Кращі програми для конструювання меблів

323 0 Новини високих технологій

Є бажання придбати нові меблі, але не знаєте, як вона впишеться в ваш інтер'єр? Тоді потрібно звернути свою увагу на програми для конструювання меблів. Завдяки їм можна не тільки змоделювати різного роду вироби для кімнати будь-якого розміру, але також і відтворити повну картину того, як буде вписуватися меблі в загальний дизайн. У цій статті ми познайомимося з кращими програмами для конструювання меблів, які дуже знадобляться як для роботи з проектами на професійному рівні, так і для створення найбільш зручного для вас дизайну.


PRO100

Кращі програми для конструювання меблів
Одна з найпопулярніших програм для конструювання меблів. Свою популярність отримала завдяки своїй легкості у використанні і можливості створювати власні набори меблів з вже існуючих елементів. Завдяки зручному інтерфейсу і великому набору стандартних бібліотек меблів користувач не витратить багато часу на створення якісного проекту або ескізу. Після створення проекту або ескізу замовник може вимагати показ об'єкта з іншого ракурсу, саме це і дозволяє реалізувати дана програма. Для цього потрібно вибрати одну з семи проекцій, завдяки яким можна побачити модель з різних боків і під різним кутом. Крім цього, є також можливість вибрати:
 • прозорість;
 • тіні;
 • режим креслення;
 • фотореалістичність.
 • Підводячи підсумок, можна сказати, що програма PRO100 одна з кращих. З її допомогою можна на швидку руку зробити проект, щоб оцінити його рентабельність.

  KitchenDraw

  Кращі програми для конструювання меблів
  Назва говорить сама за себе, KitchenDraw – це програма для конструювання меблів, яка буде розташовуватися на кухні та у ванній кімнаті. При цьому всі створені проекти можна подивитися в 3D-режимі. Програма надає користувачеві великий набір різних об'єктів, завдяки яким можна створити будь-яку модель меблів з нуля, що підходить вам по дизайну і розміру.


  На жаль, KitchenDraw є платною програмою, але витрачені гроші варті того, адже, крім базових можливостей, вона також має кілька особливих режимів. Наприклад:
 • Використовуючи режим «фотореалістичність» можна створювати зображення високої якості.
 • Активувавши режим «прогулянки» можна оглянути створену проекцію меблів з усіх боків. Зробивши запис даного режиму, існує можливість записати на її основі анімаційний ролик, який можна пред'явити замовнику у вигляді презентації проекту.
 • Зі сказаного можна зробити висновок, що представлена програма більше підійде професіоналам справи. По-перше, за неї потрібно платити, а по-друге, самі її функції на це натякають.

  SketchUP

  Кращі програми для конструювання меблів
  За допомогою простої і зрозумілої програми «СкетчАп» можна змоделювати різноманітні проекти будь-якої складності. Надається цей додаток у двох примірниках: платний і безкоштовний. Безкоштовна версія має трохи обмежених можливостей, але в цілому, завдяки таким простим інструментів, як «Лінія», «Дуга», «Кути», «Прості геометричні фігури» ви зможете створити будь-яку деталь інтер'єру, обмеженням лише ваша фантазія. Однак якщо немає бажання деталь все вручну, то завжди можна завантажити вже готову деталь з бази даних.
  Також є декілька особливостей в даній програмі для конструювання меблів, а саме:
 • Робота з Google Earth. Цей інструмент дозволяє імпортувати архітектурні споруди з ландшафту місцевості карт. Крім цього, можна зробити навпаки – завантажити свою споруду на будь-яку місцевість карти і подивитися, як вона впишеться в місцевість.
 • Функція «Тягни-Штовхай» дозволить користувачеві будувати стіни завдяки простому перенесення ліній.
 • Після створення якого-небудь об'єкта можна перейти в режим «огляду», який дозволить більш детально вивчити елемент від першої особи з різних сторін.
 • Також дана програма має безліч порад і підказок, які безсумнівно зроблять роботу в ній більш цікавою та захоплюючою.
 • Програма «СкетчАп» – це відмінний кандидат на роль кращої програми для моделювання меблів, так що візьміть на замітку.

  «Базис-Мебельщик»

  Кращі програми для конструювання меблів
  Ця програма за своєю суттю є потужним, сучасним додатком для конструювання. Програма дозволяє користувачеві відтворити процес виробництва меблів з самого нуля, починаючи від креслення і закінчуючи вже готовою продукцією в упаковці. Даний конструктор складається з п'яти модулів: «Базис-мебельщик» (є основним), «Базис-Шафа», «Базис-Упаковка», «Базис-Кошторис», «Базис-Розкрій» (а ці чотири – допоміжними). Для виконання певної задачі використовується свій унікальний модуль. На жаль, програма відсутня у вільному доступі, проте на офіційному сайті можна скачати пробну версію.

  «bCAD Меблі»

  «bCAD Меблі» – це потужний комплекс по створенню меблів, в який закладені всі необхідні функції для виконання поставленого завдання. Якщо під час виконання роботи виникнуть труднощі, то «bCAD Меблі» виведе на ваш екран підказки. Крім вищесказаного, є одночасно простою і складною програмою для конструювання меблів. Безкоштовна версія має деякі обмеження, наприклад, немає можливості зберегти створений проект.

  На закінчення

  Отже, в цій статті ми розглянули найпопулярніші програми для конструювання меблів. На жаль, більшість з них є платними, але витрачені грошові кошти варті того. Однак їх пробні версії також мають все необхідне для створення меблів на рівні любителя.