Де зберігаються закладки "Яндекс.Браузера" - шукаємо і зберігаємо закладки

361 0 Новини високих технологій

Інтернет став невід'ємною частиною життя сучасної людини. Тут люди спілкуються, обмінюються інформацією, читають, відпочивають і просто приємно та корисно проводять час. Для виходу в Мережу необхідно мати спеціальну програму - браузер. Вона дозволяє займатися інтернет-серфінгом (переглядом сторінок). Досить великим попитом користується додаток під назвою Yandex.Browser. Саме з ним нам сьогодні належить познайомитися. Постараємося з'ясувати, де зберігаються закладки "Яндекс.Браузера". Після цього збережемо їх для подальшого використання. Насправді це не така вже й важка задача. Впоратися з нею здатний навіть дошкільник.

Де зберігаються закладки "Яндекс.Браузера" - шукаємо і зберігаємо закладки

Що таке закладки

Спочатку спробуємо зрозуміти, про якому елементі керування йде мова. Закладки - це збережені в браузері сторінки. Вони допомагають швидко здійснювати перехід з тих чи інших веб-ресурсів. Дуже зручно, якщо ви часто працюєте з конкретним сайтом або хоче повернутися до нього трохи пізніше. Де зберігаються закладки "Яндекс.Браузера"? Таке питання виникає в основному тоді, коли необхідно зберегти згаданий елемент управління. Наприклад, для його перенесення в інший інтернет-оглядач.


Розташування в браузері

Варто звернути увагу на те, що існують декілька варіантів розвитку подій. Першим ділом познайомимося з розташуванням закладок в браузері. Спочатку вони розташовуються на панелі закладок. Відповідний рядок знаходиться під адресним. Тут будуть частково відображатися згадані елементи управління. Нас цікавить повний архів даних.
Де зберігаються закладки "Яндекс.Браузера" - шукаємо і зберігаємо закладки
Де зберігаються закладки в "Ядекс.Браузері"? Менеджер закладок можна відшукати так:
 • Запустити інтернет-браузер.
 • У правому верхньому кутку клацнути мишкою по кнопці з зображенням трьох горизонтально розташованих смужок або трьох точок.
 • Вибрати розділ "Закладки".
 • Перейти в "Диспетчер закладок".
 • Тут і в попередньому списку ("Закладки") можна виявити всі збережені коли-небудь сторінки. Саме менеджер закладок дозволяє зберігати і відновлювати вивчаються елементи інтернет-браузера. Але про це пізніше.


  Розташування в Windows 7

  Де зберігаються закладки "Яндекс.Браузера" в Windows 7? Прийшов час вивчити місце знаходження архіву відповідних даних. Він може бути виявлений у кожного браузера. Для початку розглянемо загальний випадок - коли Yandex встановлюється по стандартному шляху. Тоді файл зі списком закладок можна відшукати в наступному місці - C:UsersимяAppDataLocalYandexYandexbrowseruser DataDefault. Користувачеві належить відшукати тут файл з назвою Bookmarks. Це і є архів закладок.

  Windows 8 і закладки "Яндекса"

  Але це ще не все. Сучасні користувачі можуть працювати з різними операційними системами. І тому доводиться думати, де розташовуються закладки того чи іншого інтернет-браузера. Насправді все набагато простіше, ніж здається. Де зберігаються закладки "Яндекс.Браузера" у Windows 8? А в Windows 10? Якщо говорити про стандартній ситуації, то користувачеві доведеться перейти з раніше вказаним шляхом. Минулий адреса розташування архіву закладок підходить для "Віндовс 7 і вище.
  Де зберігаються закладки "Яндекс.Браузера" - шукаємо і зберігаємо закладки

  Нестандартне збереження

  Варто звернути увагу на те, що користувачі самі можуть вибирати шлях ініціалізації браузера. Від цього моменту буде залежати розташування його елементів. І вкладок в тому числі. Де зберігаються закладки "Яндекс.Браузера"? Якщо людина встановив програму в особливе місце, можна швидко відшукати цікаві елементи. Досить зробити наступне:
 • Вивести ярлик браузера на робочий стіл.
 • Клацнути ПКМ по ярлику "Яндекса".
 • Вибрати пункт "Властивості".
 • У вкладці "Загальні" подивитися адреса біля напису "Робоча папка".
 • Все, що тепер залишається - це перейти по виявленому шляху і повернутися в папку YandexBrowser. Тут юзер повинен відкрити UserData-Defaults. Це ще один спосіб пошуку файлу bookmarks на комп'ютері. Але ним користуються вкрай рідко.

  Збереження архіву

  Ми з'ясували, де зберігаються закладки "Яндекс.Браузера на вашому комп'ютері. Тепер постараємося зберегти архів для подальшого використання. Тоді користувач зможе вибрати шлях збереження відповідного файлу. Адже раніше ми вивчили системні налаштування.
  Де зберігаються закладки "Яндекс.Браузера" - шукаємо і зберігаємо закладки
  Щоб здійснити збереження закладок "Яндекса", потрібно:
 • Відкрити інтернет-браузер.
 • Перейти в головне меню.
 • Вибрати рядок "Закладки".
 • В меню клацнути по рядку "Диспетчер закладок",
 • Натиснути на "Імпорт та резервні копії".
 • Клацнути по рядку "Зберегти в html".
 • Все, що тепер залишається - це вибрати місце збереження документу. Бажано присвоїти йому ім'я. В іншому випадку архіву закладок назва буде складатися з часу та дати його створення. Це не дуже зручно. Як тільки юзер завершить процедуру, він зможе відшукати закладки в тому місці, куди їх помістив хвилиною раніше. Все гранично просто і зрозуміло!
  Важливо: аналогічним чином можна створювати резервні копії. Вони будуть розпізнаватися тільки "Яндексом".

  Якщо даних немає

  Де зберігається файл закладок "Яндекс.Браузера"? 24 мільйони користувачів можуть задаватися таким питанням. Адже саме стільки користувачів користуються згаданим інтернет-браузером. Іноді виходить так, що раніше запропоновані алгоритми (за винятком останнього) не допомогли відшукати архів з закладками. За вказаними шляхами відсутній файл bookmarks.
  Де зберігаються закладки "Яндекс.Браузера" - шукаємо і зберігаємо закладки
  Для того щоб це виправити, користувачеві необхідно включити відображення прихованих файлів і папок. Інструкція щодо втілення задуму в життя буде наступною:
 • Відкрити "Провідник".
 • Вибрати пункт "Упорядкувати".
 • Перейти в розділ "Файли та папки".
 • Кликнути по вкладці "Вид".
 • Перегорнути запропонований список.
 • Поставити позначку біля пункту "Показувати приховані".
 • Клацнути по кнопці "Ок".
 • От і все. Тепер можна переходити за вказаними раніше шляхах. Користувачеві не доведеться більше замислюватися над тим, де зберігаються закладки "Яндекс.Браузера". Файл boolmarks буде виявлений без особливих проблем.

  Популярі новини
  Загрузка...