Коротко про те, що таке планувальник завдань в windows 10

496 0 Новини високих технологій

Багато людей навіть і не підозрюють, наскільки багато різних і цікавих можливостей їм піднесли розробники операційних систем. Однією з таких цікавих функцій є планувальник завдань Windows 10 який може практично все те, що і справжній користувач, тільки без втручання останнього. У даній статті ми докладно розповімо вам, що це за функція така, як працює в операційній системі, навіщо створювалася і є в останніх редакціях. Стаття рекомендується початківцям користувачам операційної системи Windows, оскільки планування – це свого роду будильник, а без нього втомленому програмісту нікуди.


Що таке планувальник завдань

По своїй суті операційна система – це послідовно виконувані команди, щоб користувач міг спокійно і вчасно скористатися тією чи іншою функцією. Для цього реалізовано безліч завдань Windows. Якщо ви хочете дізнатися про те, як все влаштовано, то можете прочитати безліч статей про це, вони будуть дуже корисними, особливо якщо ви - програміст.
Коротко про те, що таке планувальник завдань в windows 10
Почасти саме для них і реалізований планувальник завдань в Windows 10 але для чого? Під час створення програми програміст обов'язково керується лінню, все з міркувань швидкості розробки, адже не кожному сподобається переписувати код за сотні разів, коли є готові розробки інших програмістів, тому, наприклад, для виключення комп'ютера через деякий час, програмісти використовують планувальник завдань, адже так набагато простіше. Якщо говорити про історію даного додатка, то воно з'явилося ще в "древніх" версіях Windows, а в Windows XP користувалася особливою популярністю, особливо у батьків, які не хотіли, щоб їх чадо довго відігравало.


У наступному пункті статті ми докладно розповімо, як же знайти цей заповітний планувальник завдань в операційній системі Windows, а також де його можна розумно застосувати.

Де знаходиться планувальник завдань в Windows 10

Якщо у вас стоїть остання версія операційної системи, то ви з легкістю можете отримати доступ до планувальником, якщо ж немає, або вона не активована, то навряд чи у вас це вийде. Нижче ми наведемо 2 різних способу активації планувальника.
Коротко про те, що таке планувальник завдань в windows 10
За допомогою пошуку:
 • Натисніть на лупу в нижньому лівому куті панелі завдань.
 • Введіть текст: «Планувальник завдань», перша програма і буде нам необхідна.
 • Другий спосіб більше підійде програмістам:
 • Натисніть сполучення клавіш WIN+ R і в меню «Виконати» напишіть «taskschd.msc» Цей спосіб хороший тим, що можна додати певні ключі для виконання команди.
 • Натисніть «Enter» і чекайте запуску програми.
 • У наступному пункті ми розберемося, що може планувальник.

  Де в Windows 10 планувальник завдань можна застосувати

  В основному, планувальник – це другий користувач, тому кількість функцій, які він може виконати, практично не злічити, настільки багато всього. Найзручнішим в планувальнику завдань Windows 10 вважають можливість створювати макроси – це спеціальні файли, які запам'ятовують виконувані завдання планувальника, а після перенесення їх на інший комп'ютер будуть робити аналогічні дії. Також однією особливістю є можливість запускати програми від імені адміністратора, тому варто тримати на своєму комп'ютері антивірус, щоб шахраї не могли скористатися планувальником замість вас.
  Коротко про те, що таке планувальник завдань в windows 10

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви більше дізналися про планувальнику завдань Windows 10. Якщо ви ніколи їм не користувалися, то настійно рекомендуємо скористатися – це дійсно зручно, особливо, якщо для програмістів. Безліч опцій Windows невідомі звичайним користувачам, тому навіть на дозвіллі спробуйте "поритися в можливостях", адже розробники намагались для вас, щоб оптимізувати і автоматизувати рутинну роботу за комп'ютером.

  Популярі новини
  Загрузка...