Моди на "Готику 2": перелік, застосування, відгуки

159 0 Новини високих технологій

Гучна RPG з об'ємним світом "Готика" зібрала в себе цілу епоху гравців і поколінь. Не кажучи про масі проведеного за нею часу, витрачених нервів і емоцій. Однак гра дійсно варто того - величезна кількість квестів, спорядження, хитромудрий сюжет вражають уяву. Не обійшлося справу і без всіляких доповнень, модів, які дещо спрощують ігровий процес і дають ігрові переваги.

Різновиди модів

Умовно моди на "Готику 2" можна поділити на кілька категорій: вдосконалені сюжети і альтернативні історії. Звичайно, в умовах кустарного виготовлення дані творіння не завжди є якісним контентом, але зустрічаються і цікаві версії.
Моди на "Готику 2": перелік, застосування, відгуки
Все одно деякі доповнення дійсно заслуговують уваги, за рахунок своєї насиченості. Тут і нові квести, відгалуження від основної кампанії, всілякі обладунки та зброю, і, що найголовніше – нові горизонти розвитку навичок персонажа. Спостерігається деякий відхід від стандартів, більш наближений до дійсності. Якщо коротко, то тепер при грі з модами жорсткий вояка-рубака вже не зможе кидатися наліво і направо фаерболами і крижаними блискавками, а маг просто не подужає дворучний меч або важку палицю.


З іншого сторони, представлений в 2013 році "Готикою 2" глобал-мод, викликав справжній фурор серед фанатів серії. Але про це трохи нижче.

Що являє собою Globalmod

Отже, дане зібрання увійшла ціла колекція доповнень і неофіційних аддонов, які розширюють кругозір гравців і дозволяють поглянути на ігровий світ з іншого боку. Зокрема, до складу увійшли доповнення «Коваль», «Темна Магія», «Безіменний».
Моди на "Готику 2": перелік, застосування, відгуки
Гравцям пропонується відкрити нові гільдії (такі, як Мисливці, Маги, Некроманти), поборотися в абсолютно нових локаціях і зі свіжими монстрами. Крім того, стають доступними нові типи спорядження – зброя і обладунки. Таким чином, глобальний мод збільшує і без того високий інтерес до гри. По суті, аддон вміщує в себе окремо взяті доповнення, об'єднує їх в один масив з усією начинкою. Хіба це не мрія для справжніх шанувальників "Готики"?


Тим більше що відгуки про цієї модифікації є виключно позитивними. Одних гравців радує збільшення світу "Готики", інші хвалять велика кількість нових квестів і спорядження, ну, а треті-сприймають із захопленням посилення мобів, оскільки ігровий процес ускладнюється.

Основний сюжет "Готики 2"

Сам по собі сюжет гри дуже цікавий. Після перемоги над головним антагоністом першій частині герой ледве вижив, і лише завдяки допомозі магів зумів вибратися з-під завалів. Але відпочивати довго не виходить, так як армії Темряви знову повні сил і готові поневолити все живе.
Моди на "Готику 2": перелік, застосування, відгуки
Взагалі, розраховуючи на тривале проходження "Готики 2", мод встановлювати не обов'язково. Досить і оригінальної версії. Але з встановленими доповненнями грати буде набагато цікавіше. В цілому ж гравцям належить битися з полчищами монстрів і лиходіїв в шести розділах ігри, досягти поваги з боку ігрових фракцій, а також виконати головну місію – отримати артефакт «Око Инноса».
Судячи з відгуків геймерів, друга частина вийшла на рідкість вдалою. Головне - логічний і послідовний сюжет, який до того ж продовжує історію "Готики".

Модифікація «Повернення»

