи людських предків. Їх руйнування було викликано власними нестримними бажаннями, повністю поглотившими і затмившими їх розум. З-за Ельдар виник жахливий катаклізм, який і приніс майже повне знищення їх власної цивілізації. Вижити вдалося лише невеликим колоніальних поселень і блукаючим штучно створеним кораблі-світів. Ще одним результатом катаклізму стало народження одного з богів Хаосу, Слаанеша.
Раси Warhammer 40000: проходження гри і рекомендації
Ельдарами вдається балансувати між стежками виживання і забуття. Решту міць вони використовують для того, щоб врятувати власні тіла і душі від кігтів Слаанеша.

Темні Ельдари

Простори галактики наповнені найрізноманітнішими жахами, які змусять здригнутися навіть тих, хто сильний духом. Темні Ельдари — одні з найстрашніших супротивників, що зустрінуться гравцеві під час проходження Warhammer 40000. Раса є пристанищем всіх грішних ельдар, які використовують чужі душі для отримання життєвої енергії. Для того, щоб кількість зібраної енергії було більше, Темні піддають своїх жертв жаху і страждань. Темні Ельдари перетворилися в найбільш витончених катів: опинитися у них в полоні означає найгірше, що тільки можна уявити. Незважаючи на те, що їх чисельність не так вже й велика, атакують вони з усією швидкістю і непередбачуваністю - так, що жертва навіть не встигає зрозуміти, що відбувається. Раса Ельдар і космічні пірати живуть тільки заради тортур і рабів, така їхня сутність.

Орки

Самі невтомні воїни з вродженою тягою до таких речей, як насильство, грабіж, гучні перестрілки і швидка їзда. Діяльність цих зеленокожіх завойовників охопила всю галактику, і ні одна система не змогла уникнути їх втручання в своє існування. Бій для представника орочів раси — це така ж природна частина життя, як і дихання для людини. Незважаючи на те, що всі їх озброєння досить примітивно і ледве тримається в цілості, у час битви воно показує себе більше, ніж ефективно.

На думку самих гордовитих стратегів, об'єднання орочів раси могло б привести їх до повного і беззастережного домінування над усією галактикою. На щастя, подібне навряд чи трапиться, так як орки відомі своїм поганим характером, що часто заважає їм знайти примирення навіть серед своїх.
Раси Warhammer 40000: проходження гри і рекомендації

Тау

Серед воєн, смертей і руйнувань, що поглинув сорок перше тисячоліття, все ще можна знайти світлу надію. В даному випадку мова йде про молоду інопланетної раси Тау. Їх цивілізація почала своє існування порівняно недавно — всього кілька тисяч років тому. Порівняно з іншими расами, Тау займають дійсно крихітну територію галактики, однак це не є перешкодою - вони демонструють всім свою силу. Їх головна доктрина "Вище благо" розповідає про загальне галактичному процвітанні всього живого і мирному союзі. Тау вірять у співпрацю між расами, їх навички, які можна використовувати заради загального блага. У гонитві за процвітаючим майбутньому, Тау вдаються до допомоги важких бойових костюмів і військової техніки. Завдяки цим перевірених способів, Тау вже вдалося заручитися підтримкою декількох рас і збільшити потужність власної Імперії.

Некрони (Некронтиры)

Існує на просторах галактики Warhammer 40000 Dawn of War Soulstorm раса, про яку зараз мало що відомо. Єдині свідки асоціюють час процвітання Некронів з нічим не порівнянним жахом.
Давним-давно, ще до появи перших предків людства, Некронтиры обміняли свою фізичну форму на металеву, при цьому втративши душу і заступивши на службу до Зоряним Богам. Все це поклало початок нескінченній війні, тотального геноциду живих істот і цілих планет. І тільки завдяки невідомого катаклізму, Некрони та їх безсмертні владики відступили від хаосу і руйнування. Вони заповнили величезні гробниці, де, зрештою, і впали в стазис глибокого сну. Проте загроза на цьому не закінчилася, і тепер Галактика знову знаходиться в небезпеці. Некрони прокинулися від сну, їх бажання знищувати все навколо готовий обрушитися на світ з новою силою, їх єдина мета — принести своїм богам абсолютну владу.
Раси Warhammer 40000: проходження гри і рекомендації

Хаос

Наступна раса є своєрідною психічною енергією, складової основу варп-простору. Дуже часто слово "хаос" відноситься до всього, пов'язаного з цією енергією: до її впливу, до Богів Хаосу і до їх послідовникам і, звичайно ж, до Варпу. Можна сказати, що Хаос і Варп є один для одного синонімами і нероздільними сутностями одного цілого: Хаос — це нескінченна духовна і емоційна енергія, якою наповнюється Варп. Ця сила настільки велика, що часом призводить до фізичного і духовного розбещення. Для найбільш обдарованих смертних, псайкеров, енергія Хаосу означає великі можливості. З її допомогою вони можуть спокійно нехтувати законами, які становлять матеріальну всесвіт. Однак навіть псайкеры не можуть убезпечити себе від негативного впливу сили Хаосу, чому їх душі і розум поступово розкладаються.

