Як налаштувати DonationAlerts на сервісі прямих трансляцій

455 0 Новини високих технологій

DonationAlerts – це сервіс, що дозволяє збирати платежі у вигляді глядацьких пожертвувань (донатов) на каналі стримера. Це досить зручний сервіс, який використовується практично на будь-якому каналі. Головною його перевагою є низька комісія всередині системи і простота установки.

Реєстрація в DonationAlerts

Перед тим як налаштувати DonationAlerts, необхідно пройти простий процесс реєстрації, а так само прив'язати свій канал в системі. Для реєстрації необхідно натиснути «Вхід» і вибрати відповідно сервіс Twitch, після чого вам буде запропоновано підтвердити права на канал. Візуально там все зрозуміло і тонкощів в реєстрації ніяких немає.


Як налаштувати DonationAlerts на сервісі прямих трансляцій
Слід зазначити, що сервіс по прийому платежів DonationAlerts налаштувати можна не тільки для Twitch, але і для 5 інших платформ, на яких так само можна буде вести прямі трансляції. Підкреслимо і головна перевага цього сервісу – простий процес реєстрації, який відбувається в три кліка.

Як настроїти DonationAlerts прийом платежів

В першу чергу необхідно розмістити посилання на прийом платежів у себе на каналі:
 • Для цього в бічному меню налаштувань сервісу вибирається розділ «Сторінка відправки повідомлень» і цілком копіюється «Основна посилання».
 • Цю посилання і необхідно помістити у себе на каналі.
 • Як налаштувати DonationAlerts на сервісі прямих трансляцій
 • Трохи нижче на цій же сторінці знаходяться додаткові налаштування, змінивши які можна поміняти сторінку для відправлення платежів, яку бачить глядач при здійсненні платежу.
 • Після цих невеликих дій, система вже може приймати платежі від глядачів.
 • Налаштувати донат на Twitch в DonationAlerts як можна помітити дуже просто, але як вивести з системи отримані від глядачів гроші? Про це розповість наступний розділ.


  Виведення коштів з DonationAlerts

  Отже, як налаштувати в DonationAlerts прийом платежів ми розібралися, тепер поговоримо про те, як їх звідти вивести до себе на гаманець. Система надає на вибір два варіанти висновку:
 • Qiwi;
 • Webmoney.
 • У першого варіанту комісія на виведення становить 15%, у другого варіанту – 1%. За мірками аналогічних систем здійснюють прийом платежів, це цілком адекватні комісійні збори.
  Як налаштувати DonationAlerts на сервісі прямих трансляцій
  Щоб підключити наявний у вас гаманець, на який будуть здійснюватися виплати, необхідно перейти в розділ «Мої виплати» та вказати свої платіжні реквізити. Система працює в автоматичному режимі, і кожен день в 03:00 за київським часом відбувається виплата. Обов'язково переконайтеся в тому, що гаманець активований в пункті «Включено?», в іншому випадку виведення грошових коштів здійснюватися не буде, і всі зібрані донати будуть зберігатися всередині системи DonationAlerts. Ось все! Як можна помітити, всі швидко і просто! Обов'язково варто ознайомитися з іншими налаштуваннями, які тут не були розглянуті, так як там можна знайти ще багато корисного для вашого каналу.

  Популярі новини
  Загрузка...