Як сісти в таксі в ГТА 4: інструкція

566 0 Новини високих технологій

У комп'ютерній грі GTA 4 існує безліч інтерактивних елементів, які дозволяють поринути у віртуальний Ліберті Сіті з головою. Однією з таких речей є можливість кататися по місту на знаменитих жовтих таксі. Це не тільки додаткова фішка, але і корисна послуга. Розберемося, як сісти в таксі в ГТА 4 і зробити поїздку в якості пасажира.

Як сісти в таксі в ГТА 4: інструкція

Як зловити авто?

Варто відразу зазначити, що кататися на пасажирському сидінні можна тільки в певних автомобілях. По всьому Ліберті Сіті розсікають жовті седани, які важко переплутати з іншими учасниками трафіку. Сісти в таксі в ГТА 4 можна не тільки для того, щоб відчути себе справжнім жителем мегаполісу, який поспішає по своїх справах через пробки. За допомогою послуг таксиста можна швидко переміщатися між важливими позначками на карті (місії, магазини, дозвілля, квартири тощо). Розберемося, як сісти в таксі в ГТА 4.


Сідаємо в ролі пасажира

Найчастіше проблема виникає із-за того, що за посадку в ролі пасажира відповідає та сама клавіша, що за звичайний викрадення автомобіля. За замовчуванням на персональних комп'ютерах це клавіша F або Enter. Щоб викинути водія і викрасти тачку, достатньо один раз натиснути кнопку біля транспортного засобу. Те ж саме відбудеться і з жовтим таксі, якщо ви не затиснете клавішу F на кілька секунд. Після цього головний герой обійде автомобіль, відкриє задні двері і сідає зручніше. Примітно те, що ви не зможете сісти в таксі пасажиром в ГТА 4 якщо в цій машині вже є інша людина. Щоб ця функція працювала, необхідно пройти початкові місії Роману. Щоб змусити таксиста зупинитися, необхідно свиснути на клавішу E. По дорозі ви можете змінювати вигляд: від третьої особи до першого і навпаки. Вибирати кінцеву точку маршруту можна за допомогою стрілочок. Назва і іконка пункту призначення будуть відображатися на табло біля водія. При необхідності можна просто пропустити поїздку і опинитися відразу на кінцевій точці.
Як сісти в таксі в ГТА 4: інструкція

Як замовити машину?

В наш час уже ніхто не ловить попутний автомобіль на дорозі, а замовляє машину через додатка або по телефону. Вже в 2008 році в GTA 4 Ніко Белич щосили користується такими послугами. Якщо ви підтримуєте хороші відносини з братом головного героя, який володіє таксопарків, то можна відкрити блокнот телефон і подзвонити Роману з метою виклику авто. Через 20-30 секунд автомобіль буде неподалік від вас. Тепер ви знаєте, як сісти в таксі в ГТА 4.

Популярі новини
Загрузка...