Кращі браузерні гри: рейтинг

234 0 Новини високих технологій

Браузерні онлайн ігри подобаються багатьом. Велика кількість контенту дає можливість повністю розкрити потенціал, не приділяючи велику кількість часу самого процесу гри. При бажанні є можливість пройти пару-трійку квестів, взяти участь в турнірі або новому івенті. А з новим рівнем будуть і цінні призи. У статті піде мова про рейтингу браузерних ігор.

Загальні відомості

Часто зустрічаються брезгливые відгуки, свідчать, що браузерки – пережиток минулого. Пишуть це зазвичай шанувальники клієнтських проектів, стикався зі старими дітищами, припинили існування з ряду причин. Браузерні ігри на ПК давно вийшли на потрібний рівень і здатні «боротися» з клієнтськими. Переваги очевидні: не потрібно морочитися з установкою, якщо мало вільного місця на жорсткому диску. Достатньо мати стабільне інтернет-з'єднання і оновлений браузер.


З появою дешевого і доступного Інтернету прийшла епоха браузерних ігор. Стратегії, MMO RPG, стрілялки та бродилки — все, чого бажає спокушена аудиторія. Проекти максимально доступні, системні вимоги нижче порівняно з клієнтськими. Ігри поліпшуються і йдуть в ногу з часом. Рейтинги кращих браузерних ігор часто оновлюються: проект, що заслужив почесну нагороду, може «скотитися» в мить і навпаки. Все залежить від планів розвитку, закладених розробниками. Ми свідомо не будемо давати конкретні місця, а просто розташуємо проекти в тому порядку, який нам здається оптимальним.
Кращі браузерні гри: рейтинг

Vikings: War of Clans

Рейтинг браузерних ігор відкриває продукт компанії Plarium під назвою «Вікінги: Війна Кланів». MMO-стратегії з елементами 3D-графіки, де належить розвивати поселення, наймати військо, прокачувати героя і об'єднуватися в клани, щоб протистояти іншим формацій.


Проект цікавий усім, кому близька естетика Скандинавії: тематичні візерунки, руни, магічні обереги і бойовий дух скандинавських дружин. Приваблива графіка, красиві образи, до яких хочеться повертатися знову і знову, зручне спілкування і дружній інтерфейс — ось ті якості, за які проект заслужив місце в рейтингу браузерних ігор. Негативною стороною виступає схожість на багато проектів типу Travian або The Last Shelter. Ще один мінус — велика прірва між донатами і звичайними гравцями. Як не крути, а хто сильніший, той і правий. Відповідно, перемагає той, хто вклав більше грошей. Атмосферу псує присутність юнітів нескандинавської походження. Наприклад, легіонерів. Крім того, історично недостовірно наявність рогів на шоломах. Відомо, що вікінги таких шоломів не носили.
Кращі браузерні гри: рейтинг

Dragon Knight 2

Продовження популярної MMO RPG, в якій, за заявами розробників, були виправлені допущені в першій частині помилки. Кількість спецефектів оптимізовано так, щоб вони не забирали левову частку уваги. Тобто стало менше яскравих вибухів і анімації, яка заповнює екран, відволікаючи від сюжетної лінії. Перероблено битви в режимі PvP, змінена механіка дій монстрів в локаціях, додані уміння (у тому числі у вихованців) і з'явився шанс осідлати дракона. Сюжет простий: доблесні світлі лицарі захищають Дерево Життя від демонів, щоб не дати світові людей зануритися в хаос. Позитивні відгуки відзначають барвисту графіку, цікаві квести, локації і супротивників. Ложкою дьогтю в бочці меду є мала кількість гравців. Часто відкриваються нові сервера, куди перескакують бажаючі почати все з чистого аркуша, бо активними залишаються близько 300 осіб, і розробники неохоче вирішують проблему.
Кращі браузерні гри: рейтинг

