Програми для посилення звуку: огляд популярних програм

216 0 Новини високих технологій

Програми для посилення звуку на комп'ютері можуть бути використані в різних сценаріях. Деякі материнські плати оснащуються посередньою аудіокартою, або ж операційна система не може повністю розкрити потенціал акустики і навушників. Причин використовувати програми для посилення звуку може бути маса. У Мережі можна знайти досить багато подібного софта, але далеко не кожна програма справляється з поставленими завданнями. Одні перетворюють звучання в какофонію, інші просто дублюють повзунок регулювання гучності в операційній системі, а треті і зовсім не працюють. Ми ж спробуємо визначити найбільш популярні програми для посилення звуку, які відзначилися ефективністю і невимогливістю до системних ресурсів, а також мають велику кількість позитивних відгуків від користувачів. Весь цей софт можна знайти на офіційних сайтах розробників, тому проблем з тестуванням не буде.


Sound Booster

Це універсальна програма для посилення звуку в навушниках і колонках. Продукт відзначився інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і скромним споживанням системних ресурсів. Після установки утиліти вона самостійно визначить вашу аудіокарту і вибере оптимальні для неї налаштування.
Програми для посилення звуку: огляд популярних програм
Програма для посилення звуку Sound Booster перевищує максимально встановлений платформою поріг гучності в п'ять разів, тобто тут ми маємо 500 % приросту. Додаток відмінно показав себе в парі зі «Скайпом», ICQ, MSN, веб-браузерах, а також в аудіо - та відеоплеєри. Завдяки продуманим фільтрів програма для посилення звуку не спотворює треки на максимальній гучності і не перетворює звучання в какофонію. За умови, що джерело надано належної якості і високому бітрейті.


Hear

Якщо Sound Booster відзначився мінімалізмом і своєю простотою, то тут ми маємо повну протилежність. Цей продукт можна назвати цілим комплексом по роботі зі звуком. Велика кількість функціоналу та інструментів просто вражає.
Програми для посилення звуку: огляд популярних програм
Тут є практично все, починаючи від еквалайзера і закінчуючи атмосферних і об'ємним 3D-звучанням. Інтерфейс хоч і здається трохи заплутаним, але після пари годин користування до нього звикаєш. До того ж у розділі довідки є грамотний майстер-помічник, і за його включенні він проведе вас по всіх "злачних місцях" програми. Природно, такий універсальний і ефективний продукт не може бути безкоштовним. Ліцензія коштує нехай і невеликих (як одна гра в «Гугл Плее»), але все ж грошей, але відпрацьовує їх по повній.

SRS Audio SandBox

Варто відзначити, що даний софт користується завидною популярністю у багатьох просунутих користувачів. Але це зовсім не означає, що інтерфейс програми перевантажений всілякими налаштуваннями і має високий поріг входження.
Програми для посилення звуку: огляд популярних програм
З програмою впорається практично будь-який користувач, що називається, середньої руки. Розібратися у всіх інструментах і випробувати їх можна за півгодини, а то й менше. Утиліта бере на контроль 3Д-баланс, частоту динаміків, чіткість звучання і збільшує максимальний поріг гучності. Тлумачні фільтри і пресети не зривають звуки в какофонію і не спотворюють частоти.

Популярі новини
Загрузка...