Як розблокувати модем МТС 827F?

343 0 Новини високих технологій

Модем моделі МТС 827F є повним аналогом Huawei Е3327. Тільки от другий з них здатний функціонувати як в стільникових мережах будь-якого оператора, а перший - ні. Але при необхідності в пристрої МТС можна змінити програмну оболонку і змусити його працювати з будь-якої SIM-картою. Саме про цю досить складної операції і йтиметься в цьому матеріалі. Також буде розглянуто загальний алгоритм налаштування 827F і наведено основні технічні специфікації даної точки доступу до глобальної павутини.

Як розблокувати модем МТС 827F?

Комплектація пристрою. Його призначення

Як і китайський аналог від компанії Huawei, МТС 827F поставляється в наступному вигляді:
 • Власне сам модем.
 • Талон з терміном гарантійних зобов'язань компанії-виробника 12 місяців.
 • Розширене керівництво по експлуатації.
 • У деяких випадках цей список доповнюється стартовим пакетом, і саме в такому вигляді такий пристрій найбільш оптимально купувати. А от диск з керуючим софтом і утилітами в перелік поставки не включений з тієї причини, що все це програмне забезпечення знаходиться всередині модему. Також на цій інтегрованої мікросхеми пам'яті можна знайти і документацію.


  Номінально дана модель модему призначена для установки в неї СІМ-картки оператора МТС. Потім з його допомогою можна як відправляти, так і отримувати інформацію з інтернету з допомогою мережі однойменної компанії. Але при необхідності існують спеціальні програмні засоби, з допомогою яких таку "прив'язку" модему до обладнання МТС можна усунути.

  Специфікації

  Наявністю наступних технічних специфікацій може похвалитися МТС 827F:
 • Тип антени інтегрована. Але її доцільно використовувати лише у великих містах. Також наявність комунікаційного гнізда CRC9 дозволяє комутувати зовнішній підсилювач в зв'язці з виносною антеною. Якщо в першому випадку найбільша відстань до вишки стільникового зв'язку не перевищує 5 км, то в цьому випадку значення збільшиться до 15-18 км
 • Формат СІМ-карти - стандартний.
 • Підтримувані технології зв'язку - 2G (GSM, EDGE і, звичайно ж, GPRS), 3G (UMTS, HSDPA і HSUPA) і 4G (LTE).
 • Швидкість передачі може варіюватися від 500 Кбіт/сек. для 2G і до 100 Мбіт/сек. для 4G.
 • В пристрій вбудований модем, який показує наявність підключення до мережі мобільного оператора.
 • Є слот для установки флеш-накопичувача у вигляді карти пам'яті. Розмір останньої може досягати 32 Гб.
 • Як розблокувати модем МТС 827F?

  Загальний порядок налаштування

  Розглянутий в цьому матеріалі фірмовий модем при підключенні до ПК або ноутбука налаштовується таким чином:
 • Дістаємо дане рішення упаковки.
 • Далі необхідно зняти з нього захисну кришку, за якою знайти комунікаційний порт для підключення до персонального комп'ютера. Останній встановлюється в гніздо персонального комп'ютера формату USB.
 • На наступному етапі почнеться програмна ініціалізація комунікаційного обладнання. При цьому запуститься майстер автоналаштування, і необхідно буде разом з драйверами встановити також і фірмовий софт від компанії МТС.
 • Закриваємо всі активні вікна і перезавантажуємо електронно-обчислювальну машину.
 • По закінченні процесу ініціалізації потрібно запустити програму від МТС і з її використанням встановити з'єднання з бездротовою мережею.
 • Далі запускаємо інтернет-переглядач і відкриваємо будь-новинний ресурс з інтернету.
 • Після цього готовий до подальшої експлуатації МТС 827F. Роутер з портом USB теж може бути тим пристроєм, до якого підключений такий модем. У цьому випадку, як правило, достатньо лише підключити його і здійснити перезавантаження маршрутизатора. Після чого програмна оболонка роутера буде належним чином перенастроєна, і всі необхідні зміни вступлять в силу.

  Як розблокувати модем МТС 827F?

