Два способи, як у "Ворді" зробити дроб

580 0 Новини високих технологій

Безсумнівним фаворитом серед всіх текстових редакторів є Microsoft Word. Ця програма має безліч корисних функцій, з допомогою яких можна відформатувати текст так, як захочеться. Але багато користувачів стикаються з проблемою написання дробів. При цьому дробові числа за типом 1/4 , 1/2 і 3/4 не викликають особливих труднощів, так як опція автозаміни автоматично застосовує правильне форматування. Але намагаючись таким же чином вписати числа 1/3 , 2/3 , 1/5 та інші їм подібні, користувач може помітити, що автозаміна після натискання клавіші пробілу не спрацьовує. У цій статті буде розказано, як поставити дріб у «Ворді» вручну.

Правила написання дробових чисел

Як можна помітити з вышенаписанным дробовим числом, всі вони в якості роздільника мають символ «/», але це не зовсім коректне написання. Кожен ще зі шкільної лави пам'ятає, що дробові числа пишуться через горизонтальну риску. Але в цій статті буде розказано, як у «Ворді» зробити дробу з горизонтальною і діагональною лінією, так як Microsoft Word це дозволяє.


Пишемо дріб зі слешем

Щоб розв'язати задачу, як у «Ворді» зробити дріб зі слешем, нам потрібно скористатися таблицею символів, яка викликається через однойменний інструмент.
Два способи, як у "Ворді" зробити дроб
Отже, ось що вам необхідно зробити:
 • Запустивши Microsoft Word, перейдіть у вкладку «Вставка», де в правій частині панелі інструментів натисніть на випадаючий список «Символи».
 • В меню оберіть пункт «Символ».
 • У новоствореній маленької таблиці натисніть кнопку «Інші символи».
 • З'явиться однойменне вікно. Щоб серед усього переліку швидко відшукати те, що потрібно, з випадаючого списку «Набір» виберіть «Числові символи».
 • Відшукайте там потрібні вам дробові числа, виділіть їх і натисніть кнопку «Вставити».
 • У підсумку в програмі буде надруковано потрібне число в тому місці, де був встановлений курсор.
 • Два способи, як у "Ворді" зробити дроб
  Таким нехитрим способом у вас вийде у найкоротший час поставити дробове число в потрібну частину тексту.


  Але як можна помітити, варіантів таких чисел у таблиці символів не так вже й багато, тому якщо ви не знайшли потрібного, то переходьте до наступного того, як у «Ворді» написати дріб.

  Пишемо дріб з горизонтальним роздільником

  Ми вже знаємо, як у «Ворді» зробити дріб зі слешем, тепер же поговоримо про те, як використовувати в якості роздільника горизонтальну лінію. Для цього вам знадобиться:
 • Запустити програму Microsoft Word, перейти у вкладку «Вставка», де в правій частині панелі інструментів слід натиснути вже знайомому випадаючого списку «Символи».
 • У випадаючому меню вибрати пункт «Рівняння», помічається символом «пі». Зверніть увагу, якщо ви використовуєте стару версію програми, то цей елемент називається «Формули».
 • Відкриється меню, в якому вам необхідно натиснути кнопку «Вставити нове рівняння».
 • З'явиться додаткова вкладка під назвою «Конструктор». Серед переліку інструментів виберіть «Дріб».
 • У меню знайдіть той формат написання дробу, який вам необхідний.
 • В тексті, де був встановлений курсор, з'явиться форма для заповнення з обраним варіантом дробу. Вам необхідно вписати у відповідні поля потрібні значення.
 • Два способи, як у "Ворді" зробити дроб
  Тепер ви знаєте і другий спосіб, як у «Ворді» зробити дробу. Як ви можете помітити, перший варіант дозволяє писати число тільки через слеш, в той час як у другому можна використовувати різні типи роздільника. Яким способом користуватися зручніше - вирішувати тільки вам.

  Популярі новини
  Загрузка...