Як перевірити швидкість друкування на клавіатурі

450 0 Новини високих технологій

В нинішній час можна часто помітити оголошення про те, що потрібні співробітники для роботи за комп'ютером в офісі або в банку. Якщо ви хочете зайняти цю вакансію, роботодавці вимагають, щоб працівники мали досвід роботи з текстом і певну швидкість друкування. Буває, ви хочете влаштуватися на цю посаду, але сумніваєтеся у своїх навичках володіння клавіатурою. У цій статті розповімо, як перевірити свою швидкість друкування, як навчитися писати швидко і без помилок. Якщо захотіти, то швидко друкувати нескладно, однак доведеться витратити трохи часу.


Як дізнатися швидкість друкування

Для цього вам знадобиться тільки комп'ютер з клавіатурою і звичайний секундомір. Отже, перейдемо до першого способу. На просторах інтернету існує багато сайтів, які пропонують вам перевірити вашу швидкість друкування. Вони дають можливість вивчити навички не тільки російською мовою, але й на шести інших мовах.
Як перевірити швидкість друкування на клавіатурі
Наведемо в якості прикладу сайт http://nabiraem.ru/test. Розібратися в ньому не важко. Спочатку встановлюємо «Flash Player», якщо його у вас ще немає. І переходимо до самого тесту. У лівому вікні з'являються слова, а праворуч ви їх пишете. Система визначить, скільки ви зробили помилок. Перевагою таких сайтів є те, що вам не потрібно додаткове обладнання, не помічник. Якщо з якоїсь причини онлайнове тестування вам не сподобалося, то ми можемо запропонувати вам другий, старий і перевірений спосіб. Ви повинні вибрати самостійно текст. Для зручності краще його роздрукувати. Розташуйте його з лівого боку від себе, засічіть час на секундомірі і починайте друкувати. Але користуватися цим способом краще з помічником, який буде слідкувати за часом на секундомірі.
Як перевірити швидкість друкування на клавіатурі

Нормативи

Тепер ми розглянемо, яка швидкість друкування вважається нормальною. 150-200 символів в хвилину - це не професійний юзер. 250-400 символів в хвилину - вже професійний і впевнений користувач. Більше 400 символів набирають майстри з великим стажем роботи.

Популярі новини
Загрузка...