  Про модифікаціях

  За замовчуванням лише тільки з СІМ-картками компанії МТС може працювати герой цієї статті. Це обмеження йде з боку програмного забезпечення, яке зашито оператором в модем. Але існує можливість його модифікувати і за рахунок цього розблокувати МТС 827F. Але, знову-таки, ця операція робиться на свій страх і, звичайно ж, ризик. Можливо, простіше переплатити певну суму і придбати вже разблокированное такий пристрій від компанії Huawei. Існує дві подмодели таких модемів. Одна з них має маркування E3372h, а друга - E3372s. Вони несумісні між собою, і в кожному разі свій порядок розблокування. У першої групи рішень серійний номер починається з G4P, а у другої - L8F.

  Розблокування E3372h

  Для початку необхідно визначити версію програмного забезпечення пристрою. Для цього завантажуємо з інтернету програму Huawei Terminal і встановлюємо її. Далі необхідно запустити її і набрати в командному рядку: "АТ^VERSION?", і після цього з'явиться поточна версія прошивки даного рішення. Якщо вона 2Х.180 то в тій же самій програмі просто набираємо таку команду: "at^nvwrex=826801210002000a,000". Подальше натискання кнопки "ENTER" призведе до розблокування даного рішення.

  У більш пізніх версіях даного рішення необхідно завантажити з глобальної павутини спеціальний калькулятор. Потім встановити в слот модему СІМ-карту іншого оператора і підключити його до ПК. Далі з'явиться запит на введення спеціального коду. Тепер потрібно запустити раніше скачаний калькулятор і в його полях ввести всі необхідні значення. У відповідь з'явиться спеціальний код, який потрібно ввести в поле запиту. Після цих маніпуляцій пристрій перестає бути прив'язаним до обладнання МТС і може функціонувати в мережі будь-якого мобільного оператора.

  Розблокування E3372s

  Розблокування МТС 827F версії E3372s - більш проста операція. В цьому випадку потрібно виконати такі дії:
 • Встановлюємо програмні пакети PC-UI Interface і DC Unlocker, які попередньо завантажені з інтернету.
 • Далі завантажуємо Huawei Terminal і инсталлируем його.
 • Потім запускаємо попередню програму. В її командному рядку вводимо: "at^nvwrex=826801210002000a,000". Потім тиснемо "ENTER".
 • Після цієї досить простої команди, пристрій здатний працювати вже у складі будь-якої мережі.
 • Всі команди потрібно вводити максимально точно. Якщо десь буде допущена помилка, то пристрій втратить свою працездатність остаточно і безповоротно.
  Як розблокувати модем МТС 827F?

  Актуальність пристрою. Його вартість

  Хоч дана група комунікаційних пристроїв і була випущена в 2015 році, але вона все ще продовжує бути актуальною. Вона підтримує самі передові технології і має досить високу швидкість передачі. В додаток до цього до розглянутого рішення може бути підключена зовнішня антена. Як результат отримуємо універсальний пристрій, який можна задіяти для створення підключення до інтернету практично в будь-яких умовах. У новому стані МТС 827F зараз можна придбати за 2800 рублів. При цьому стартовий пакет потрібно купувати вже окремо. У старому ж вигляді таке рішення можна придбати за 1000-1500 рублів.
  Як розблокувати модем МТС 827F?

  Відгуки власників. Плюси мережевого пристрою і його недоліки

  На думку власників, модем МТС 827F має такі переваги:
 • Надійність.
 • Доступна вартість.
 • Простота налаштування.
 • Можливість комутації зовнішньої антени з додатковим підсилювальним елементом.
 • Передбачений слот для флеш-картки.
 • Мінус у цього пристрою всього лише один - жорстка прив'язка до обладнання МТС. Звичайно, його можна усунути, але ось ризик лягає цілком і повністю на плечі користувача.
  Як розблокувати модем МТС 827F?

  Висновок

  Цей матеріал присвячений не тільки того, як розблокувати МТС 827F, а і його технічним характеристикам і загальному порядку налаштування. Все-таки найбільш правильно використовувати такий модем з встановленою СІМ-картою МТС. А якщо ж потрібно універсальний пристрій, то більш доцільно спочатку переплатити і придбати фірмовий Huawei Е3372.

  Популярі новини
  Загрузка...