Travian Legends

Ще одна стратегія в рейтингу браузерних ігор, механікою схожа з «Вікінгами». Гравець вибирає одну з трьох фракцій: германці, галли і римляни. У кожної сторони свої особливості. Геймери об'єднуються в клани і альянси, щоб успішно взаємодіяти: торгувати, обмінюватися ресурсами, охороняти один одного і вести завойовницькі війни. Користувачам подобається мультяшний інтерфейс і ідея будівництва Дива Світу як завершальна фаза роботи сервера. Тобто у гри є мета. Однак багато негативних коментарів. Користувачі відзначають, що продукт вимагає великих тимчасових витрат. Варто відійти буквально подрімати, як село вже відстала у розвитку.
Кращі браузерні гри: рейтинг

«Час для Героя»

Примітно, що це російська браузерна гра. Проект, що віддалено нагадує «Небеса», в ньому є маса схожих персонажів. Можливо, малював один і той же художник. Сюжет крутиться навколо протистояння людей і богів Хаосу. Барвисті персонажі, PvP-битви і цікаві завдання — ось чому проект потрапив у рейтинг браузерних ігор. Негативні відгуки говорять про монотонність, нудьгу і непродуманість.
Кращі браузерні гри: рейтинг

Xcraft

Проект з'явився в 2013-му і віддалено нагадує Starcraft. Геймплей заснований на прагненні трьох галактичних цивілізацій розширити зони впливу за рахунок захоплення інших планет. Ключ до успіху — сильний космічний флот. Адже, крім захоплення планет, потрібно охороняти вже освоєні. Інакше ворог прийде, поки гравець зайнятий колонізацією інших частин космосу. Користувачів радує оригінальний геймплей, простота розвитку, цікавий сюжет. Засмучує відсутність музичного супроводу, а також поганий баланс. Багато зав'язано на донаті, тому потрібно або багато грошей, або буквально жити в грі.
Кращі браузерні гри: рейтинг

SAO's Legend

Назва розшифровується як Sword Art online's Legend. Безкоштовна MMO RPG про світ майбутнього, де життя людини тісно пов'язана з технологіями. Барвисті персонажі, автоматизована система квестів і безліч інноваційних технологічних рішень для жанру. В основі сюжету лежать розробки, здатні занурювати людини у віртуальну реальність. Геймплей не перевантажений сбивающими з пантелику нововведеннями, тому здасться простим навіть новачкові. Квести зводяться до усунення монстрів і збиральництва ресурсів з метою подальшого апгрейда зброї. Передбачені як гільдейскі PvP, так і битви більш глобального масштабу. Є рейдові боси, на яких ходять юрбами. Користувачів радує відмінна графіка в стилі аніме і багато можливостей. До того ж є мультиплеер. Недоліками є високі системні вимоги і відсутність російськомовної версії. Тим не менш фанати аніме оцінили продукт, так він і потрапив у рейтинг браузерних ігор.
Кращі браузерні гри: рейтинг

Forge of Empires

Ще одна стратегія, що віддалено нагадує Sid meyer's Civilization. Належить розбудовувати державу, науку, економіку і розробляти технології для кроку в світле майбутнє. Проект потрапив у рейтинг браузерних ігор завдяки наявності одиночного і багатокористувацького режимів. Шанувальники подібного жанру відзначають, що гра цікава лише на початкових етапах. По досягненні рівня середньовіччя стає нудною та одноманітною. У будь-якому випадку по достоїнству оцінити її і скласти власну думку може лише гравець, який вирішив поринути у світ проекту, а не прочитав відгуки.
Кращі браузерні гри: рейтинг

Throne: Kingdom at War

Чергове дітище Plarium, як і Vikings: War of Clans. Відмінна графіка і добре продумані економічні рішення допоможуть гравцеві в нелегкій боротьбі за владу над Світовим Троном.

