Як встановити "шкурки" на World of Tanks - інструкція

190 0 Новини високих технологій

В World of Tanks установка "шкурок" відноситься до модифікуванню та іншим поліпшенням клієнта. Незважаючи на те, що заміна "скінів" техніки не забороняється офіційної адміністрацією ігри, пам'ятайте, що, завантажуючи вміст (архів) в інтернеті, ви можете натрапити на віруси, які без вашого відома не тільки почнуть шкодити комп'ютера, але і можуть вкрасти ваш обліковий запис або змінити гру так, що потім ви будете забанені, а довести, що це не ваша вина, буде дуже складно.

Як встановити "шкурки" на World of Tanks - інструкція

Вибір сайту

Перше, що потрібно гравцеві, який хоче дізнатися, як встановити "шкурки" на World of Tanks, це завантажити архів з необхідною модифікацією. Це може бути як зовнішній вигляд на одну машину, так і цілий архів з безліччю різних аддонов, які також необхідно перевірити на легітимність використання. Пам'ятайте, що в грі заборонені модифікації, що автоматизують дії гравця або полегшують пошук противника.


Другий важливий момент - вибір джерела скачування. Як встановити "шкурки" на World of Tanks, якщо вони не працюють? Будь-який скін повинен оновлюватися при кожному основному оновленні ігор, тому сайт скачування повинен бути актуальним. Також на ньому не повинно бути "сміттєвої" реклами, як у багатьох жовтих газетах. Подібні сайти заробляють тим, що рекламують сам WoT.

Папка

Після скачування архіву потрібно знати, як встановити "шкурки" на World of Tanks. Для цього спочатку перейдіть в кореневу папку гри. Там необхідно створити каталог res_modsvehicles. Безпосередньо в нього і потрібно розпаковувати викачані архіви. Однак іноді виникає ситуація, при якій автор мода неправильно упакував архів. Тоді пам'ятайте, що вам також потрібна підпапка для кожної окремої країни. Наприклад, russian або british. І вже туди складати конкретні скіни. Тепер ви знаєте, куди встановлювати "шкурки" для World of Tanks. Якщо вас цікавлять інші ігри від Wargaming, то вони мають схожу структуру, однак поки можливість використання скінів на техніці не реалізована.


Як встановити "шкурки" на World of Tanks - інструкція

Шкода або користь

Навіть знаючи, як встановити "шкурки" на World of Tanks, багато гравців сумніваються, чи варто це робити. Дійсно, у цій ситуації існує величезний мінус - встановлений скін видно тільки вам. Тобто, прикрасивши машину в потрібні кольори, ви будете розуміти, що всю цю "красу" бачите тільки ви, але не союзники чи вороги. Тоді який сенс, якщо не можна виділитися? Втім, установка скінів - це відмінна допомога для новачків, які погано розбираються у військових машинах в грі. Для них існує можливість скачати спеціальні скіни, які будуть показувати гравцеві слабкі і сильні сторони техніки, точніше, їх броню, розташування боеукладки і бензобака. Це допоможе не тільки бачити уразливості своєї машини і підставляти під постріли найбільш сильні ділянки покриття, але і цілитися при стрільбі не просто так, а в конкретні точки на ворожій машині.
Як встановити "шкурки" на World of Tanks - інструкція
Втім, якщо ви зацікавлені в першу чергу у розвазі, а не в підвищенні рівня гри і відсотка перемог, то можете сміливо встановлювати будь-які образи і скіни на власний танк. Пам'ятайте: оскільки це лише візуальна складова, навіть якщо ви раскрасите машину в усі кольори веселки, це ніяк не вплине на її маскування або помітність на будь-якій місцевості.

Популярі новини
Загрузка...