Тираніди

Досить довгий час ідея про те, що десь поза галактичних меж існує організована життя, здавалася імперським вченим практично нереальною. Проте все змінилося з відкриттям раси Тиранид — жахливих істот, яких об'єднує єдиний розум Вулика. Їх існування переслідує одну єдину мету — це поглинання біомас та подальше просування вперед. З моменту першого контакту з Тиранидами Галактика геть забула про відпочинок. Кожен рік збільшується загроза масштабного вторгнення цих жахливих створінь, і вже зараз їх флоти виявляються в секторах, де живуть розумні раси. Тираніди не знають, що таке "вороги" — вони визнають тільки "поживу".

Поради та рекомендації по проходженню гри за ту чи іншу расу

У всіх іграх Warhammer 40000 Dawn of War Soulstorm, DC, WA раси мають свої сильні і слабкі сторони. Головне — вміти їх правильно розіграти. Приміром, Імперська Гвардія робить більший наголос на техніку, хороше озброєння і велику чисельність. Серед їхніх недоліків можна виділити слабке керівництво і мінливість, що виражається в ренегатах хаосу. Космодесантнікі воліють брати противника технікою і юнітами. Якщо грунтуватися на різноманітних відгуках до рас Warhammer 40000 то Космодесант страждає від строгого дотримання Кодексу.
Раси Warhammer 40000: проходження гри і рекомендації
Ельдари вражають своєю швидкістю, юнітами і технологіями. Їх слабка сторона полягає в захисті і броні. Раса орків чудово показує себе в рукопашних боях і в піхоті, вони звикли брати ворога своїми безладними і лютими атаками. У чому вони слабкі, так це в юнітах і в загальному стані озброєння — воно у них досить-таки примітивний. Тау показують чудову вогневу міць, але в той же час шалено слабкі в ближніх боях. Те ж саме можна сказати і про Некронах, однак їх головна сила — це реанімаційні протоколи і безсмертя. Що стосується Хаосу, то ця раса воліє кидати на ворога своїх демонів і важку техніку. Багато гравці незадоволені головним юнітом і кількістю військ.

Як відкрити всі раси в Warhammer

Для розблокування всіх рас "Вархаммера" можна скористатися трьома різними способами.
 • Спосіб 1
 • Для початку завантажуємо програму DoW_SS_Unlocker.
 • Потім переносимо готовий файл в кореневу папку встановлений гри.
 • Запускаємо програму Unlocker.
 • Тепер необхідно ввести кілька ключів, які і допоможуть розблокувати раси Warhammer 40000 Soulstorm, DC і WA Dark. Кожен з цих ключів, як вже можна було здогадатися, належить до однієї конкретної гри. Їх ми вкажемо трохи нижче.
 • Натискаємо кнопку розблокування.
 • Починаємо грати.
 • Ключ для того, щоб відкрити всі раси Warhammer 40000 Soulstorm:[вводим тот, что использовался во время установки]. Ключ до "Вархаммер": Dark Crusade: 97a3-10b4-a230-1a11-59f0. Ключ "Вархаммер": Winter Assault: 3e87-d350-ca82-5e81-22e4.
  Раси Warhammer 40000: проходження гри і рекомендації
 • Спосіб 2
 • Закачуємо на комп'ютер файл реєстру.
 • Відкриваємо скачаний файл за допомогою блокнота.
 • Вказуємо кілька виправлень у всіх виділених ділянках.
 • Натискаємо "зберегти".
 • Виходимо з редактора і відкриваємо файл залишився. Вносимо інформацію про даних до реєстру.
 • Спосіб 3
 • І, нарешті, останній спосіб, який допоможе відкрити всі раси Warhammer 40000 Dark Crusade, SS і Winter Assault. Для цього нам доведеться завантажити спеціальний анлокер. Якщо він не запуститься, то можна спробувати закачати програму MicrosoftNetFramework 2. Після цього повторюємо аналогічні дії з першого способу.

  Популярі новини
  Загрузка...