Об'єкти в "Фотошопі": виділення, зменшення та видалення

677 0 Новини високих технологій

Припустимо, що ви фотографуєте на природі і в кадр потрапляє незнайоме осіб. Або ви хочете змінити фон, одяг, додати якісь предмети на знімок. Це досить легко зробити, якщо знати, як вибрати об'єкт в "Фотошопі". Потім з цим об'єктом можна вчинити певні дії. Багато залежить від того, на якому фоні знаходиться об'єкт. Хоча розробники звернули увагу на інструменти, необхідні для виділення, деякі з них будуть легкі у використанні новачкам, але в інших складні налаштування. В Photoshop є величезна кількість інструментів. Обраний спосіб залежить від типу об'єкта: щось просте (як банан) або щось більш складне (волосся).


Спосіб виділення №1: "Чарівна паличка"

Це найпростіший спосіб. Але він ефективний тільки в 1 випадку: вибраний фон однотонний, або об'єкт суцільний на порожньому тлі. Приклад: ваш знімок знаходиться на білому тлі. Це може бути снігові вершини або просто біла стіна, щось світле і так далі. В даному прикладі вирізати об'єкт дуже легко. Для цього ви просто використовуєте інструмент під назвою "Чарівна паличка". Приклад його використання на фото.
Об'єкти в "Фотошопі": виділення, зменшення та видалення
Для цього спочатку переконайтеся, що ваше зображення знаходиться в шарі - клацніть правою кнопкою миші на фоновому шарі.
Об'єкти в "Фотошопі": виділення, зменшення та видалення
Виберіть «заднього плану» (як показано на фото), потім-інструмент «Чарівна паличка» на панелі інструментів, натисніть на фон. Виберіть «Додати до виділеної області», змініть допуск на 32 і перевірте, щоб стояли галочки у віконцях "Згладжування", "Суміжні пікселі" і "Зразок з усіх верств", як показано на фото.


Допуск 32 вибере будь-які пікселі до 32 відтінків темніше або яскравіше. Більш високе значення допуску збільшить розмір вибору, а менша, відповідно, зменшить. І результат можна побачити на фото внизу.
Об'єкти в "Фотошопі": виділення, зменшення та видалення
Фон став прозорим, і об'єкт по ньому можна переміщати.

Спосіб виділення № 2: інструмент «Перо»

Підходить для вигнутих об'єктів з жорсткими краями. Приклад на фото внизу.
Об'єкти в "Фотошопі": виділення, зменшення та видалення
Виберіть інструмент «Перо», потім натисніть кнопку, перетягніть його в напрямку краю і відпустіть. Продовжуйте проводити інструментом по краю об'єкта, поки точки не зустрінуться. Тепер можна змінити лінію, клацнувши по опорним точкам і переміщаючи їх. Також можна регулювати кут цих точок. Як тільки ви закінчите, натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть «Утворити виділену область", як зазначено на фото внизу.
Об'єкти в "Фотошопі": виділення, зменшення та видалення
Тепер об'єкт можна переміщати куди завгодно.

Спосіб виділення № 3: швидка маска

Ось ще метод, як прибрати об'єкт в "Фотошопі". Вона дозволяє швиденько зафарбувати об'єкт, а потім з ним щось робити. Порядок дій:
 • Відкрийте фотографію.
 • Знайдіть інструмент під назвою «Кисть» і натисніть на нього.
 • Подивіться на вертикальну панель, внизу побачите значок, який називається «Швидка маска». Потрібно на неї натиснути (див. внизу на фото).
 • Не забудьте переключити палітру кольорів, щоб вгорі (основним) був чорний, а внизу (фон) - білий.
 • Тепер зафарбуйте об'єкти, які ви хочете виділити. Якщо закрасите зайве, візьмете потім ластик і зітрете.
 • Зображення буде фарбуватися у червоний колір.
 • Після того, як виділення буде закінчено, потрібно знову натиснути «Швидку маску».
 • Червоний піде, а ви побачите пунктирну лінію, вона показує межі об'єкта.
 • Щоб виділявся тільки об'єкт, натисніть "Інверсію".
 • Об'єкти в "Фотошопі": виділення, зменшення та видалення
  Тепер ви знаєте, як вибрати об'єкт в "Фотошопі" за допомогою швидкої маски.

