Як оновити Adobe Flash Player в "Опері", якщо версія застаріла?

165 0 Новини високих технологій

Часи, коли програми мали тільки одну фінальну версію, давно пройшли. Зараз розробник може доопрацювати програмне забезпечення вже навіть після виходу його в реліз. Це так, тому що оновлення в наш час поставляються по Інтернету, і все, що необхідно зробити користувачеві на іншому кінці, - це натиснути одну кнопку з написом "Оновити". Звичайно, сказане кілька перебільшено, але суть зрозуміла. Проблема ж полягає в тому, що не кожен користувач знає, де саме знаходиться ця кнопка. У статті ми розповімо, як оновити Adobe Flash Player в "Опері". І що найцікавіше, наведено буде три способи, але тільки в одному з них буде задіяний названий браузер. Отже, почнемо.

Включення автоматичної перевірки оновлень

Adobe Flash Player для "Опери" можна не оновлювати самостійно. "Як?" - запитаєте ви. Так просто! Вам всього лише необхідно включити опцію автоматичної перевірки виходу нових версій програмного забезпечення. У цьому випадку, при її виявленні, комп'ютер самостійно запустить процес завантаження та встановлення оновлень.


Зараз буде докладно розказано, як оновити Adobe Flash Player в "Опері" шляхом включення опції автоматичної перевірки оновлень:
 • Для початку необхідно відкрити вікно "Панелі управління". Робиться це в кожної версії операційної системи по-різному, але можна виділити один спосіб, який підходить для кожного. Відкрийте меню "Пуск" і в пошуковий рядок введіть "Панель управління", після чого виберіть зі списку знайдених однойменний пункт.
 • Як оновити Adobe Flash Player в "Опері", якщо версія застаріла?
 • У діалоговому вікні вам необхідно зі списку "Перегляд", що розташований у верхньому правому куті, вибрати пункт "Категорія".
 • Після чого натиснути на посилання "Система і безпека". З'явиться список всіх компонентів системи, пов'язаних з обраною категорією.
 • У ньому вам потрібно знайти "Flash Player" і натиснути по цьому пункту ЛКМ. Буде запущено "Менеджер налаштувань".
 • У ньому перейдіть на вкладку "Оновлення". Тут ви можете побачити три режими роботи з оновленнями. І, як можна помітити, за замовчуванням вибрано режим "Ніколи не перевіряти". Це потрібно змінити.
 • Щоб з'явилася ця можливість, натисніть кнопку "Змінити налаштування оновлення".
 • Область з режимами стане активною. Тепер ви можете вибрати один з варіантів: дозволяти автоматично встановлювати оновлення або попередньо повідомляти про це. Рекомендується, звичайно, вибирати перший варіант.
 • Після зробленого вибору вікно Менеджера налаштувань можна закривати.
 • Як оновити Adobe Flash Player в "Опері", якщо версія застаріла?
  Тепер ви знаєте, як в "Опері" оновити Adobe Flash Player, але це лише один спосіб, а у статті їх буде представлено три. Тому переходимо безпосередньо до другого.


  Ручна установка оновлень в "Менеджері параметрів"

  Якщо в "Опері" застарів Adobe Flash Player, то його потрібно оновити - це безсумнівно. Ми вже зрозуміли, як це зробити з допомогою "Менеджера налаштувань", але попередній метод передбачає введення нових параметрів, які через час проявлять себе. Що робити, якщо вийшла нова версія і ви хочете її встановити прямо зараз:
 • Всі налаштування здійснюються так само в "Менеджері". Як його відкрити, ми з'ясували в попередньому способі, тому цю інструкцію ми почнемо з моменту його запуску.
 • Перейдіть у вкладку "Оновлення".
 • Натисніть кнопку "Перевірити".
 • Відкриється браузер з новою відкрилася вкладкою сайту компанії. Ви потрапите на сторінку завантаження останньої версії програми. Перед вами буде список з перерахуванням операційних систем, браузерів і версій. Вам необхідно натиснути кнопку Download навпроти потрібного пункту.
 • Почнеться завантаження інсталятора, після закінчення якої вам необхідно буде запустити скачаний файл і, слідуючи простій інструкції, виконати інсталяцію нової версії Adobe Flash Player.
 • Як оновити Adobe Flash Player в "Опері", якщо версія застаріла?
  Це був другий спосіб, як оновити Adobe Flash Player в "Опері", якщо він вам здався складним, або ви зіткнулися з деякими розбіжностями (справа в тому, що сайт компанії може змінитися з часом), то переходьте до третього способу - він вам точно допоможе.

  Ручне оновлення

  Отже, в "Опері" застарів Adobe Flash Player - що робити? Звичайно ж, оновлювати його. Зараз ми розглянемо спосіб, який передбачає ручну інсталяцію оновлень на комп'ютері. Ось що вам потрібно зробити, щоб завантажити Adobe Flash Player для "Опери":
 • Перейдіть на сторінку завантаження програми. Зробити це можна, прописавши в будь-якому пошуковику "Завантаження Adobe Flash Player" - перша посилання буде вести на потрібний ресурс.
 • На сторінці, що відкрилася, натисніть "Встановити зараз".
 • Виберіть у меню "Провідника" папку, в яку буде здійснено завантаження інсталятора, та натисніть "Зберегти".
 • Запустіть завантажений файл.
 • Автоматично запуститься установка. Вам слід дочекатися її закінчення і натиснути кнопку "Готово".
 • Як оновити Adobe Flash Player в "Опері", якщо версія застаріла?
  Після цього встановлення оновленої версії можна вважати закінченою.

  Корисна порада

  Завантаження інсталятора необхідно здійснювати тільки з офіційного сайту, в іншому випадку великий шанс підхопити вірус. Також підозріло ставитеся до повідомлень "Ваш Adobe Flash Player застарів - поновіть його", які з'являються на незнайомих сайтах. Великий ризик, що вам пропонується неліцензоване.

  Висновок

  Тепер ви знаєте три способи, як оновити Adobe Flash Player в "Опері". Ви можете скористатися кожним - всі вони в рівній мірі справляються з поставленим завданням. Ну а яким саме користуватися, як завжди, вирішувати тільки вам.

  Популярі новини
  Загрузка...