Ще один цікавий представник доповнень - мод на "Готику 2: Повернення". Даний контент також є неофіційними, але від цього гра не стає менш цікавою. Навпаки, додана нова альтернативна кінцівка, додаткові фракції і сюжетна гілка. Крім цього, введено нові локації, які мають свої гільдії і квестові ланцюжка. До речі, автономна гілка суттєво вплине на оригінальне проходження кампанії, так що вибір слід робити обережно.
Моди на "Готику 2": перелік, застосування, відгуки
Ще можна відзначити наступні моди на "Готику 2", які додають інтерес до гри:
 • Сотні нових видів зброї та обладунків.
 • Покращено бойовий інтерфейс.
 • Перероблена динаміка бою з різними видами монстрів. Тепер деякі з них несприйнятливі до певного виду шкоди і магії.
 • Опрацьований баланс і складність проходження ігрових голів. З кожної пройденої головою монстри стають сильніше, так що легко пройти гру не вийде.
 • Перероблені скіли і гілки розвитку персонажа. Тепер гравець зможе вибрати тільки одну спеціалізацію.
 • Це далеко не повний перелік усіх змін, але навіть цього досить, щоб витратити час на установку і проходження "Готики 2: Повернення". Більшість геймерів прийшло до єдиного висновку: на сьогоднішній день дана модифікація є однією з найкращих, оскільки зберегла логічну послідовність дій персонажа. До того ж тепер доведеться робити нелегкий вибір - розвиватися як майстер-зброяр або ж пізнати мистецтво магії.

  Графічні додатки "Готики 2"

  Крім глобальних і сюжетних доповнень, дана гра володіє великою кількістю модів, які відповідають за ігрові компоненти й візуалізацію. Так, дуже поширені в "Готиці 2" моди на графіку. Насправді в більшості великих аддонов вже вбудовані інтерфейсні і графічні моди. Але іноді виходить так, що якість графіки дуже сильно кульгає, особливо на слабких ПК. І тут приходять на допомогу графічні моди на "Готику 2". Сьогодні їх існує приблизно кілька десятків, але уваги заслуговують лише кілька модифікацій.

  Content Mod: зануритися в реальність

  Найбільш популярним є Content Mod, який повністю переробляє графіку гри, роблячи її більш реалістичною і доступною для всіх гравців. Живий світ, справжні звуки і ефекти – все це лише в двох словах описує зміст мода. Так, повністю перероблені текстури персонажів і монстрів, причому за основу взято навіть NPC з інших ігор.
  Моди на "Готику 2": перелік, застосування, відгуки
  Крім того, внесено глобальні зміни в бойовій інтерфейс, що робить битви реалістичними, а наслідки від нанесеного або отриманої шкоди унікальними. Доповнені і гілки розвитку персонажа, а також професійні навички. Тепер гравець може створювати кілька типів спорядження, а також унікальні зілля та еліксири. Всі професії зазнали зміни і доступні лише при виборі відповідної професії.

  Змінено і взаємодія головного героя з оточуючими персонажами. Це вплине на торгівлю, спілкування та отримання квестів. Ну, а супротивники тепер отримують оновлені бойові вміння та параметри, завдяки чому стають більш небезпечними і смертоносними. Content Mod є одним з кращих додатків "Готики 2", і як видно з невеликого опису, абсолютно заслужено. До того ж ця модифікація отримала визнання від тисяч гравців по всьому світу. І тут немає нічого дивного, оскільки, на загальну думку, в ContentMod зібрано все найкраще зі світу "Готики".

  Графічний мод DX11

  Власне, даний мод призначений для усунення неполадок несумісності гри "Готика 2" з більш новими комп'ютерами. Це не дивно, враховуючи, наскільки давно вийшла у реліз гра і які вимоги були до неї тоді. Звичайно, майже всі великі моди на "Готику 2" мають вбудовані патчі і скрипти, усувають неполадки. Але для шанувальників оригінальної версії даний мод ідеально підійде.
  Моди на "Готику 2": перелік, застосування, відгуки
  Порядок встановлення досить простий, він встановлюється в папку з грою. І ефекти проявляються миттєво, буквально з перших хвилин. Руху гравця і персонажів стають більш плавними, контури предметів і споруд набувають чіткі форми, зникає пікселізация – загалом, "Готика" отримує схожість з реальністю. І, звичайно, усуваються всі відомі проблеми несумісності з обладнанням і операційною системою.

  Трохи завершення

  Підводячи підсумки, варто визнати, що барвиста гра Gothic 2 «Ніч Ворона» дійсно є одним з кращих представників PRG-ігор. Підбірка сюжету, розширені гілки розвитку персонажа, можливість самому визначити, яка буде кінцівка – ці чинники є найбільш затребуваними для більшості геймерів. Не варто забувати про ігровому інтерфейсі, а також інших невеликих, але не менш важливих складових гри. Саме тому в "Готиці 2" глобальні моди користуються такою популярністю. Ті гравці, яким вже пощастило пройти основну кампанію, жадають продовження. І завдяки модам ця жага легко втамовується.

  Популярі новини
  Загрузка...