Універсальний модем Huawei 3372. Комплектація, характеристики та порядок використання

366 0 Новини високих технологій

В рамках цього оглядового матеріалу буде розглянуто такий пристрій, як універсальний модем моделі Huawei 3372. Будуть наведені його характеристики, комплектація і порядок налаштування, також надано рекомендації щодо вибору прошивки. Вся ця інформація дозволить власнику даного пристрою належним чином налаштувати його і почати експлуатувати.

Універсальний модем Huawei 3372. Комплектація, характеристики та порядок використання

Комплектація пристрою

На поточний момент комплектація Huawei 3372 має наступний вигляд:
 • Безпосередньо сам модем з встановленим захисним ковпачком.
 • Короткий посібник з експлуатації.
 • Гарантійний талон.
 • Відсутність в комплектації компакт-диска з драйверами і необхідним програмним забезпеченням компенсується наявністю вбудованої мікросхеми всередині пристрою, на якій цю інформацію при необхідності можна знайти. Сам же модем не прив'язаний до якогось оператору, та СІМ-картка в цьому випадку отримується окремо.


  Універсальний модем Huawei 3372. Комплектація, характеристики та порядок використання

  Специфікації

  Технічні характеристики розглянутого мережевого пристрою наступні:
 • Комунікаційний інтерфейс для комутації з ПК — USB.
 • Наявність двох роз'ємів CRC9 дозволяє підключити додатково до даного рішення одну зовнішню антену з підтримкою технології 3G або 4G.
 • Інтегрований передавач мобільних мереж даного пристрою підтримує стандарти 2G, 3G і навіть 4G. При наявності покриття LTE швидкість підключення до Глобальної павутини може досягати 150 Мбіт/с, і за рахунок цього герой цього огляду може скласти гідну конкуренцію провідним способів підключення до Мережі.
 • Тип встановленої SIM-картки MicroSIM, але з використанням відповідних перехідників можна встановити будь-яку іншу. Також для повноцінної роботи в мережах формату 4G необхідно використовувати картку USIM.
 • На додаток до всього раніше вказаного дане рішення оснащений слотом для установки карти пам'яті формату MicroSD, найбільший об'єм якої може становити 32 Гб.
 • Універсальний модем Huawei 3372. Комплектація, характеристики та порядок використання

  Порядок налаштування

  Наступний порядок дій необхідно виконати в процесі конфігурування Huawei 3372:


 • Витягаємо пристрій з упаковки. Розпаковуємо стартовий пакет. Витягуємо з нього СІМ-карту і встановлюємо її в модем. При необхідності підключаємо зовнішню антену до порту CRC9. Також можна встановити флеш-картку у призначений для цього слот.
 • Знімаємо захисний ковпачок, звільнився роз'єм встановлюємо у вільний порт персонального комп'ютера.
 • На наступному етапі необхідно дочекатися закінчення процесу установки драйверів. Після цього з'єднання з Глобальною павутиною автоматично встановиться.
 • Далі можна запускати браузер і починати переглядати інформаційні ресурси в інтернеті.
 • Особливості софта

  У деяких випадках спеціальна прошивка інсталюється Huawei 3372 Hilink. Стандартна програмна оболонка має ряд недоліків. До їх числа фахівці відносять відсутність автоматичної установки при підключенні до порту роутера. Також в деяких випадках модем працює не зовсім стабільно. Тому рекомендується встановлювати в даний мережний пристрій сторонню прошивку Hilink. Після такого оновлення програмної частини модем для комп'ютера, він буде виглядати як звичайна мережева карта. Тобто інсталяція необхідних драйверів і створення бездротового з'єднання будуть відбуватися автоматично. Також додатково виконувати установку керуючого софта від оператора в цьому випадку немає потреби. Така мережева карта і без нього буде нормально працювати.
  При установці в порт маршрутизатора модему з оболонкою Hilink потрібно лише тільки його примусово перезавантажити. Після цього усі необхідні зміни у програмну середу роутера будуть внесені автоматично. В додаток до цього установка прошивки Hilink дозволяє отримати прямий доступ до параметрів модему з браузера комп'ютера. Для цього достатньо лише в адресній його рядку набрати 1921681.8 і ввести пароль (admin) та логін (admin).
  Універсальний модем Huawei 3372. Комплектація, характеристики та порядок використання

  Вартість

  На поточний момент такий модем Huawei 3372 з попередньо встановленою оболонкою Hilink можна придбати за 3000 рублів. Також необхідно окремо придбати стартовий пакет з відповідним тарифним планом. Звичайно, це більш висока вартість, ніж фірмових комплектів стільникових операторів. Але в цьому випадку немає жорсткої прив'язки до оператора і користувач може на свій розсуд обирати той чи інший тарифний план. Тобто надається певна можливість економити на витратах. Наскільки це доцільно, кожен повинен сам для себе вирішувати самостійно.

  Відгуки власників

  Єдиний істотний недолік Huawei E 3372 — це більш висока вартість в порівнянні з комплектними аналогами. Але при цьому в даного рішення немає суворої прив'язки до того чи іншого стільниковому оператору. Також у разі встановлення в нього прошивки Hilink яких-небудь проблем в процесі експлуатації не виникає. Тобто до плюсів можна відносити надійність роботи і максимально простий порядок налаштування пристрою.
  Універсальний модем Huawei 3372. Комплектація, характеристики та порядок використання

  Висновок

  В рамках цього огляду були розглянуті технічні характеристики моделі модему Huawei 3372. Також надано рекомендації щодо його програмної оболонки і наведено поетапний порядок налаштування.

  Популярі новини
  Загрузка...