Кращі програми для зміни розміру зображень

754 0 Новини високих технологій

Фотографії є невід'ємною частиною життя сучасної людини. Відвідавши мальовничий курорт або вечірку разом з друзями, більшість людей робить фото на пам'ять, щоб зберегти в пам'яті радісні емоції та враження від проведеного часу. І часто виникає проблема з тривалим зберіганням зображень на своїх пристроях, адже фотографій може бути незліченна кількість, а вільний місця на карті пам'яті - в дефіциті. Як же бути в цій ситуації? Відповідь очевидна - необхідно скористатися програмами для зміни розміру зображень. У цій статті ми розглянемо найактуальніші і зручні утиліти для конвертації розміру і якості фотографій.

Image Group

Дуже зручна і практична програма для зміни розміру зображення в форматі JPG і BMP. Користуватися цим софтом дуже просто, потрібно всього лише вказати місце розташування необхідних фотографій і вибрати відповідний розмір, який буде на виході. Image Group оснащений особливою функцією - «пакетним режимом», який легко дозволить користувачеві одноразово обробляти сотні зображень. Завдяки цьому можна швидко і якісно конвертувати улюблені фотографії. Поширюється це додаток безкоштовно, що і приваблює більшість користувачів.


Підводячи підсумок, можна сказати, що Image Group стане відмінним помічником для обробки фотографій з різних пристроїв, завдяки унікальним вбудованим функціям.

Faststone Photo Resizer

Кращі програми для зміни розміру зображень
Як і минуле додаток, Faststone Photo Resizer дуже простий в освоєнні, проте здатний працювати з куди більшою кількістю графічних форматів, таких як JPEG, BMP, GIF, PNG. Зміна розміру, обрізка зображення, додавання тексту і ефектів, попередній перегляд, пошук тексту в іменах файлів – все це може здійснювати Faststone Photo Resizer. Крім звичайного використання різноманітних функцій, програма здатна зберігати вибрані вами настройки, які можна застосувати лише за одне натискання кнопки миші.


Користуючись даною програмою для зміни розміру фотографії, ви, безсумнівно, зможете провести швидку і професійну обробку зображення будь-якої якості.

Riot

Ще одна топова утиліта, яка здатна допомогти користувачеві як зменшити, так і збільшити розмір графічних файлів. Здійснивши завантаження зображення в Riot, ви миттєво побачите процес його конвертації, а за допомогою функції пакетної обробки можна одночасно обробляти більше десятка фото з єдиними параметрами. Програма легка в освоєнні, навіть при відсутності русифікації. Riot - дуже швидке і функціональне додаток для роботи з фотографіями, яке доведеться по душі багатьом користувачам. Якщо ви ставите питанням, як змінити розмір зображення, набір програм, представлених нижче, дасть остаточну відповідь на нього.

Batch Picture Resizer

Кращі програми для зміни розміру зображень
Програма оснащена пакетним модулем, який працює з великою кількістю файлів форматів GIF, PNG, TIFF, JPEG і т. п. Також є функції додавання тіней, написів, перейменування відразу всіх вибраних файлів і т. д.
Ця програма для зміни розміру зображення відмінно підійде як новачкам, так і експертам в області конвертації графічних файлів

PIXresizer

Кращі програми для зміни розміру зображень
Дуже компактна і зручна програма для зміни розмірів зображення, яка буквально за пару натискань миші здійснює роботу з файлами. При цьому вона сама підбирає зручний розмір фото, тому користувачеві, якому потрібно швидко змінити розмір картинки, вона підійде найбільше.

Висновок

У цій статті ми розглянули деякі програми конвертації графічних файлів, всі вони поширюються по мережі інтернет у безкоштовному форматі і здатні допомогти зменшити займаний цими файлами обсяг. Сподіваємося, що з представленого вище списку ви підберете найбільш зручний і приємний софт для особистого користування.

Популярі новини
Загрузка...