Новини високих технологій
» » Як видалити сторінку в "Твіттері" з телефону: інструкція

Як видалити сторінку в "Твіттері" з телефону: інструкція

22-04-2018, 20:53
714
Соціальні мережі активно використовують сучасні користувачі ПК. З їх допомогою люди заробляють, працюють, відпочивають, розважаються і просто спілкуються. Останнім часом величезною популярністю користується "Твіттер". Цей сервіс дозволяє вести власний мікроблог і залишати короткі повідомлення. Дуже зручно, особливо для робочих цілей. Іноді обставини або особисте бажання людини змушує замислитися над тим, як видалити сторінку в "Твіттері". З телефону або комп'ютера - це не так важливо. Головне, що юзер вирішує позбутися від діючої сторінки в мережі. І далі нам належить з'ясувати, як впоратися з поставленим завданням. Насправді, це не так важко. Необхідно виконати кілька простих дій. Навіть школяр зможе впоратися із завданням за пару хвилин.


Способи видалення

Як видалити сторінку в "Твіттері" з телефону або комп'ютера? Існують різні варіанти вирішення поставленої задачі. Сьогодні кожен користувач може: повністю видалити профіль; тимчасово заблокувати анкету. Крім того, допускається блокування доступу в соціальну мережу за допомогою бана. Але це не найкращий варіант розвитку подій. Хоча про нього теж варто поговорити.

Що таке тимчасове блокування

Що означає відключити "Мій обліковий запис"? Якщо людина не знає, буде він повертатися в соціальну мережу надалі, рекомендовано скористатися тимчасовою блокуванням анкети. Процес називається деактивацією. Після втілення задуму в життя юзер зможе в будь-який момент здійснити вхід в "Твіттер" для його подальшого використання. Дані акаунту будуть відновлені. Важливо! Вибираючи повне видалення анкети, людина не зможе відновити профіль. Він буде стертий безповоротно.

Додаток Twitter і видалення

Як видалити сторінку в "Твіттері" з телефону назавжди? Деякі користувачі працюють з офіційним додатком Twitter. Воно значно полегшує процес спілкування у відповідній соціальній мережі.


Варто відразу зазначити, що з програми "Твіттер" здійснити видалення профілю неможливо. Доведеться діяти тільки через налаштування використовуваного мобільного пристрою. Але про це трохи пізніше. Якщо є бажання видалити профіль на Twitter з мобільного телефону, рекомендуємо скористатися інтернет-браузером. Тоді алгоритм дій буде точно таким же, як і у випадку з ПК.

Деактивація анкети

Тепер видаляємо сторінку з "Твіттера". Як ми вже говорили, це досить просте завдання. Почнемо з деактивації анкети. Як видалити сторінку в "Твіттері" з телефону? Для реалізації поставленої задачі людині потрібно: Підключити телефон до Інтернету. Без цього можна забути про подальших діях. Запустити мобільний браузер і зайти на сайт Twitter. Здійснити вхід в систему. Для цього доведеться використовувати свій логін і пароль. Натиснути в правому верхньому куті на аватар юзера. Клацнути по рядку з написом "Налаштування". Перегорнути з'явилася сторінку до самого кінця. Вибрати параметр "Відключити мою обліковий". Клацнути по кнопці "Видалити". Підтвердити процедуру. Зазвичай для цього потрібно ввести слово з капчі. Справу зроблено. Тепер профіль деактивовано. Можна спробувати відновити його у будь-який момент.

Повне видалення через браузер

Як видалити сторінку в "Твіттері" з телефону раз і назавжди? Раніше була представлена інструкція з деактивації профілю. А як видалити анкету повністю? Справа все в тому, що адміністрація Twitter дозволяє відновлювати видалені профілі лише на протязі 30 днів з моменту підтвердження відповідного запиту. Щоб обліковий запис повністю стерли, доведеться місяць не здійснювати вхід в "Твіттер". Чи можна відразу остаточно позбутися своєї анкети? Так, але тільки шляхом її блокування. В налаштуваннях "Твіттера" відсутні відповідні параметри.

Блокування аккаунта

Кожного юзера можуть заблокувати в соціальній мережі. Наприклад, за порушення правил користування інтернет-ресурсом. Цим прийомом можна скористатися для повного і безповоротного видалення анкети. Що робити? Грубо порушувати діючі правила "поведінки" в соціальній мережі "Твіттер". Наприклад, ображати інших користувачів, розміщувати заборонений контент або спамити. З часом на аккаунт будуть скаржитися інші юзери. І адміністрація "Твіттера" може назавжди заблокувати профіль. Повернути його до "життя" практично неможливо. А значить, таким чином людина зможе позбутися від профілю Twitter.
Важливо: використовувати даний прийом можна, але варто сто разів подумати про його доцільність. Як вже було сказано, відновити доступ до ресурсу буде неможливий.

Видалення профілю з телефону

Як вже було сказано, через офіційне додаток "Твіттер" здійснити повне видалення анкети не вийде. Зате впоратися з поставленим завданням допоможуть налаштування мобільного пристрою. Розглянемо порядок дій на прикладі "Айфона".
Покрокова інструкція по видаленню "Твіттера" виглядає приблизно так: Підключитися до Інтернету. Наприклад, через Wi-Fi. Відкрити головне меню мобільного пристрою. Зайти в "Налаштування". Клацнути по рядку з написом "Твіттер". Вибрати в списку відповідну обліковий запис. Для цього потрібно тапнути по відповідному рядку. Натиснути на кнопку "Видалити". Підтвердити обробку операції. Дочекатися закінчення процедури. Справу зроблено. Тепер зрозуміло, як видалити сторінку в "Твіттері" з телефону назавжди. Є ще один секрет, про який ми не говорили.

Збереження даних

Мова йде про збереження посад та повідомлень зі сторінки "Твіттера". Кожен користувач може отримати архів даних перед видаленням. Так вдасться позбутися свого профілю в соціальній мережі, не втративши інформацію зі сторінки.
Архів даних Twitter можна скачати в "Налаштуваннях". Відповідна кнопка з'явиться над гіперпосиланням "Видалити обліковий запис". Нічого важкого або незрозумілого в цьому немає. До видалення профілю операція ніякого реального відношення не має. Користувачі можуть завантажувати архів своїх постів в будь-який час. І, якщо захочеться, видалити профіль без втрати інформації. Тепер зрозуміло, як видалити сторінку в "Твіттері" з телефону в тому, чи іншому випадку. Запропоновані рекомендації допоможуть впоратися із завданням всього за кілька хвилин!
Цікаво по темі