FV4202: огляд танка, технічні характеристики та порівняння

337 0 Новини високих технологій

World of Tanks - це гра, яка не відпускає мільйони гравців і по сей день. Регулярні оновлення, турніри та івенти міцно тримають безліч онлайн гравців. Але є й мінуси. Наприклад, донат. Платні боєприпаси, посилені танки і додаткові переваги, які мають преміум-гравці. Сьогодні мова піде про преміум танку FV4202.

FV4202: огляд танка, технічні характеристики та порівняння

Загальний опис

Огляд FV4202 слід почати з того, що це реально існуюча машина. Незважаючи на те, що виробництво цієї техніки не було поставлено на потік, в період 1956-1959 років була зібрана експериментальна модель. У грі танк є преміум-машиною середнього класу, яку можна придбати за 7300 монет. Ціна невиправдано висока за машину 8 рівня. Враховуючи, що ремонт такої техніки після бою також дуже високий, гравцеві доведеться регулярно витрачатися ще й на преміум-аккаунт. Але це проблема всіх боїв на рівнях після 6-го. Бої починають рідше окупатися.


Модулі

Продовжуючи огляд FV4202 слід оцінити його запчастини. Як і більшість преміум машин, тут немає вибору, що саме слід встановити на танк, щоб підвищити його ефективність. Але наскільки вигідно використовувати його в бою в принципі?
 • Вежа FV4202 має бронею, типової для більшості звичайних танків, проте її сильною стороною є лобова захист в 220 одиниць. На даному рівні це дозволяє витримувати більшість прямих зіткнень з мінімальною шкодою, але не більше того.
 • Знаряддя OQF 20-pdr Gun Type B Barrel має пробиття в 226/252/46 одиниць різними типами набоїв. Як можна помітити, така гармата дозволяє танку знищувати однойменні моделі без будь-яких проблем.
 • Двигун потужністю в 650 одиниць має істотний недолік - шанс спалаху 20%.
 • Ходова частина забезпечує швидкість повороту 40 градусів. Досить високий показник серед середніх танків.
 • Радіо дає радіус зв'язку в 750 метрів. Також не особливо хороший показник. Але середнім танкам він особливо і не потрібен. За розвідку відповідають легковика.
  FV4202: огляд танка, технічні характеристики та порівняння
 • Характеристики

  Тепер можна зробити огляд FV4202 за сукупними параметрами, які використовуються безпосередньо в бою. Як правильно їх розглянути?


 • Вогнева міць танка така, що при всіх вдалих попаданнях він здатний нанести до 1757 шкоди в хвилину. Цього може бути недостатньо для знищення важкого танка противника, тому варто грати дуже акуратно.
 • Живучість танка також не викликає довіри. 1400 одиниць "здоров'я", низька броня у вежі і ще нижчий у корпусу.
 • Танк здатний розвивати швидкість до 50 км/год, що не може не радувати. Даний показник як би натякає, що виживання машини залежить від його мобільності та управління, а не витримування безлічі влучень.
 • Непомітність танка дуже низька і коливається в межах 10%.
 • Обладнання

  Наступне, що ми розглянемо в огляді FV4202(р), - як закрити "діри" і слабкі місця машини. Зазвичай це робиться за рахунок додаткового обладнання. Що ви просто зобов'язані використовувати?
  FV4202: огляд танка, технічні характеристики та порівняння
 • Досылатель - для збільшення швидкості перезарядження.
 • Стабілізатор вертикального наведення - для зменшення розкиду при стрільбі.
 • Покращена вентиляція. Якщо збираєтеся грати від "активного світла", то замініть на оптику.
 • В якості витратних матеріалів можна використовувати стандартний набір з аптечки, ремонтного комплекту і вогнегасника. При необхідності, останній можна замінити на великий ремонтний набір. Загоряння машини трапляється рідко, незважаючи на високий шанс.
  З боєкомплектом краще не поспішати. Бронебійні снаряди хоч і можуть пошкоджувати важкі машини, але коштують трохи дорожче звичайних. Зате шкоди не знижується, як на багатьох інших танках. Таким чином, вибираючи між пробиттям/шкодою, є лише два варіанти.
 • 226/230;
 • 258/230.
 • В даному випадку рекомендується купувати снаряди у співвідношенні 2 до 1. Тобто 30 бронебійних, 17 підкаліберних і 3 фугасних. Це дозволить вам наносити досить шкоди практично будь-якій техніці на полі бою.

