Вибір мікрофона для ПК, ціна

368 0 Новини високих технологій

На сьогоднішній момент мікрофони для ПК стали досить популярні. Для деяких людей це пристрій є невід'ємним атрибутом користування сучасними технологіями. Якщо людина спілкується в скайпі, записує аудіокоментарі, проходить рівень в якій-небудь командній грі, то необхідно мати мікрофон в обов'язковому порядку. У деяких користувачів може виникнути питання про те, як слід вибирати прилад. Потрібно відштовхуватися від своїх потреб і постаратися підібрати найбільш оптимальний для себе варіант. Розглянемо кілька основних моментів, які в кінцевому підсумку допоможуть придбати відповідний пристрій.


Вибір мікрофона для ПК, ціна

Основні види конструкції

Вибираючи мікрофон для ПК, перше, на що необхідно звернути увагу, – це конструкція. Судячи з відгуків споживачів, на даний момент є популярними кілька варіантів. Можна виділити спеціальні мікрофони-петлички. Вони відрізняються від інших тим, що їх необхідно кріпити за допомогою прищіпки на одязі. Популярністю користуються пристрої, які встановлюються на столі і мають підставку з гнучкою ніжкою, а також варіанти з фіксованим кріпленням. Нерідко покупці купують навушники для ПК з мікрофоном. Кожне з перерахованих вище пристроїв володіє своїми плюсами і мінусами. Проте в цілому всі вони є зручними і якісними.
Вибір мікрофона для ПК, ціна

Як вибрати мікрофон?

Перед покупкою приладу слід чітко розуміти, з якою метою він потрібен. Завдяки цьому можна з легкістю вибрати собі необхідний пристрій. Наприклад, якщо потрібно записувати мова, то відмінно підійде мікрофон для ПК кліпу пластина типу або ж звичайне пристосування, яке передбачає встановлення на столі. Вони обидва мають хорошу чутливість, а також фіксуються в одному положенні.


Якщо ж мова йде про спілкування в який-небудь командній грі, то краще всього вибирати повноцінну гарнітуру. Завдяки цьому можна не тільки відправляти повідомлення в загальний чат, але і чути інших співрозмовників. Якщо необхідно записувати вокальні партії, то слід звернути увагу на якісні мікрофони. Бажано вибирати ті, які мають хороші частотні параметри. Домогтися дійсно якісної передачі сигналу досить складно, використовуючи мікрофони-петлиці. Тому краще всього, як радять споживачі, купувати настільні моделі. Потрібно обов'язково звертати увагу на їх звукові характеристики, а також на те, наскільки стійким є прилад. Можна придивитися до бездротових мікрофонів. Але треба розуміти, що параметри в таких пристроїв будуть набагато гірше. При віддаленні від комп'ютера, можуть виникнути перебої або спотворення. Також не всі користувачі знають, як підключити мікрофон до ПК, якщо у нього немає кабелю. Досить встановити спеціальну утиліту, що йде в комплекті, яка забезпечить з'єднання між технікою.
Вибір мікрофона для ПК, ціна

Основні характеристики пристроїв

Тепер розглянемо те, на які показники слід звернути увагу при купівлі мікрофона. Основним параметром потрібно назвати чутливість. Саме вона дозволяє сприймати звуковий сигнал. Однак багато дешеві мікрофони для комп'ютера, ціна яких в районі 1 тис. грн, здатні вловлювати не тільки голос людини, але і сторонні шуми.
Необхідно звернути увагу на те, яка повинна бути спрямованість дії. Ненаправленное пристрій здатне ловити сигнал відразу з декількох джерел. Якщо людині необхідно, щоб звук чітко вловлювався, слід підбирати односторонній мікрофон. Стосовно частот, то у хороших приладів параметри варіюються від 0.1 до 10 кГц. Якщо ж необхідно пристрій для професійного запису, слід вибирати ті пристрої, які мають характеристики значно вище.
Вибір мікрофона для ПК, ціна

Метод передачі звуку

Говорячи про метод передачі сигналу, потрібно відзначити, що мікрофони для ПК поділяються на кілька видів. Є конденсаторні. Їх радять для створення професійної запису. Вони будуть відмінно проявляти себе. Існують динамічні моделі, які мають не настільки ідеальні характеристики, однак вони заслужено вважаються хорошими мікрофонами для комп'ютера. Ціна на них рідко перевищує 2000 грн. Якщо говорити про підключення, то краще всього вибирати аналогову модель, яка має штекер. Він може бути або у вигляді "джека", або "мініджека". Не варто віддавати перевагу мікрофон, який працює з підключенням типу USB. Аналогові моделі підійдуть для тих людей, у яких є відмінна звукова карта. А USB-варіанти, як правило, розташовують слабкими характеристиками, але якщо придбати дороге пристрій з передпідсилювачем, у підсумку можна отримати хороший звук.

Популярі новини
Загрузка...