Хто контрит Ріки: опис героя в грі "Доту-2" і його головні противники

231 0 Новини високих технологій

Питання про те, хто контрит Ріки з усіх героїв в грі «Доту-2», задається не тільки новачками, але і досвідченими користувачами. Цей герой здатний вивести з себе навіть урівноважених гравців з-за особливостей своїх умінь. Про плюси, мінуси і можливості протистояти персонажу йде мова в даній статті.

Вміння

Щоб знати, хто контрит Ріки з більшості героїв, необхідно вивчити його вміння. Перше називається «Димова завіса» і створює такий же ефект в радіусі снаряда. Вороги не можуть використовувати свої скіли, а також часто промахуються атаками. Другий навик, «Мерехтливий удар», є телепортацією з подальшим нанесенням шкоди в спину, якщо ривок здійснюється до ворога. Третя здатність «Плащ і кинджал» дозволяє входити в стан невидимості. Ефект переривається після атаки противника. Ультимативну вміння «Прийоми обміну» завдає певного ворогові шкоди від запущених снарядів. Спочатку для Рікі важливо прокачувати невидимість, щоб максимально зменшити перезарядку даного навику. Далі збільшений утрата зі спини за рахунок пасивного вміння. Після цього «Димова завіса» отримує пріоритет. На підставі цих даних можна зробити висновок про те, хто контрит Ріки.


Хто контрит Ріки: опис героя в грі "Доту-2" і його головні противники

Плюси і мінуси

Гравець повинен обов'язково прочитати в гайде на Рікі всі його плюси і мінуси, щоб гідно протистояти йому на карті. У цього персонажа дійсно багато сильних сторін. Сюди в першу чергу варто віднести можливість завжди перебувати в невидимості. Він діє за схемою вирізання одиночних цілей. Коли супротивник з невеликою кількістю захисту надає біля нього, то Ріки в «Доту-2» робить стрибок за спину, завдає додатковий втрат, після чого кидає бомбу. Потім великий приріст від спритності дозволяє нанести ще кілька болючих ударів і знову сховатися в невидимість. Далі схема повторюється з застосуванням ультимативного вміння, і команда заробляє вбивство. З мінусів цього героя можна відзначити тільки мала кількість здоров'я, а також проблеми з маноах на початковій стадії.


Хто контрит Ріки: опис героя в грі "Доту-2" і його головні противники

Куплені предмети

Персонаж Riki в Dota-2 є ассассином, який повинен внести максимально можливий збиток за найкоротший період. У нього є для цього всі можливості, але слід подбати також і про правильній збірці предметів. Черевик на максимальну швидкість пересування допоможе швидко входити і виходити із сутичок. Двома основними предметами можна вважати Skull Basher і Diffusal Blade. Перша річ дає шанс на оглушення, що разом з несподіваною появою зі спини підвищує ймовірність зробити вбивство. Другий предмет знімає з мети позитивні ефекти, тим самим значно послаблюючи її. Три предмета слід підбирати під супротивника. Якщо є необхідність захиститися, то слід подбати про ухилення. Не варто забувати про спритності, яка пропорційно впливає на шкоду, заподіяну ворога зі спини. Критичне пошкодження небажано ставити в пріоритет, але предмети з цим параметром також часто купуються гравцями. Розуміння того, хто контрит Ріки з інших персонажів за рахунок його сильних і слабких сторін, допоможе вибудувати стратегію протистояння даного чемпіону в матчах.
Хто контрит Ріки: опис героя в грі "Доту-2" і його головні противники

Два головних ворога

Спочатку може здатися, що Riki в Dota-2 є універсальним героєм для отримання постійних перемог. Насправді його потенціал часто нівелюється двома іншими чемпіонами. Одним з них є Bounty Hunter, який своїм ультимативною умінням відкриває невидимість. При цьому він прискорює всіх союзників поблизу розкритої цілі, що створює для Рікі велику небезпеку. Нападати на нього рекомендується в останню чергу, адже він завжди буде готовий до контратаці. Ультимативна здатність Слардара діє схожим чином. Навичка також розкриває невидимість, плюс робить ворога більш вразливим до фізичного урону. Якщо не прорахувати свою комбінацію до дрібниць, і вона не завершитися вбивством Слардара, той він відповість потужною атакою. Ці персонажі легко справляються з Ріки, а тому є його головними ворогами.
Хто контрит Ріки: опис героя в грі "Доту-2" і його головні противники

Складності з вбивством

У гайде на Рікі слід обов'язково згадати, що йому далеко не всіх героїв досить просто вбивати. Є такі персонажі, які захищені проти сильних сторін даного ассассин. До таких відноситься, в першу чергу, Бристлбек. У нього в арсеналі є уміння, що сильно знижує утрату в спину приблизно на 40 відсотків. Далі слід автоматична активація другий здатності, яка послаблює Ріки. Піти після невдалого нападу буде вкрай складно. Схожа ситуація з персонажем під назвою Фантом Асасін. Герой має навик, що підвищує шанс ухилення на 50 відсотків за рахунок вивчення рухів ворога. Показник збільшується за рахунок предметів, а тому нападати на Фантома не рекомендується. Найчастіше Ріки чекає невдача в цій затії, але тут присутня можливість знову стати невидимим і повторити спробу.
Хто контрит Ріки: опис героя в грі "Доту-2" і його головні противники

Корисна інформація наостанок

Питання про те, як контрить Ріки в «Доту-2», можна вважати вичерпаним завдяки чотирьом вищезгаданим персонажам, але до них можна додати ще й Зевса. Герой має глобальну ультимативну здатність, яка б'є ворогів по всій карті. Ріки, будучи невидимим, не отримує шкоди, але його місце розташування відкривається ворогам. Неприємно також вміння «Заряд Світла», яке може бути направлено на землю або ворога. У першому випадку відкривається огляд на 325 одиниць, а в другому на 725. Невидимі вороги в цьому радіусі не можуть зникнути через зникнення туману війни. У будь-якому випадку при грі за Ріки і проти нього слід думати про предмети, що розкривають огляд. Будь-який гравець з наявністю ефекту мовчання (неможливість застосовувати навички) може змусити ассассин боягузливо втекти з поля битви.

Популярі новини
Загрузка...