Як встановити віджети для Windows 10

435 0 Новини високих технологій

Багато хто з нас користуються операційкою, а можна навіть сказати, що все, адже без неї немислимо поводження з комп'ютером на сьогоднішньому рівні, також не менше людей просто не знають всі можливості власної операційної системи, від чого користуються різними милицями від сторонніх розробників, а потім скаржаться, що все не так вже плавно працює. У даній статті ми докладно розповімо вам про найпопулярніші віджети для Windows 10 адже вони настільки сильно спрощують моніторинг системи. Стаття рекомендується виключно для користувачів операційної системи Windows, адже віджети в інших ОС відрізняються функціоналом.


Що таке віджет «в ОС Windows 10?

Спочатку операційна система передбачалася як незамінний помічник людини в роботі з апаратної складової комп'ютера, що, власне, і є дійсністю і по сей день. Однак за час своєї еволюції будь-яка ОС обростає доповненнями, функціями, оновленнями, можете називати так, як вам зручно, але вони нікуди не діваються, в цьому-то і проблема. Недосвідчений користувач при роботі з Windows почне кожен день дізнаватися все більше нових можливостей системи, в міру потреб, звичайно. В один прекрасний момент користувач зрозуміє, що сенсу вчити все немає, адже функцій величезна кількість, причому не кожен день ними можна користуватися. Тут на допомогу приходять віджети - маленькі підпрограми, здатні дуже сильно полегшити життя користувачу. Введені в систему ще починаючи з Windows Vista, причому тоді вони справили нечуване враження на людей, чого тільки варті годинник на робочому столі, всі їх пам'ятають.


Як встановити віджети для Windows 10
Як вже говорилося: їх головна мета – це допомагати людям. З часів Vista Microsoft випустила чимало популярних віджетів, що спричинило загальну любов до даного продукту. У наступному пункті статті ми докладно розповімо вам, як встановити віджети для Windows 10 адже в цій версії операційної системи їх немає. Якщо ви використовуєте 7-ю версію ОС, то можете перейти відразу до третього пункту статті, де ми будемо знаходити нові віджети.

Як встановити віджет на робочий стіл Windows 10

Для початку нам потрібно оригінальна копія Windows 10 встановлена на ваш комп'ютер, оновлена і активована, бажано ліцензійним ключем, інакше можливі різні збої при оновленні системи. Також обов'язково необхідно підключення до інтернету, адже доведеться завантажувати програму.
Як встановити віджети для Windows 10
Інструкція по установці віджетів:
 • Для початку переконайтеся, що у вас не встановлена програма 8gadgetpack, впізнається це в панелі управління, в пункті «Видалення програм». Якщо не встановлено, то заходимо на офіційний сайт програми, а потім завантажуємо однойменну програму.
 • Встановіть програму на комп'ютер.
 • На робочому столі клацніть правою кнопкою миші, після чого натисніть на «Гаджети».
 • Виберіть бажаний і натисніть по ньому подвійним кліком, після чого він з'явиться на робочому столі.
 • Там ви знайдете вже стандартний набір, наприклад, віджет температури для Windows 10. Якщо ви користуєтеся розгінним потенціалом комп'ютера, то він обов'язково повинен бути на вашому робочому столі.

  Де взяти віджети для Windows 10

  Цим питанням задавалися ще з часів Windows Vista, оскільки хоч творці операційної системи і випускали все нові гаджети, рано чи пізно вони припинили це робити за вельми забавним причин – спільнота Windows перейняло на себе цю задачу, причому дуже навіть добре. Нагадаємо, що Windows 8 не підтримував віджети, чому співтовариство збунтувалося, а вже в наступній версії ОС 10 все виправили назад.
  Як встановити віджети для Windows 10
  Пошук здійснюється дуже швидко, варто лише набрати, наприклад, віджет температури процесора Windows 10 в браузері, так знайдеться купа різних аналогів. Для більш безпечного пошуку рекомендуємо заходити тільки на самі верхні сторінки, т. к. хоч формат у даних програм не виконується, але шахраї можуть обійти і цей захист, тому варто бути дуже акуратним.

  Віджет в інших операційних системах

  В операційній системі Linux вже давно впроваджені віджети, деяких з них є точною копією налаштувань системи, все завдяки дуже зручній графічній оболонці, але все одно популярності надає саме відкритий вихідний код, на відміну від Windows. На Linux розробники при створенні програми можуть зробити її неймовірно енергоефективної, компактною, а також, що найголовніше, безкоштовною, оскільки кожен програміст може використовувати стандартні функції системи, не придумуючи при цьому власні.
  Як встановити віджети для Windows 10
  До слова, в основі Android лежить ядро Linux, чому на мобільних телефонах з даною ОС підтримується робота віджетів. Деякі умільці також вміють переносити (змінювати платформу програми), наприклад, віджети погоди для Windows 10 для Android, щоб користувачі відчували себе, як ніби вони за домашнім комп'ютером.

  Доступні аналоги для Windows 10

  У пункті вище ми вже розповідали, що необхідно завантажити, щоб підтримка віджетів активувалася в ОС, але варто згадати ще один факт: таких програм багато. Деякі намагаються копіювати вихідний код оригіналу, інші намагаються створити своє – неповторне, але в будь-якому випадку у кожного є успіхи. Тому, якщо вам не сподобалося те додаток, можете завантажити програму Windows Desktop Gadgets. Основна перевага цієї програми в тому, що вона намагається відтворити той самий антураж віджетів, що і Windows 7.
  Як встановити віджети для Windows 10

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, як встановлювати віджети для Windows 10 а також навчилися доповнювати їх стандартну бібліотеку. Рекомендуємо перед скачуванням програм з інтернету включати антивірус, він обов'язково вбереже ваш комп'ютер від зловмисників і різних вірусів. Якщо вам пропонують купити віджети, то це шахраї, оскільки вони є власністю Microsoft.

  Популярі новини
  Загрузка...