Інтерфейс простий і зручний, без зайвих вікон і реклами. Швидкий простий процес навчання вводить у курс справи геймера, який не стикався з аналогами раніше. Належить добувати ресурси, покращувати будівлі в замку, вивчати нові технології. І звичайно ж, тренувати сильну армію. Мінусом є невелика «ненажерливість» графічної складової — занадто довго вантажиться, особливо на планшетах.
Кращі браузерні гри: рейтинг

Storm Онлайн

MMO RPG для любителів Diablo — інтерфейс зовні схожий. Браузерка в жанрі hack-n-slash: гравцеві належить багато бігати, розмахуючи мечем, і трощити орди демонів, мерців та іншої нечисті, руйнуючи все, що належить ворогу. На вибір надаються три класи: Воїн, Маг і Стрілок. Для кожного реалізована гілка розвитку навичок: перший створений для ближнього бою, у другого в арсеналі безліч заклинань, а третій ідеально підходить для вбивств на відстані.
В цілому реакція гравців на таке творіння позитивна, засмучує лише той факт, що не всі герої безкоштовні.
Кращі браузерні гри: рейтинг

League of Angels 3

Продовжує рейтинг браузерна новинка — гра «Ліга Ангелів 3». Світлі сили, як правило, протистоять демонам, але тепер на вибір пропонується близько 30 персонажів. Опрацьований цікавий сюжет з несподіваними поворотами, барвистою графікою та епічними битвами здивує будь-якого гравця. Десять сюжетних глав, що мають логічну кінцівку, залишають позитивне враження. Деякі локації залишилися з попередніх частин, що не може не радувати. Негативні відгуки геймерів вказують на неможливість розвинути деякі вміння персонажів без вливання реальних грошей.
Кращі браузерні гри: рейтинг

Neverlands

Колись була в топі рейтингу браузерних ігор текстова PRG «Землі, яких немає» відзначила 14-річчя в 2018 році. Всі дії виконуються простими кліками мишки на екрані, відповідно, без проблем запускається на слабкому ПК, телефоні або планшеті. Два класу (Маг і Воїн) з унікальними шляхами розвитку і однакової системою бою залучили в гру безліч людей в далекому 2004-м. В чатах спілкувалися як люди за 40 так і молоді, які не досягли 20 років геймери. Але тепер Neverlands вичерпав свій потенціал і повільно вмирає. Гра так і не змогла перейти у формат програми для Android або iOs і не зуміла забезпечити потік користувачів. Онлайн буває в кращому випадку 1500 осіб. Когось утримують приємні спогади, хтось не бажає припиняти спілкування з хорошими людьми, а комусь подобається гра. У будь-якому разі варто завітати та оцінити це творіння.
Кращі браузерні гри: рейтинг

«Передова»

Завершує рейтинг браузерних ігор по мережі ще одна текстова RPG за мотивами Другої світової війни. Механіка боїв така ж, як у Neverlands, відповідно, і доля аналогічна. Яскравий приклад того, як відмінна задумка втрачає популярність через зупинку у розвитку. Проект втратив популярність, гравців все менше. Судячи з відгуків, розробники не особливо приділяють увагу проекту, особливо платних послуг. Відповідно, гравці поступово йдуть, не бачачи сенсу в одноманітних бойових системах, де потрібно цілодобово здійснювати одні й ті ж дії з метою прокачати персонажа.

Вердикт

Багато хто стверджує, що популярні браузерні гри не варті витраченого часу. Аж ніяк! Проекти розвиваються не гірше клієнтських версій. Їх можна розглядати в якості короткого захоплення, коли треба чимось зайнятися, щоб убити час. З клієнтськими такого не вийде. Проте будь-який проект може стати тривалим чи постійним розвагою, адже в обох випадках цікаво розвиватися, насолоджуватися барвистими анімаціями і спілкуватися з цікавими людьми. Нерідкі випадки, коли спілкування геймерів у проекті переходить у реальне життя, а потім переростає у щось більше. Так стають друзями або коханцями. Клани – настільки дружні формації, що збирають кошти, щоб привітати учасника або допомогти фінансово у реальному житті. Як не крути, а ігри зближують. І не важливо, клієнтські або примітивні браузерки. Скрізь є добрі люди!

Популярі новини
Загрузка...