Докладно про те, як додати до виключення брандмауера сайт або програму

379 0 Новини високих технологій

У всіх версіях операційної системи Windows вшиті спочатку утиліти для захисту, вони повинні не давати нашкодити системі ззовні і зсередини. Одним з таких охоронців системи є брандмауер (фаєрвол). Він створений для блокування сумнівних додатків і подальшого запитував дозволу у самого користувача. Зазвичай ніяких проблем з ним не буває, але іноді доводиться видавати дозвіл в ручну. У даній статті для початківців користувачів платформи Windows 7 детально розписано, як в брандмауері додати виняток програму та дати їй дозвіл на повноцінну роботу. Стаття рекомендується початківцям.


Для чого потрібно додати виняток у брандмауер Windows

Для початку потрібно зрозуміти, де знаходиться і за що відповідає фаєрвол на Windows 7. При розробці брандмауера планувалося, що дозволи будуть видаватися автоматично або після підтвердження користувачем, якщо програма відповідає параметрам безпеки, а небажані блокувалися і не могли отримати доступ до інтернету і інших ресурсів комп'ютера. Все задумане було реалізовано і ідеально продумано, але користувачі зіткнулися з такою проблемою, коли при блокуванні шкідливого забезпечення брандмауер блокував порти, пов'язані з виходом в інтернет. Проблема полягала в тому, що одні і ті ж порти часто використовуються в різних програмах, а при блокуванні порту в одному додатку доступ до інтернету втрачали все. Розробники ОС максимально постаралися усунути цю проблему, але все ж іноді необхідно вручну додавати виняток в брандмауері Windows.


Докладно про те, як додати до виключення брандмауера сайт або програму
Для того що б потрапити в брандмауер, вам необхідно всього лише зайти в "Панель управління" або в командному рядку "Виконати" ввести "control". Ви можете відключити або ж навпаки вимкнути, в залежності від того, що ви збираєтеся робити. Пам'ятайте, при відключення фаєрволу ви можете піддати ваш комп'ютер негативного впливу шкідливих програм, а також додаючи виняток різне ПО, переконайтеся, що воно не несе загрози для вашого ПК. По суті, файли додають виняток лише потім, щоб можна було запускати, наприклад, чіти і інші користувальницькі додатки, що не мають цифрового підпису.

Як брандмауер Windows 7 додати виняток

Для початку вам потрібно зайти в основний розділ налаштувань, далі клацнути по кнопці "Змінити параметри". Після чого ви побачите список всіх дозволених програм, далі потрібно перейти у вкладку "Дозволити інше додаток". Все, що вам залишилося зробити, - це вибрати необхідний вам файл, вказати тип мережі, а потім натиснути кнопку "Додати".
Докладно про те, як додати до виключення брандмауера сайт або програму
Тепер потрібна вам програма з'явилася у списку дозволених, і ви можете нею спокійно користуватися. Якщо вам потрібно додати сайт до виключення, то потрібно спочатку дізнатися IP-адресу, після чого перейти в сам брандмауер і також додати, сам айпі ви можете подивитися в консолі свого комп'ютера, для цього потрібно ввести команду "Ping" і посилання на сайт (без www), нижче ви побачите саме той IP-адресу для введення.
Докладно про те, як додати до виключення брандмауера сайт або програму
Якщо ви все ще турбуєтеся питанням того, як додати до виключення брандмауера, то рекомендуємо вам повністю відключити його. Робиться це за допомогою спеціальної стандартної програми "Служби", там буде пункт "Брандмауер", його потрібно вимкнути, тоді будь-які додатки зможуть спокійно запускатися.

Висновок

Сподіваємося, вам допомогла ця стаття, і ви тепер без проблем знаєте, як в брандмауері додати в винятки. Також якщо ви по якійсь причині не можете додати програма, а програма не працює, так як порти були раніше заблоковані фаєрволом, ви можете з'ясувати, які саме вам потрібні порти, та окремо їх відкрити.

Популярі новини
Загрузка...