Як вигідно купувати на "Аліекспрес": акції, купони, коди і способи економії на покупках

246 0 Новини високих технологій

Все частіше люди роблять покупки в інтернет-магазинах. Можна виділити кілька переваг такого шопінгу. В першу чергу, це можливість заощадити кошти. Як правило, товар, що продається на великих майданчиках в мережі інтернет, має більш низьку вартість, на відміну від більш звичних реальних магазинів. По-друге, в інтернеті не буває обідніх годин і вихідних. Магазини доступні 24 години на добу, при цьому купівлю можна зробити з будинку або робочого кабінету. Ну і, по-третє, звичайно ж, можливість купувати речі більш усвідомлено. Багато стикаються з тим, що неможливо зосередитися на виборі того або іншого товару через настирливих продавців, які розхвалюють його. Перебуваючи за комп'ютером, можна ознайомитися з характеристиками, почитати відгуки та подивитися різні огляди, що допоможе прийняти остаточне рішення про покупці.

Як вигідно купувати на "Аліекспрес": акції, купони, коди і способи економії на покупках
Однак здійснювати покупки через інтернет – вельми ризикований процес, адже не можна бути на сто відсотків впевненим в тому, що продавець надасть дійсно якісну річ. Стаття допоможе розібратися, які товари вигідно купувати на "Аліекспрес", що з них можна купувати без страху, а від чого краще взагалі відмовитися. Крім цього, представлена нижче інформація допоможе тим, хто бажає не просто купити якісну річ, але і гарненько на ній заощадити.

Що можна купувати на цьому майданчику?

Часто в інтернеті можна натрапити на негативні відгуки з приводу шопінгу на "Аліекспрес". Пов'язано це з тим, що отримані речі не завжди відповідають рекламним зображенням. Люди в надії отримати саме те, що побачили на картинці, забувають ознайомитися з характеристиками і відгуками. Варто розібратися, чи вигідно купувати на "Аліекспрес" різні товари без ризику отримати неякісний продукт. Отже, існує декілька категорій продукції, які можна придбати за низькою ціною, не переживаючи за якість:
 • декоративну косметику;
 • кухонні приналежності;
 • товари для манікюру;
 • товари для риболовлі;
 • канцелярське приладдя;
 • аксесуари для мобільних телефонів;
 • дрібні товари для дому.
 • Мабуть, замовивши що-небудь з перерахованого вище, можна отримати дійсно якісний товар за абсолютно невеликі гроші. Говорячи про одяг, взуття, постільну білизну, гаджетах тощо, слід більш ретельно підходити до питання їх вибору. Часто трапляється, що на фото річ виглядає красиво і якісно, а в реальності можна отримати занадто тонку тканину, погано зшиті туфлі і т. п. При цьому не завжди вдається знайти хороший товар за низькою ціною. Як правило, якісна футболка чи дійсно хороший мобільний телефон обійдеться за ціною, наближеною до тієї, за якою їх реалізують в звичайних магазинах.
  Як вигідно купувати на "Аліекспрес": акції, купони, коди і способи економії на покупках
  Говорячи про те, що вигідно купувати на "Аліекспрес" для перепродажу, можна виділити кілька категорій товарів. Як правило, це декоративна косметика, предмети інтер'єру, кухонні приналежності та біжутерія.

  Трохи розібравшись у вигоді покупок на "Аліекспрес", слід дізнатися, як зробити так, щоб максимально заощадити грошей.

  Знижки

  Досвідчений користувач торговельного майданчика "Аліекспрес" знає, що регулярно продавці привертають покупців тим, що продають продукцію зі знижкою. Як правило, в профілі товару вказується основна ціна, при наявності знижки вона перекреслена сірою смугою, а трохи нижче неї більш великим шрифтом яскравого кольору вписується вартість, за якою людина може придбати річ. Так само поруч виставлений таймер, який говорить, коли час дія знижки буде закінчено. Важко визначити наперед, чи буде ця знижка через кілька днів більше або менше, але знаючи про факт її існування, можна поступити наступним чином:
 • Знайти потрібний товар.
 • Зрозуміти, встановлена на нього знижка.
 • Якщо її немає, спробувати відшукати таку ж продукцію в іншого продавця, але за нижчою ціною.
 • Якщо не вдається знайти товар зі знижкою, потрібно просто почекати, поки вона з'явиться.
 • Таким чином, іноді вдається зекономити від десяти до декількох сотень в рублях.
  Як вигідно купувати на "Аліекспрес": акції, купони, коди і способи економії на покупках

  Як вигідно купувати на "Аліекспрес" через мобільний додаток?