  Екіпаж - загальні навички

  Ми вже розібрали в огляді танка FV4202 як прикрити його слабкі місця. Для того, щоб зробити цю техніку ще сильніше, вам потрібно правильно навчений екіпаж.
  FV4202: огляд танка, технічні характеристики та порівняння
  В першу чергу, як і на більшості інших машин, вам потрібно прокачати "бойове братство". Воно збільшить всі важливі характеристики техніки. Потім потурбуйтеся про "Маскування" у всіх членів екіпажу. Ми вже з'ясували в огляді FV4202 (WoT), що дана характеристика сильно страждає. Збільште її, вивчивши відповідний навик у екіпажа. Продовжуємо огляд перков FV4202. "Ремонт" - одна з найважливіших складових для будь-якої машини. Його також необхідно вивчити всім вашим "військовим". Таким чином, три з п'яти осередків навичок у вашого екіпажу будуть зайняті "загальними" перками. Вони активуються і працюють виключно тоді, коли прокачані у всіх. Тому у вас немає необхідності вивчати їх окремо. Будьте уважні.
  FV4202: огляд танка, технічні характеристики та порівняння

  Індивідуальний скілл

  Далі можна переходити до індивідуальних тренувань. Наприклад, командиру життєво необхідні перки "шосте почуття" і "орлине око". Це дозволить вам не тільки уникнути виявлення, але і першим помітити противника. Навідник повинен знати навички "Плавний поворот башти" і "Снайпер". Перший зменшить час відомості, другий збільшить силу пострілу. Цілком типовий набір навичок для середніх танків. Мехводу варто вивчити "Король бездоріжжя" і "Плавний хід". Тут все зрозуміло. Це також стандартний набір перков, що дозволяє швидше пересуватися і точніше стріляти. Останній - заряджаючий. "Безконтактна боеукладка" підвищить виживаність машини у випадках стрільби по вашим вразливих місцях. "Радіоперехоплення" також підвищить вашу дальність огляду. Пам'ятайте, що навички починають працювати тільки будучи повністю вивченими. Що качати - вибирати вам. Якщо першим скиллом взяти у всіх "бойове братство", то це, безсумнівно, підніме всі характеристики машини. А ось з другим вмінням можна подумати. "Маскування" і "ремонт" не настільки важливі, тому їх можна вивчити пізніше, а перед цим прокачати індивідуальні характеристики. Так ви зможете підвищити у танка не один стат, а відразу кілька: точність, швидкість, шкоди та інші. Таким чином, зібравши повний набір навичок, представлених вище, ви зможете поліпшити всі необхідні параметри середнього танка: розвідку, шкоди і виживання.
  FV4202: огляд танка, технічні характеристики та порівняння

  Переваги і недоліки

  Підведемо короткий підсумок сказаного в огляді FV4202. Дана преміум-машина, як і більшість платній техніки, володіє величезною перевагою порівняно зі звичайними танками:

 • точне знаряддя;
 • висока бронепробитие;
 • широкий огляд;
 • непоганий запас міцності;
 • дальність зв'язку вище середнього.
 • Але навіть за такими хвалебними відгуками криється ложка дьогтю:
 • низький разовий шкоди;
 • мала швидкість;
 • слабка броня.
 • Як бачите, цей танк не являє собою нічого особливого. Типова збалансована машина, яка зажадає від гравця певних навичок і ігрового стилю. Якщо ви думаєте, що витративши трохи реальних грошей на цю техніку, будете перемагати всіх підряд, то глибоко помиляєтеся. Чи варто купувати даний танк при наявності певного рівня умінь? Безумовно так - і це було показано в огляді. FV4202 (WoT Blitz) також є машиною найвищого класу і обов'язковою до купівлі усіма любителями британської гілки танків.

  Популярі новини
  Загрузка...