Як дізнатися MAC-адресу на Windows 7

372 0 Новини високих технологій

Сучасні комп'ютерні технології невпинно дивують більш старше покоління, адже вони стали неймовірним кроком і буквально поштовхом еволюції людини до поглинання більшої кількості знань. Але не все корисно, тому уряди багатьох країн намагаються заборонити ту чи іншу інформацію, медіаресурс, сайт, і т. д. Але як це здійснити? Завдяки ідентифікаційним номером, перевіряють людини, але мало хто знає, що саме так можна і знайти комп'ютер в мережі. Але спочатку треба дізнатися MAC-адресу. Дана стаття рекомендується початківцям користувачам операційної системи Windows, адже в ній буде наведено кілька цікавих і корисних фактів для цієї групи користувачів Інтернету.


Що таке MAC-адреса?

Всі ми знаємо, що комп'ютери набули настільки велику популярність приблизно до розпаду Радянського Союзу, але не всі знають чому. Причина досить банальна. Інтернет спочатку був розробкою військових США - все для швидкого і якісного спілкування між комп'ютерами в різних куточках настільки великої країни. У той час був розпал так званої Холодної війни, коли Радянський Союз і США були на грані вже цілком реального ядерного протистояння, але все обійшлося. Однак після деякого часу уряд США розсекретило свої напрацювання щодо створення закритої комунікаційної мережі. Новина дуже швидко розійшлася в різні боки, Світова павутина стала накривати людство, але постала проблема того, як ідентифікувати кожен комп'ютер, адже якщо будуть два однакових користувача в мережі, то вся мережа завалиться.


Як дізнатися MAC-адресу на Windows 7
Було прийнято рішення про створення певних мережевих протоколів, що включають в мережі правила, яких повинен дотримуватися комп'ютер, щоб відправити запит, після чого благополучно отримати відповідь. Так і був створений знаменитий MAC-адресу. Якщо бути коротким, то це унікальний номер "заліза" пк, тобто мережевої карти, через яку він і підключений до Інтернету. У наступному пункті статті ми докладно розповімо, як дізнатися MAC-адресу на своєму комп'ютері завдяки можливостям операційної системи Windows. Наступний пункт рекомендується початківцям розробникам мережевих додатків.

Як дізнатися MAC-адресу Windows 7?

Для початку вам буде потрібно в комп'ютері присутність будь-якої мережевої карти, наприклад WiFi-адаптер – особливої різниці в цьому немає. Якщо у вас є підключення до Інтернету, то це тільки спростить процес.
Як дізнатися MAC-адресу на Windows 7
Інструкція по тому, як дізнатися MAC-адресу IP:
 • Активуйте командний рядок Windows, це можна зробити за допомогою команди cmd.exe.
 • Тепер необхідно ввести ключове слово ping IP-адресу комп'ютера, чий MAC хочете дізнатися. Свій теж можна ввести.
 • Тепер вводимо команду arp – a, натискаємо Enter.
 • Вам будуть показані IP-адреси, а навпаки – MAC-адресу. Так і можна отримати інформацію про мережевої карти комп'ютера, адже перші два символи говорять про виробника. Детальніша таблиця виробників знаходиться у відкритому доступі
 • Застереження

  Якщо ви намагаєтеся дізнатися MAC-адресу якої-небудь компанії, то ми настійно не рекомендуємо вам робити це за наступним причин:
 • У великих компаніях працюють досить солідні системні адміністратори, тому вони дуже швидко вас вирахують, якщо ви спробуєте зробити протизаконні дії.
 • Якщо просунуті шахраї вже відвідували підмережа компанії, а ви зайшли після них, то є дуже велика ймовірність, що вся вина за скоєне впаде на вас.
 • Як дізнатися MAC-адресу на Windows 7
  Процедуру пошуку MAC-адреси краще робити над своїми комп'ютерами, або якщо ви самі системний адміністратор.

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли те, як можна дізнатися MAC-адресу на власному комп'ютері, використовуючи при цьому всього лише консоль. Якщо ви хочете дізнатися власний IP для пошуку, то рекомендуємо скористатися спеціалізованими сервісами, наприклад 2IP – вони відразу вам покажуть динамічний або статичний адресу.

  Популярі новини
  Загрузка...