Спотворення в "Террарії": що це таке і що з цим робити

225 0 Новини високих технологій

Багато новачків, які грають у Terraria, не раз стикалися з дивними і незнайомими явищами. Хтось зустрічався і з наступною ситуацією: блоки трави і небо раптово змінювали свої звичайні кольору на фіолетовий. Дане явище добре відомо гравцям у "Террарию" як Спотворення.

Що ж це таке?

Спотворення можна порівняти з хворобою — воно вступає в контакт із звичайною травою, після чого заражає її. Ефект часто поширюється на інші прилеглі блоки. У біомі мешкають різні небезпечні монстри, проте нерідко в них також можна знайти і досить цінні матеріали. Вирушати всередину Спотворення краще з хорошою бронею і зброєю, інакше там можна легко загинути. Крім цього, Спотворення в "Террарії" є місцем частого появи тіньових сфер. Щоб їх отримати, гравцеві доведеться відправитися в нижні печери. Ми рекомендуємо закупитися динамитами, бомбами або декількома одиницями очищаючого порошку — тільки з їх допомогою ми зможемо пробити шлях до тіньових сфер. Всі сфери розбиваються молотком, кожна з них здатна викинути один корисний предмет.


Спотворення в "Террарії": що це таке і що з цим робити

Поширення Спотворення в "Террарії" — що робити?

Очищення заражених областей можливо тільки за допомогою розсіювання очищаючого порошку (купується у Дріади). Після того як територія прийме свій первісний вигляд, гравець повинен засіяти її соняшниками. Соняшники є своєрідним бар'єром, який допомагає запобігти повторне поширення Спотворення. Після зміни рівня складності на "хард" бар'єр стане повністю даремним. Terraria версії 1.2 представила гравцям альтернативу Спотворення, яку назвали "Багряне". Нова биома практично повністю ідентична старої і не має якихось великих відмінностей. Єдине, що може відразу кинутися в очі, — це кривавий стиль Багрянцю. На місце гнилого м'яса прийшли хребці, Пожирач Світів змінився на Мозок Ктулху, а Тіньові сфери стали Багряними серцями.

Соняшники не працюють? Вихід є!

В режимі хардмода "Террарії" Спотворення більше не можна стримувати пустелями, камінням і соняшниками. Єдине, що можна зробити в такому випадку — зупинити подальше поширення биомы. Робиться це за допомогою простого трюку:
Спотворення в "Террарії": що це таке і що з цим робити
  • нам знадобиться глибока яма, розміри якої мають бути не менше 20 x 8 (блоках);
  • заповнюємо отриману "прірву" грязьовими блоками;
  • засаджуємо бруд насінням трави джунглів.
  • Вищеописане рішення не є постійним — Спотворення почне трансформувати бруд в землю. Процес це тривалий, тому гравець повинен час від часу замінювати старі грязьові блоки на нові.

    Популярі новини
    Загрузка...