Де лежать збереження в Dying light: ліцензійна і піратська версії

310 0 Новини високих технологій

Існує безліч причин, по яких доводиться шукати місце розташування збережень тієї чи іншої гри. Найчастіше це відбувається, коли гравець передбачає пройти гру без особливих труднощів, використовуючи з самого початку високорівневого персонажа. При цьому з чітами возитися немає ні бажання, ні вміння. Однак бувають й інші підстави:

 • баги, які не дозволяють пройти певну місію;
 • втрата власних збережень;
 • перенесення прогресу на інший комп'ютер і т. д.
 • Любителі кооперативного зомбі-шутера Dying light не є винятком, але перед тим як запитувати, де лежать збереження з Dying light, варто спочатку розібратися, що за версія встановлена на комп'ютері.

  Steam

  Де лежать збереження в Dying light: ліцензійна і піратська версії
  Ліцензійна гра - не найкращий випадок для маніпуляцій з файлами, так як вони лежать глибоко в самій папці Steam. Тому насамперед потрібно знайти саме її. Якщо є ярлик програми (не ігри), то існує дуже простий спосіб. Натиснувши на нього і вибравши в меню «Розташування файлів», можна потрапити відразу в потрібну папку.


  Далі необхідно знайти, де лежить збереження Dying light. Для цього потрібно відкрити userdata. У ній буде знаходитися одна або кілька папок з назвами, що складаються з набору цифр. Складність в тому, що потрібна, природно, одна. Але так як у всіх вони різні, не можна сказати, яка саме. Щоб це з'ясувати, необхідно відкривати їх по черзі. Всередині шукати папку «239140», коли вона буде знайдена, відразу клікайте і переходьте всередину. Такі дії вже більш прості, там знаходяться файл reotecache.vdf і розділ remote, саме він і потрібен. Після цього нескладно перейти в єдину out. Далі треба вибрати save. Тут будуть лежати збереження Dying light у власників ліцензійної копії з Steam. Якщо коротко, то виглядає це таким чином:


  {шлях до steam}steamuserdata{якийсь номер}239140remoteoutsave Важливо розуміти, що після заміни файлів із-за постійної синхронізації Steam може статися перехеширование (грубо кажучи - заміна файлів на комп'ютері їх резервними копіями з серверів), а це зведе всі зусилля нанівець. Також потрібно пам'ятати, що файли з минулих версій можуть працювати на нових, але зворотне зазвичай неможливо. Тепер можна розібратися, де лежать збереження на пиратке Dying light. Для цього бажано знати, яка команда виробляла злом (так звана таблетка використовується). Можливі декілька випадків, розглянемо детально кожен.

  3DM

  Де лежать збереження в Dying light: ліцензійна і піратська версії
  Версії від цих зломщиків відомі тим, що їх збереження знаходяться в спеціальному розділі кореневої папки самої гри. В даному випадку Dying light. Тому знайти їх не так складно, але це має і свої мінуси. А саме, після видалення її з комп'ютера прогрес буде також втрачено, про особливості даної краще не забувати. Директорія, де лежать збереження Dying light від 3dm, може називатися по-різному. Ось найбільш поширені назви: 1. OfflineStorage. Якщо використано дане ім'я, то потім треба буде перейти в User, далі remote і починаючи з цього моменту адреса повторює випадок ліцензії. 2. 3DMGAME. У цьому випадку існує два варіанти:
 • якщо в папці є директорія з такою ж назвою, відкрити її, далі знайти storage, потім out. Знову так само, як в ліцензії.
 • потрібно шукати Baracuda, і вже в ній remote і т. д. (ліцензії).
 • ALI213

  Даний автор теж тримає збереження в папці з грою, але шлях відрізняється. Після кореневої йде Profile, далі ALI213 в ній клікнути на Saves, пізніше out і т. д.

  RLD (Reloaded)

  Ця команда використовує інший спосіб зберігання файлів прогресу. Вони відправляють їх в один з розділів системного диска, а саме ProgramData. Перевагою даного випадку можна вважати зберігання прогресу навіть після видалення гри. Тобто якщо її встановити заново, збереження не будуть загублені. Мінусом є прихованість папки. Але це можна виправити. Необхідно зайти в "Мій комп'ютер", далі вибрати вкладку "Вид" на верхній панелі, натиснути на параметри у вікні, що відкрилося, вибрати команду "Вид". Після підменю перемотати коліщатком вниз до упору і клацнути по кнопці відображення прихованих файлів і дисків. Тепер, коли директорія стала доступна, в ній шукаємо Steam, далі в RLD!. Після цього потрібно відкрити 239140 і там шукати storage або remote, зайшовши в одну з них, можна побачити out, як і у ліцензії, там лежать збереження Dying light. C:ProgramDataSteam RLD! 239140{storage або remote}outsave

  CODEX

  Де лежать збереження в Dying light: ліцензійна і піратська версії
  Ці злодії вибрали найзручніший для користувача випадок. Дана версія відправляє збереження в один з розділів документів, а саме в "Спільні документи". Далі Steam, після CODEX, а там в 239140 звідти вже знайому remote і т. д. З:ПользователиОбщееОбщие документыSteamCODEX239140remoteoutsave (російська частина шляху може бути англійською)

  Підсумки

  Варто зазначити, все вищеописане також підходить і в якості відповіді на питання, де лежать збереження Dying light the following. Так як це просте додаток до гри.

  Популярі новини
  Загрузка...