Два способи, як зменшити масштаб в "Контакті"

351 0 Новини високих технологій

Коли користувачеві ресурс дозволяє виробляти його гнучку настройку, то це завжди добре. Але, на жаль, цей пункт не відноситься до "ВКонтакте", як мінімум, тому що в ньому немає можливості змінити масштаб сайту. Однак це зовсім не означає, що цього не можна зробити, так би мовити, підручними засобами. У статті піде мова про те, як зменшити масштаб в "Контакті", але інструкція буде застосовна і у зворотний сторону, з її допомогою ви зможете його і збільшити.

Змінюємо масштаб

Два способи, як зменшити масштаб в "Контакті"
Як було сказано раніше, на сайті соціальної мережі "ВКонтакте" немає опції зменшення або збільшення масштабу інтерфейсу. Зважаючи на це існує на порядок менше способів масштабу сторінки в "Контакті", а якщо бути точніше, то два. Саме про них і піде зараз мова.


Перший спосіб: за допомогою опцій браузера

Браузер - це багатофункціональна програма. З його допомогою можна як опосередковано, так і безпосередньо впливати на відображення вмісту відкритої сторінці. Зараз ми розповімо, як зменшити масштаб в "Контакті", використовуючи інструменти веб-браузера. Також варто пояснити, що всі нижчеописані в рівній мірі відноситься до кожного браузера. Ви можете змінювати масштаб сторінки, натиснувши клавішу "Ctrl" і прокручуючи коліщаток вниз або вгору. Відповідно, при прокрутці його вгору масштаб буде збільшуватися, а вниз - зменшуватися. Якщо у вас виникли якісь проблеми з мишкою або вам незручно її використовувати, то коліщатко можна замінити клавішами "+" і "-". Ви також можете виконати це дії без використання клавіатури - однієї лише миші. Для цього натисніть на кнопці "Меню" в браузері і в діалоговому вікні клацніть по кнопці зі знаком "-" або "+" для зменшення або, навпаки, збільшення масштабу, відповідно.


Два способи, як зменшити масштаб в "Контакті"
Тепер ви знаєте, як зменшити масштаб в "Контакті", але це всього лише один спосіб, а було заявлено два, тому негайно переходимо до другого. Примітка: всі зміни, які ви виконали одним з вищеописаних способів, застосовні лише до тієї сторінки, на якій ви перебуваєте.

Другий спосіб: глобальні налаштування браузера

Вище ми розібрали, як зменшити масштаб в "Контакті" з допомогою інструментів браузера, але так як ця зміна впливає лише на ту сторінку, на якій ви перебуваєте, то варто дізнатися ще один спосіб вирішення цієї проблеми. Якщо ви хочете змінити масштаб всіх сайтів, то в браузері є спеціальний параметр для цього, який потрібно змінити. Забігаючи наперед, хочеться сказати, що, на жаль, універсальної інструкції для кожного браузера немає, тому в деяких моментах вона буде розходитися. Нижче, в якості прикладу наведено "Яндекс.Браузер", але зміни в інших браузерах будуть непрямими - може відрізнятися лише найменування різних опцій. Отже, переходимо безпосередньо до того, як змінити масштаб в "Контакті" з допомогою налаштувань браузера:
 • Увійдіть в налаштування браузера. Зазвичай для цього потрібно натиснути на кнопку "Меню" і вибрати однойменний пункт.
 • У налаштуваннях відкрийте "Додаткові параметри". Для цього перегорніть сторінку до самого низу і виберіть відповідний пункт.
 • Відкриється додаткове меню. Перегорніть сторінку нижче, поки не виявите напис "Веб-вмісту. Саме в цій області ви побачите список "Масштаб".
 • Натиснувши на список, відкриється меню, в ньому ви можете визначити масштаб відображення всіх веб-сторінок сайтів. Як можна помітити, дозволено міняти його в інтервалі від 25 % до 500 %.
 • Виберіть бажане значення.
 • Два способи, як зменшити масштаб в "Контакті"
  Після цього можна закривати вкладку налаштувань, так як цей параметр зберігається автоматично. Тепер при відвідуванні сайтів ви будете бачити їх відображення в тому масштабі, який обрали. Якщо ви захочете його поміняти в майбутньому, вам потрібно буде повторити всі дії з цієї інструкції.

  Висновок

  Прочитавши цю статтю, ви дізналися два способи того, як змінити масштаб відображення "ВКонтакте" в своєму браузері. Незважаючи на те, що вони значною мірою відрізняються один від одного, коли ви спробуєте їх перевірити, вам неодмінно вдасться домогтися бажаного результату.

  Популярі новини
  Загрузка...