  Спосіб виділення № 4: колірний діапазон

  Підходить у випадках, коли контрастний фон. Наприклад, сплеск води, як на фото внизу.
  Об'єкти в "Фотошопі": виділення, зменшення та видалення
  Перейдіть в меню «Виділення», знайдіть «Колірний діапазон». Використовуйте кнопку вибору кольору, клацніть по об'єкту.
  Об'єкти в "Фотошопі": виділення, зменшення та видалення
  У прикладі на фото виділялися карпи, тому був вибраний червоний колір, і натиснути необхідно, відповідно, на карпов. Зробивши вибір, натисніть "ОК". Далі копіюють зображення і переміщають його.

  Спосіб виділення № 5: швидке виділення

  Приклад швидкого виділення показаний на фото внизу.
  Об'єкти в "Фотошопі": виділення, зменшення та видалення
  Натисніть на інструмент "Кисть" правою кнопкою миші, щоб з'явилася панель (див. на фото внизу). Можна зменшити розмір кисті, щоб вибрати дрібні деталі. Утримуйте клавішу Alt, щоб додавати або віднімати з виділення. Коли ви зробите вибір, перейдіть в меню «Вибрати», натисніть «Уточнити край». Це відмінний приклад того, як виділити об'єкт в "Фотошопі". Ви також можете налаштувати повзунки. У вас повинно вийти зразок картинки внизу.
  Об'єкти в "Фотошопі": виділення, зменшення та видалення

  Зменшення об'єктів у програмі Photoshop

  Припустимо, що треба помістити фотографію предмет, який занадто великий. Звідси питання: як зменшити об'єкт в "Фотошопі"? Приклад: вставлене не підходить до фону - перевершує його за розмірами. Спочатку слід розібратися, як виділити об'єкт в "Фотошопі", потім можна його зменшити. Для цього необхідно на об'єкті, який вставлений, клацнути правою кнопкою мишки. Випаде спадаюче меню, виберіть там «Вільна трансформація». Якщо натиснути даний пункт, з'являється рамочка навколо конкретного об'єкта, у якій будуть маркери по кутах і посередині. Тепер потрібно натиснути лівою кнопкою мишки будь-маркер, а також кнопочку Shift, тягніть маркер. Використання кнопки дозволить не змінювати пропорції.
  Не поспішайте, подивіться, чи подобається вам розмір об'єкта. Як тільки він вас влаштує, відпускайте мишку. Тепер можна клацнути де-небудь, щоб рамочка зникла.

  Видалення об'єктів

  Що робити, якщо ви далеко не ідеальний фотограф, іноді на знімку присутні об'єкти, які зовсім там не потрібні (починаючи від людей, випадково або навіть спеціально потрапили в кадр, закінчуючи пляшками, банками пива та іншими). Спочатку ви повинні знати, як вибрати об'єкт в "Фотошопі". Є два способи вирішення проблеми. Одна з них заливання з урахуванням вмісту. Виділивши конкретний об'єкт, потрібно натиснути "Редагувати", після чого вискакує віконечко, де написано: "Заповнити з урахуванням вмісту". Приклад - нижче на фотографії.
  Об'єкти в "Фотошопі": виділення, зменшення та видалення
  Програма заповнить область пікселями, схожими на простір, що оточує об'єкт. Такий спосіб застосовують, якщо предмет не дуже великий. Спосіб 2: штамп Використання даного інструменту таке: область, що лежить по сусідству з об'єктом, копіюється, і таким чином можна зафарбувати предмети. Ще один спосіб: кадрування В деяких випадках простіше обрізати зображення, ніж намагатися його очистити. У цьому допоможе «Кадрування». Після того, як розмір полотна зміниться, натисніть 2 рази, щоб зміни вступили в силу.

  Популярі новини
  Загрузка...