PS3 Slim: характеристики, опис, відгуки

288 0 Новини високих технологій

PlayStation 3 Slim – ігрова консоль минулого покоління, яка в свій час була досить популярною, технологічною і компактною. Вона була значно дорожче стандартної версії, але завищення цінника було цілком обґрунтоване, оскільки технічна сторона стала набагато краще, з'явилися нові програмні функції і прискорилася робота жорсткого диска. А щоб детально розібратися з ігровою консоллю, ми розглянемо характеристики PS3 Slim, розберемо процес встановлення ігор і поглянемо на відгуки з боку користувачів.

Ігрова приставка PS3

Дана ігрова консоль стала справжнім проривом в технічному плані. Компанії Sony вдалося вмістити в компактну упаковку ігрової консолі потужності, які були порівнянні з персональними комп'ютерами. Гравці змогли насолоджуватися новими іграми, а розробники отримали новий пласт для своєї творчості, створюючи кілька варіантів ігрових проектів або випускаючи чисті ексклюзиви для консолі. Не дивно, що в подальшому з'явилася абсолютно нова версія PS3 Slim і модифікована PS3 Super Slim, хоча друга відрізнялася лише наявністю жорсткого диска до 500 Гб. Ця версія консолі кілька років була лідером серед всіх існуючих приставок, поки не вийшли більш досконалі моделі. Хоча навіть зараз можна знайти різні пропозиції з продажу PS3 яка офіційно Sony вже не підтримується (в плані розробки нових розваг і випуску патчів, але сервіс PS Store раніше стабільно функціонує).


PS3 Slim: характеристики, опис, відгуки

Основні характеристики консолі

А тепер розберемо характеристики PS3 Slim, які зробили цю приставку лідером серед аналогів:
 • Був оновлений процесор: IBM Cell Broadband Engine. Дана модель забезпечила приріст потужності Slim і видавала практично дворазову продуктивність, порівняно з минулим технічним оснащенням.
 • Оновився відеочіп: NVidia RSX. Це вже нове покоління відеоадаптерів, яке видавало більш приємну картинку і ефективніше обробляло графічні можливості консолі.
 • Головною відмінністю характеристик PS3 Slim стало наявність приводу Blu-Ray, який дозволив зчитувати складні структуровані диски великих обсягів, що позбавило від потреби випускати ігри відразу на декількох носіях.
 • Ще однією особливістю стала зміна дизайну. Тепер приставка стала більш компактною, зручною і приємною. Зменшилася товщина і вага консолі (32 кг), змінився матеріал зовнішнього оформлення і навіть з'явилася можливість замовляти спеціальні гравіювання в якості оформлення (зазвичай такий спосіб фанати використовували певних ігор, які бажали нанести символіку з улюбленого ігрового проекту).
 • Якщо розглядати версію PS3 Super Slim, то в якості поліпшення можна відзначити жорсткий диск, який має об'єм пам'яті 500 Гб (стандартне видання Slim має лише 120 Гб пам'яті).
 • Геймпад залишився бездротовим, але з можливістю підключення до консолі для підзарядки.
 • Щодо пам'яті, то тепер ОЗП має 256 Мб, а відеопам'ять змінила формат на GDDR 3 і аналогічно має 256 Мб.
 • В наявності є всі необхідні роз'єми для USB, HDMI і Ethernet. Є Bluetooth і Wi-Fi.
 • Аналізуючи всі модифікації, можна сміливо сказати, що потужності нової версії PS3 були досягнуті, в основному, завдяки зміні процесора і збільшення об'єму пам'яті. Розробники вірно підмітили бажання користувачів і випустили практично ідеальну ігрову консоль.


  PS3 Slim: характеристики, опис, відгуки

  Ігри для приставки

  Тепер варто торкнутися питання щодо ігор PS3 Slim. Багато користувачів відразу спитає про те, а чи варто взагалі переходити на нову версію консолі. Насправді відповідь має бути очевидним, так як нове видання має більш досконалу технічну складову, відповідно, всі ігрові проекти стануть більш красивими, цікавими і технологічними. Хвилюватися з приводу старих версій ігор не варто, так як розробники не стали змінювати програмну складову зчитування і надали можливість запускати для стандартної версії PS3 без будь-яких проблем. А враховуючи, що ви без праці можете придбати PS3 Slim 500 Gb, тепер неприємних ситуацій, пов'язаних з вільним місцем, не буде, і ви зможете безпосередньо завантажувати розваги з Інтернет-магазину.
  PS3 Slim: характеристики, опис, відгуки

