Як здати на права в «САМПО РП»?

88 0 Новини високих технологій

Кожна людина, яка грає в онлайн-ігри, намагається прокачати свого персонажа і домогтися багатьох цікавих речей. Користувачі, які воліють SAMP, намагаються навіть з першого рівня отримати водійське посвідчення. Досвідчені геймери можуть не складати іспит, а просто поїхати до інструктора і купити у нього права. Звичайно, це буде трохи дорожче, але так ви зможете заощадити свій час. Як здати на права в «САМПО»? Давайте розглянемо це.

Як здати на права в «САМПО РП»?

Де здавати на права «Сампа»?

Для початку необхідно визначитися, де можна здавати на права. Як і в реальному житті, спочатку необхідно знайти автошколу. Як це можна зробити? Тут є кілька варіантів, ви можете вибрати один із запропонованих.


 • Якщо у вас є гроші, ви можете замовити таксі і, вказавши потрібне місце призначення, швидко дістатися до автошколи.
 • Щоб не витрачати гроші, необхідно буде йти пішки. Для цього ви можете написати в чаті команду «/gps» і вибрати автошколу. На карті з'явиться мітка, туди ви повинні йти.
 • Як здати на права в «САМПО РП»?

  Здати на права («САМПО РП»)

  Відмінно, ви дісталися до місця призначення, тепер можна переходити до іспиту. Відразу варто відзначити, що не можна здавати на права, а просто купити їх. Для цього необхідно знайти інструктора і домовитися з ним. Якщо такий варіант вас не вийшов, то слід поїхати в мерію і у лицензора придбати необхідний документ. Така послуга на різних серверах буде коштувати по-різному. Звичайно, це буде дорожче, ніж пройти іспит самому.


  Як проходить іспит?

  Якщо ви новачок і не можете розщедритися на покупку прав, то варто спробувати скласти іспит самому. Як здати на права в «САМПО»? Їдемо в автошколу. По приїзді заходимо в будівлю і знаходимо червону мітку, на яку необхідно встати. Далі вам потрібно буде підтвердити свої дії і перейти до здачі. Спочатку вам необхідно буде відповісти на теоретичні питання. На різних серверах адміністрація вносить свій список питань, але є і деякі подібності, тому варто навести відповіді на них.
 • Буква М на спідометрі показує, що двигун включений.
 • Щоб увімкнути фари, необхідно натиснути на кнопку Alt.
 • Якщо ви хочете включити двигун, слід натиснути Ctrl.
 • Щоб заправитися, потрібно під'їхати до заправки і натиснути на кнопку Num 2.
 • Для зменшення витрати потрібно вимикати двигун, коли виходите з машини.
 • За обмежувач відповідає кнопка Num 4.
 • Це найпоширеніші запитання, відповіді на які ви повинні знати, щоб комфортно пересуватися по місту. Перед здачею іспиту слід переглянути теорію. Це можна зробити, ставши на ту ж червону мітку, але потрібно вибрати відповідний пункт.
  Як здати на права в «САМПО РП»?
  Як здати на права в «САМПО»? Далі необхідно буде перейти до водіння. Для цього вам потрібно вийти з будівлі і сісти в будь-яку машину, яка знаходиться на стоянці автошколи. Пересувайтеся по мітках. Пам'ятайте, що потрібно проїхати, не порушуючи правил дорожнього руху. Після проходження певного маршруту вам автоматично видадуть права. Тепер ви знаєте, як здати на права в «САМПО». Цей процес займе у вас близько 20-30 хвилин, але це невід'ємна частина успішної ігрової життя. Без відповідного документа ви не зможете влаштуватися на роботу таксистом чи водієм автобуса. Також ви не зможете придбати собі автомобіль чи зняти в оренду. Якщо ви не хочете проходити іспит, то можете придбати права.