  Іноді в описі товару можна побачити напис: «Заощаджуйте більше в мобільній версії», яка говорить про те, що якщо зайти через додаток, встановлений на смартфоні, можна заощадити трохи грошей. Завантажити такі додатки можна Apple IStore і Play Market.
  Заощадити таким чином вдасться не сильно багато, але іноді такий привілей для мобільних користувачів дозволить залишити у своєму гаманці від одного до десяти рублів, а іноді навіть більше.
  Як вигідно купувати на "Аліекспрес": акції, купони, коди і способи економії на покупках

  Акції

  Власники торгового майданчика часто балують своїх покупців різноманітними акціями. Іноді можна придбати дві речі за ціною однієї, отримати хорошу знижку на певну категорію товарів або призвести одного і при здійсненні покупки отримати продукцію за мізерною ціною. Інформація про акції з'являється завчасно, тому їх важко пропустити або не помітити. Побачити її можна на головній сторінці сайту "Аліекспрес".

  Купони

  Для того щоб зрозуміти, як вигідно купувати на "Аліекспрес" з допомогою купонів, слід зрозуміти, якими вони бувають. Їх існує три види:
 • Купони майданчики.
 • Продавця.
 • Купони, обміняні на бали.
 • Ті купони, які надає майданчик "Аліекспрес", поширюються, як правило, на всі товари. Як правило, сайт дарує їх своїм користувачам в моменти реєстрації або при проведенні відомої всім найбільшою розпродажі 11 листопада або якого-небудь іншого масштабного події.
  Як вигідно купувати на "Аліекспрес": акції, купони, коди і способи економії на покупках
  Купони продавця можна отримати за певних умов. Як правило, вони «видаються» клієнта, якщо той придбає в магазині продукцію на певну суму. Наприклад, при покупці на 50 доларів можна отримати в подарунок купон номіналом в 3 або 5 доларів, який можна буде обміняти на товар лише в цьому магазині.
  Купони, які можна обміняти на бали, – це одна з хитрощів торговельної площадки. Сайт рекламує себе за рахунок того, що люди роблять репости продукції в інтернеті. Після того, як на посилання, розміщену, наприклад, на сторінці в "Однокласниках" чи "Вконтакті" хтось натисне і придбає цей товар (не виключено, що це буде і сам покупець), то після підтвердження отримання посилки відбудеться зарахування купона. Його ж, в свою чергу, можна буде обміняти на бали, що дають можливість придбати продукцію за зниженою ціною.

  Особистий договір з продавцем

  Як вигідно купувати на "Аліекспрес", якщо немає можливості отримати купони або потрапити на знижку? Можна спробувати особисто домовитися із продавцем. Для цього слід написати особисте повідомлення і висловити своє прохання. Ймовірність того, що продавець зробить персональну знижку, не велика, але існує. Тому завжди варто спробувати.

  Кешбек

  Не так давно це поняття було щеплено російському народу, однак люди швидко відчули перевагу кешбека або, кажучи іншими словами, повернення частини грошей від покупки.
  Як вигідно купувати на "Аліекспрес": акції, купони, коди і способи економії на покупках
  Повернути частину коштів можна за допомогою різних спеціальних сервісів. Найпопулярнішою з них валяється платіжна система компанії "Яндекс".

  Кэшбэк розраховується у відсотках. Як правило, на покупки за "Алиэксперсс" можна отримати від 1 до 7 %. Це залежить від обраної категорії товарів. Знаючи тепер про те, як вигідно купувати на "Аліекспрес" за допомогою спеціальних акцій, купонів тощо, варто ознайомитися з відгуками користувачів.

  Відгуки

  На тему, чи вигідно купувати на "Аліекспрес", відгуків позитивного характеру про знижки, купони і кэшбеке найбільше. Знижки видно відразу, і покупець може знати, за якою ціною він може купити товар саме зараз. Купони – річ специфічна. Їх придбання не завжди має сенс. Як стверджують досвідчені користувачі, іноді щоб отримати купон від магазину номіналом, наприклад, в 2 долари, потрібно зробити покупку на 15-30 доларів. Якщо в цьому випадку мова йде про якомусь дрібному товар (косметики, біжутерії, нижній білизні тощо), то доцільність отримання привілеї у 2 долара просто нерентабельна.
  Як вигідно купувати на "Аліекспрес": акції, купони, коди і способи економії на покупках
  А ось про кэшбеке постійні покупці відгукуються більш приємно. Як правило, повертається трохи грошей, але існує 100 % впевненості в тому, що вони прийдуть на карту без будь-яких проблем. Звичайно ж, кожен сам визначає для себе, як вигідно купувати на "Аліекспрес", однак перед придбанням товару слід перевірити і випробувати всі можливі методи, адже хоча б один обов'язково дозволить заощадити.

  Висновок

  Підводячи підсумок, варто відзначити, що "Аліекспрес" — це прекрасна можливість придбати безліч забавних речей, які важко відшукати в звичайних магазинах. Найголовніше — пам'ятати про всі способи економії на цьому сайті і регулярно використовувати їх на благо економії власного бюджету.

  Популярі новини
  Загрузка...