Як збільшити груди в "Фотошопі": інструкція

346 0 Новини високих технологій

Фігура кожної людини індивідуальна. Дуже часто багатьох щось не влаштовує в собі. Якщо змінити своє тіло в реальності можна тільки за допомогою занять спортом, то з фотографією справа йде набагато простіше. Людини на знімках можна "підправити" вручну, з допомогою графічного редактора Adobe Photoshop. Навіть якщо мова йде про те, як збільшити груди в "Фотошопі".

Інструмент "пластику"

Даний графічний редактор має масу переваг. При належних уміннях результати роботи в ньому можуть бути вражаючими. Будь-яка жива істота або об'єкт можна змінити до невпізнання. Ну і, звичайно, за допомогою нього можна навчитися тому, як збільшити груди в "Фотошопі". Для кожної мети існують певні методи. Якщо вам необхідно змінити колір волосся - скористайтесь виділенням і колірним балансом. Потрібно зробити фотку більш соковитою і контрастною - пункт "криві" зможе допомогти. Ну а якщо вам дуже хочеться позбутися від некрасивого живота або збільшити груди - інструмент "пластику" в "Фотошопі" завжди до ваших послуг.


Сама назва "пластику" описує власні можливості даного комплектуючого: за допомогою впливу на потрібний фрагмент фотографії ви "вдавлюєте" обраний ділянку так, як вам необхідно. Інструмент дуже цікавий і дієвий, але працювати з ним досить непросто. При тривалій практиці, уважності та обережності освоїти навик використання даного віртуального пристосування можна буквально за півгодини.

Збільшення бюста, початок

Перш ніж почати, виберіть документ, з яким ви будете працювати. Може бути таке, що з першого разу досягти бажаного не вийде. Тому краще починати з найпростіших робіт, які не вимагають особливого втручання. Відкрийте фотку в програмі Adobe Photoshop. Створіть новий шар за допомогою поєднання клавіш Ctrl + J.
Як збільшити груди в "Фотошопі": інструкція
У верхній панелі натисніть на пункт меню "фільтр" і далі "пластику". Перед вами з'явиться панель сірого кольору. На ній ми будемо вчитися, як збільшити в "Фотошопі" розмір грудей.
Як збільшити груди в "Фотошопі": інструкція
Виберіть рядок "розмір кисті" та встановіть необхідний для роботи з вашою картинкою. Також вкажіть інтенсивність натиску кисті. Дані показники залежать від того, яку зону вам належить змінити.
Як збільшити груди в "Фотошопі": інструкція

Використання "пластики"

Після того як ви встановили необхідні показники для цього інструменту, приступайте до збільшення грудей. Наведіть вказівник миші на бюст і затисніть ліву кнопку миші. Далі почніть тихенько відтягувати курсор убік. Ви можете побачити, як вибраний для редагування ділянку розтягується.


Як збільшити груди в "Фотошопі": інструкція
Пластика в "Фотошопі" працює досить цікаво. Вона витягує той фрагмент, який ви обираєте, але вона не зберігає структуру контурів або дрібних частин малюнка. Приміром, якщо на тому місці, яке потрібно збільшити/зменшити, зображений якийсь квітковий візерунок - він просто розпливеться. Працюйте акуратно і плавно, щоб уникнути такого непорозуміння. Коли ви закінчите редактуру - натисніть "ок".
Як збільшити груди в "Фотошопі": інструкція
От і все. Саме ці неважке махінації допоможуть з питанням, як збільшити груди в "Фотошопі".

На замітку

Як вже говорилося в цій статті, інструмент "пластику" при недбалому використанні може зіпсувати вашу ілюстрацію. Він може розмити деякі місця на фотографії, навіть якщо ви не стосувалися їх покажчиком миші. Але це не страшно.
Щоб скасувати внесені пластикою зміни - просто натисніть на кнопку "скасувати" на тій самій сірої панелі, де ви збільшували/зменшували які-небудь об'єкти. З допомогою вміння, як збільшити груди в "Фотошопі", ви зможете перетворювати будь-які інші частини тіла. Принцип роботи нічим не відрізняється. Крім того, в сукупності з пластикою можна використовувати маски шарів. Вони допоможуть при необхідності прибрати з документа не всі, а лише частину внесених коригувань і зможуть доповнити готовий результат вашої роботи. Не з кожної фотокарткою виходить домогтися бажаного ефекту. Часто реалістично відредагувати потрібні деталі ніяк не виходить самостійно. Так відбувається тому, що робота з деякими кадрами вимагає додаткового майстерності. Це абсолютно нормально, так як діяльність професійного ретушера цілком можна порівняти з роботою художника.

Популярі новини
Загрузка...