Коротко про те, як на "Віндовс 7" змінити курсор миші

476 0 Новини високих технологій

Порівняно з попередніми операційними системами нинішні є практично ідеальними, тому їх можна налаштувати, як тільки захочеться. Можна взагалі передати все до невпізнання, причому це буде стосуватися не тільки папок, файлів і іншого, а навіть курсору. Мало хто знає, але курсор можна зробити особистим, чим і користуються люди, яким не дуже подобається все стандартне. У даній статті ми докладно розповімо про те, як на «Віндовс 7» змінити курсор миші, причому, не використовуючи сторонніх програм. Стаття рекомендується для початківців користувачів, що використовують операційну систему Windows.


Як поміняти вказівники та покажчики миші в Windows 7

Для початку варто усвідомити той факт, що всі курсори можна міняти на ті, які хочеться, навіть курсори про помилку в системі – їх все одно можна замінити. Також якщо не хочеться створювати свій власний курсор за допомогою певної програми, то можна завантажити його в Інтернеті, адже існує безліч сайтів, де можна знайти курсор на будь-який смак і колір. У пунктах нижче ми також розповімо, як не потрапити на шахраїв, які намагаються надати вам вірус замість курсора.
Коротко про те, як на "Віндовс 7" змінити курсор миші
Також радимо звернути увагу на те, що крім курсору в операційній системі Windows є можливість повністю стилізувати інтерфейс. Робиться це на панелі управління. Рекомендуємо зайти туди і ознайомитися з можливими налаштуваннями. Серед них є і енергоефективний режим, що сприяє довгій роботі комп'ютера на батареї, а також мінімалістичний режим, завдяки якому менше використовується відеокарта і поліпшується продуктивність в цілому.


Інструкція про те, як на «Віндовс» 7 поміняти курсор миші:
 • Зайдіть в панель управління, виставте великі значки.
 • Серед різних параметрів знайдіть кнопку «Миші» і натисніть на неї.
 • Перед вами з'явиться маленьке діалогове вікно, а серед різних налаштувань - підпункт «Покажчик».
 • Ви побачите безліч станів курсору, кожне з яких можна налаштувати. Потрібно натиснути двічі по бажаного стану - відкривається «Провідник», в якому можна вибрати курсор з розширенням *.cur.
 • Натисніть кнопку «Зберегти».
 • Як змінити курсор миші на «Віндовс» 10

  Як вже зазначалося, сама по собі операційна система Windows може ставати такою, якою хоче користувач. Ця традиція передається від версії до версії. Тому спосіб, як на «Віндовс 7» змінити курсор миші практично не змінився.
  Коротко про те, як на "Віндовс 7" змінити курсор миші
  Розглянемо докладніше, як змінити курсор на Windows 10:
 • На робочому столі потрібно натиснути правою кнопкою миші, після чого перейти в розділ «Персоналізація».
 • У пункті «Миша і сенсорне перо» внизу з'явиться напис: «Додаткові параметри».
 • Чудово, тепер перед вами з'явиться таке ж вікно, як і в Windows 7. Потрібно натиснути на будь-який із станів миші і вибрати власне з комп'ютера.
 • Збережіть.
 • Застереження

  Якщо ви послухали наш раду і вирішили завантажити курсор в Інтернеті, то настійно рекомендуємо вам для початку встановити антивірус, в іншому випадку з необережності ви можете заразити комп'ютер вірусами. Якщо ж не хочете встановлювати антивірус, то варто знати, що файл курсору закінчується розширенням *.cur, а не *.exe. Якщо вам пропонують другий варіант – це вірусна програма.
  Коротко про те, як на "Віндовс 7" змінити курсор миші

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, як на «Віндовс 7» змінити курсор миші, адже ця функція допоможе прикрасити ваш робочий комп'ютер, а також зробить атмосферу більш прийнятною, адже деякі стандартні курсори можуть надмірно дратувати своєю нерівністю. Також настійно рекомендуємо вам бути обережними при скачуванні будь-яких файлів з Інтернету, не кажучи вже про курсорах. Завантажуйте тільки з довірених сайтів або пошукайте підходящий в папці зі стандартними вказівники, там є безліч варіантів.

  Популярі новини
  Загрузка...