Як поставити в тексті вертикальну риску?

1908 0 Новини високих технологій

Пересічному користувачеві від свого ЕОМ потрібно не багато. Зазвичай робота за комп'ютером у таких людей передбачає перегляд інтернет-сторінок, використання офісу від "Майкрософт", перегляд медіафайлів і проходження комп'ютерних ігор. Однак можливості такої техніки виходять далеко за ці рамки. Але все потрібно дізнаватися потроху, а не занурюватися у вир з головою. У цій статті ми поговоримо про те, як поставити вертикальну риску. Особливо корисно це знання буде користувачам, що вирішили навчитися кодингу, так як саме там найчастіше застосовується представлений символ.


Вертикальна риса на клавіатурі

Способів поставити вертикальну риску дуже багато, але почнемо ми з самого простого і швидкого. Він передбачає використання клавіатури в звичному розумінні, так що у рядових користувачів не повинно виникнути жодних труднощів. Отже, клавіш з рискою на клавіатурі декілька. Але їх застосування безпосередньо залежить від встановленої розкладки клавіатури. Так, якщо у вас стоїть англійська розкладка, необхідно використовувати клавішу, розташовану в правій частині клавіатури, яка знаходитися поряд з клавішею Enter. Точне її місцезнаходження ви можете бачити на фото нижче.
Як поставити в тексті вертикальну риску?
Якщо ви хочете поставити вертикальну риску при обраної російській розкладці, то свою увагу необхідно перевести в лівий нижній кут клавіатури клавіші, що знаходиться поруч з Shift. Також її точне розташування ви можете бачити на зображенні нижче.
Як поставити в тексті вертикальну риску?
Варто також зазначити, що просте натискання на них не принесе бажаного результату. Вертикальна риса ставиться лише, коли натиснута клавіша Shift. Зверніть ще увагу на те, що на деяких клавіатурах немає клавіші, яка наведена на другому зображенні, все залежить від моделі. Але в будь-якому випадку завжди є можливість поставити риску на англійській розкладці.


Таблиця символів

Якщо ви все ж не впевнені поставити вертикальну риску за допомогою клавіатури або у вас просто зламана зазначена клавіша, то ви можете використовувати другий спосіб, який передбачає застосування таблиці з символами. Це стандартна утиліта в ОС Windows. Отже, для початку необхідно відкрити таблицю символів. Зробити це можна декількома способами. Зупинимося на самому простому і зрозумілому. Вам необхідно провести пошук по системі, для цього увійдіть у меню "Пуск". У пошуковому рядку почніть прописувати назву "Таблиця символів", і в результатах з'явиться необхідна утиліти. Натисніть на неї. Перед вами з'явиться вікно з купою різноманітних символів. Саме там вам потрібно відшукати і натиснути на символ для його введення в рядок.
Як поставити в тексті вертикальну риску?

ALT-код

Друкування вертикальної риси за допомогою ALT-коду - це третій спосіб. Комусь він може здатися навіть простіше попереднього, але, що точно - він в рази швидше. Все що вам необхідно запам'ятати - це сам код. Він наступний: 124. Тепер, знаючи код символу, вам необхідно натиснути клавішу Alt на клавіатурі і на Numpad'е набрати число "124". Після припинення утримання клавіші Alt в поле для вводу з'явиться потрібний символ. Як видно, способів поставити вертикальну риску предостатньо. Головне - визначити для себе, який з них підходить вам найкраще.

Популярі новини
Загрузка...