Як оновити DirectX для Windows 8 правильно

268 0 Новини високих технологій

Багато хто з нас люблять час від часу пограти в комп'ютерні ігри, але багато з нас замислюється про найголовніше: як це все влаштовано? Сучасні технології неймовірно швидко створюють все нові і нові графічні можливості, а нам лише залишається одне головне завдання: вчасно та правильно їх оновити, щоб все працювало так, як задумано розробниками графічних додатків. У даній статті буде висвітлена тема того, як оновити DirectX для Windows 8 адже багато користувачів на даній операційній системі стикаються з проблемою відсутності такої важливої програми. Стаття рекомендується для початківців користувачів операційної системи Windows.


Що таке DirectX

Для початку варто усвідомити, що в сучасному світі графічних чіпів йде запекла боротьба двох компаній: AMD і Nvidia. Обидва ці гіганта графічної індустрії не схожі один на одного, але сучасні тенденції операційних систем, впливають і на них. Тому будь-який графічний чіп від даних компаній буквально зобов'язаний підтримувати графічної бібліотеки DirectX. Але для чого?
Як оновити DirectX для Windows 8 правильно
При написанні будь-якого додатка, що використовує 3D-моделі, обов'язково потрібна графічна бібліотека. Таких всього дві: DirectX і OpenGL. Обидві в чому-то хороші, але в першій перевагу, оскільки вона розроблена під таку операційну систему Windows, яку застосовують близько 80 % всіх користувачів комп'ютерів у світі. DirectX не поставляється разом з операційною системою (за винятком Windows 10), тому його користувачам необхідно своєчасно оновлювати, завантажувати, стежити за новинами і т. д. В наступному пункті статті ми докладно розповімо про те, що потрібно, щоб DirectX оновити до останньої версії. Варто зауважити, що ці знання обов'язково вам допоможуть при запуску будь-яких ігор, як піратських, так і ліцензійних, адже в обох випадках потрібен DirectX.


Що потрібно, щоб оновити DirectX для Windows?

Отже, ми вже встигли розібратися, що ж це за програма така дивовижна. Тепер треба вивчити вимоги:
 • Ваш комп'ютер обов'язково повинен використовувати відеокарту, підключену по інтерфейсу PCI Express. Якщо вона підключена іншим способом, то можливі різні збої в системі і небажані наслідки.
 • Ваша відеокарта обов'язково повинна підтримувати бібліотеки DirectX, інакше вона не встановиться належним чином.
 • Драйвера відеокарти повинні бути оновлені до останньої версії, яку випустив виробник.
 • Стабільне живлення комп'ютера. Якщо при установці програми буде виконано вимикання, то ніхто точно не скаже, що може статися з вашої операційної системної, тому краще вберегти себе і техніку.
 • Як оновити DirectX для Windows 8 правильно
  Також, хоч це і банально звучить, вам потрібно більш-менш нормальний Інтернет, щоб завантажити сам DirectX з офіційного сайту. У наступному пункті ми, нарешті, спробуємо оновити DirectX для Windows 8. Якщо ви цього ніколи не робили, то говоримо відразу: все вже автоматизовано заздалегідь.

  Як DirectX оновити до останньої версії

  Для початку потрібно переконатися, остання ваша версія. Якщо так, то сенсу оновлювати практично немає. Якщо ви користувач Windows 10 то можете бути спокійні, а ось попередні версії операційної системи повинні будуть виконати інструкцію, зазначену нижче.
  Як оновити DirectX для Windows 8 правильно
  Розглянемо, як оновити DirectX Wndows 8:
 • Зайдіть на офіційний сайт DirectX.
 • Натисніть кнопку «Завантажити».
 • Дочекайтесь повного завантаження на ваш комп'ютер, після чого встановіть програму.
 • Після установки перезавантажте комп'ютер.
 • Не турбуйтеся, якщо у вас вже була стара версія DirectX, то нова її замінить, при цьому ніякі файли будуть видалені, а лише заміщені більш новою версією. До речі, перезавантаження обов'язкове.

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання статті про те, як оновити DirectX для Windows 8 ви зрозуміли всі тонкощі цього процесу. Якщо щось пішло не так, то в меню «Видалення програм» ви з легкістю можете видалити DirectX, а потім встановити його заново, використовуючи інструкцію вище.

  Популярі новини
  Загрузка...