  Процес установки гри на Slim

  Залишилося розібратися з тим, як встановити гру на PS3 Slim. Хоча в даному питанні теж немає ніяких складнощів, так як процес завантаження та установки практично не змінився. Ви аналогічним чином можете скористатися двома варіантами:
 • Використовувати диск з грою і запустити розвага допомогою звичайної вставки диска в дисковод. Правда в такому випадку без носія ви пограти вже не зможете.
 • Завантажити файли безпосередньо з Інтернет-магазину і провести автоматичне встановлення на жорсткий диск. У такому разі ігровий проект назавжди залишиться, і ви в будь-який момент зможете його видалити або заново завантажити.
 • Другий варіант є більш універсальним, правда варто розуміти, що в першому випадку ви купуєте диск і маєте якийсь відчутний фізичний предмет, що підтверджує покупку. А другий варіант є суто віртуальним і виходить, що ви платите тільки за інтерактив.
  PS3 Slim: характеристики, опис, відгуки

  Спеціальні видання Slim

  Після виходу нової версії ігрової консолі розробники почали активно піарити можливість особисто вибрати спеціальне видання за додаткову плату або надавали відразу кілька варіантів для покупки. Наприклад:
 • З'явилося спеціальне видання приставки білого кольору з гравіюванням з гри Final Fantasy XIII.
 • З'явився варіант покупки золотий ігрової консолі.
 • Багато розробники почали укладати співробітництво і таким чином піарити свої розробки.
 • Не варто критично ставитися до даного сегмента, так як багато людей люблять чогось унікального, цікавого і рідкісного. Тому індивідуальні спеціальні видання консолі стали приводом зібрати колекцію або просто отримати особливу консоль з гравіюванням улюбленої гри.
  PS3 Slim: характеристики, опис, відгуки

  Перспективи приставки

  Якщо говорити чесно, то в умовах сучасного ігрового ринку характеристики PS 3 Slim вже застаріли. Крім того, компанія Sony випустила більш досконалі версії PS4 які значно перевершують цю консоль. Отже, PS3 можна сміливо списувати в ретро-приставки. Але не варто забувати, що навіть такий статус має індивідуальний характер. Мова йде про спеціальні лінійки ігор, які тепер доступні виключно на PS3. Так, деякі ігрові серії перевидаються, а розробки типу Tales, деяких частин Tekken і інших цікавих ігор вже будуть доступні виключно на консолі минулого покоління.

  PS3 Slim: характеристики, опис, відгуки

  Відгуки власників

  Як йдуть справи з відгуками PS3 Slim? У цьому плані все досить позитивно, тепло і приємно. Всі гравці, які володіють даною консоллю, з великим почуттям ностальгії згадують її, і навіть іноді грають. Так, актуальність у приставки вже не зміниться і поступово про неї всі забудуть, але справжні фанати продовжують створювати русифікатори, модифікації і підтримують онлайн багато проектів. А це означає, що PS3 зайняла свою нішу в історії ігрових консолей і в серцях геймерів. Якщо порівняти співвідношення позитивних і негативних відгуків, то вийде результат 90% проти 10%, що вважається оглушливим успіхом.

  Чи варто купувати Slim?

  Залишилося зрозуміти, а чи варто взагалі витрачати гроші на цю консоль? Якщо ви женіться за технологіями, красивою картинкою і актуальністю, то слід звернути увагу на більш нові версії. Якщо ж вам таке неважливо, ви любите файтинг і жанр jRPG, то консоль однозначно вам сподобається. Перевагою в даному випадку є низька ціна і доступність. Правда, купувати доведеться вже старі варіанти, так як офіційно магазини вже не займаються розповсюдженням даних консолей. Ось ми і розібрали всі питання стосовно застарілою, але досі улюбленої багатьма геймерами консолі. Тепер ви володієте інформацією щодо технічної складової, актуальності та ігор. Залишилося тільки добре подумати, зважити всі «за» і «проти», оцінити особистий бюджет і прийняти рішення: купити цю приставку або накопичити і придбати більш досконалий варіант.

  Популярі новини
  Загрузка...