Як повністю видалитися з "Однокласників" - покрокове керівництво, поради та рекомендації

217 0 Новини високих технологій

Соціальні мережі стали невід'ємною частиною життя людини. Нині навіть школярі реєструються на відповідних сайтах, щоб спілкуватися, вчитися і дізнаватися інформацію. Але іноді соцмережі забирають багато часу і сил. Люди замислюються над тимчасовим відмовою від роботи з подібними сайтами, а деякі - над повним видаленням своїх профілів. Далі в статті ви дізнаєтеся, як повністю віддалитися з "Однокласників". Чи можна впоратися з подібною операцією? І з якими труднощами найчастіше стикаються користувачі?

Як повністю видалитися з "Однокласників" - покрокове керівництво, поради та рекомендації

Можливість відходу

Цікаво, як вийти з "Однокласників" повністю? Деякі соціальні мережі не дозволяють безповоротно прати свої облікові записи. Але як бути з ОК? Даний сервіс дозволяє безкоштовну реєстрацію і повне видалення облікових записів. Головне знати, як впоратися з подібними завданнями. Для другої операції в обов'язковому порядку потрібно пам'ятати пароль від "Однокласників". Без нього домогтися бажаної мети не представляється можливим.


Методи розв'язання задачі

Як повністю віддалитися з "Однокласників"? Назавжди залишити дану соціальну мережу пропонується різними способами. На даний момент користувачі цікавляться стиранням профілю через мобільні пристрої і комп'ютери. Саме ці розклади ми розглянемо далі. Насправді, все простіше, ніж здається. Правда, при роботі з мобільними пристроями користувачі нерідко стикаються з певними проблемами. Всі вони вирішувані. Достатньо просто уважно поставитися до запропонованих інструкцій.
Як повністю видалитися з "Однокласників" - покрокове керівництво, поради та рекомендації

З ПК

Як вийти з "Однокласників" повністю? З комп'ютера або ноутбука здійснити цей задум простіше всього. Це найменш проблематичний розклад з усіх існуючих. Інструкція з видалення профілю на сайті "Однокласники" виглядає так:
 • Відкрити сайт ok.ru, увійти в свій обліковий запис.
 • Перегорнути сторінку до самого кінця. У нижній її частині з'явиться "шапка" з меню.
 • Клікнути по гіперпосиланню "Регламент".
 • Натиснути на напис "Відмовитися від послуг".
 • Вибрати причину видалення аккаунта на сайті.
 • Вказати пароль для входу в обліковий запис.
 • Прожати кнопку з написом "Видалити".
 • От і все. Після виконаних дій профіль буде деактивовано. Користувач видалить його разом з усіма даними. Нічого важкого або незрозумілого. Всього кілька хвилин - і справу зроблено.


  Як повністю видалитися з "Однокласників" - покрокове керівництво, поради та рекомендації

  З мобільного додатку

  Як повністю віддалитися з "Однокласників" з телефону? Це питання доставляє користувачам набагато більше клопоту. І на те є свої причини. Наприклад, деякі працюють з мобільними додатками для "Однокласників". Чи можна з їхньою допомогою позбутися від профілю в соціальній мережі? Немає. На сьогоднішній день функціонал офіційного додатку для "Однокласників" не передбачає форми видалення облікових записів. Тим не менш, це не означає, що з планшета або смартфона впоратися з поставленим завданням не вийде. Вихід є завжди! І комп'ютер для втілення задуму в життя зовсім не знадобиться.

  Як видалити свій профіль з телефону - способи

  Щоб вийти з "Однокласників" через телефон повністю, можна скористатися кількома варіантами розвитку подій.
  Як повністю видалитися з "Однокласників" - покрокове керівництво, поради та рекомендації
  Домогтися бажаної мети деякі намагаються за допомогою:
 • мобільної версії ОК (не плутати з додатком);
 • повній версії сайту соціальної мережі.
 • Це не складно, головне - дотримуватися найпростіших інструкцій. Всі вони підвладні навіть школяреві.

  Мобільна версія сайту

  Щоб повністю віддалитися з "Однокласників", користувачі можуть вдатися до допомоги мобільної версії сервісу. Це не самий зручний розклад, але знати про нього необхідно. Для цього користувачеві доведеться:
 • Зайти на мобільну версію "Однокласників" через будь-який браузер.
 • Увійти в свій обліковий запис.
 • Клікніть по зображенню соціальної мережі у верхньому лівому куті екрану.
 • Тапнути по напису "Повна версія".
 • Знайти з'явилася на сторінці рядок "Регламент" і натиснути на неї.
 • Вибрати команду "Відмовитися".
 • Підтвердити дії шляхом введення пароля від облікового запису.
 • На подібному етапі можна закінчити. Як тільки пароль від анкети на ОК буде введений, користувач підтвердить процес стирання запису. Швидко, просто і дуже зручно!
  Важливо: мобільна версія сайту відкривається за замовчуванням при роботі з соціальною мережею на мобільному девайсі.
  Як повністю видалитися з "Однокласників" - покрокове керівництво, поради та рекомендації

  Мобільний браузер

  Але і це ще не все. Залишився ще один варіант розвитку подій. Користувачі можуть в найкоротші терміни і без зайвих проблем позбутися свого профілю в "Однокласниках". Для цього їм потрібно лише мобільний телефон, будь-який інтернет-браузер і підключення до Інтернету. Зрозуміло, не варто забувати про даних для авторизації в системі. Їх відсутність робить стирання неможливим. Хочеться зрозуміти, як повністю віддалитися з "Однокласників"? Мобільна версія сайту за промовчанням не містить відповідних функцій, але вона все одно використовується на практиці. Щоб полегшити собі завдання, деякі користуються браузером на мобільному пристрої і повною версією соціальної мережі відразу.
  У цьому випадку необхідно скористатися першим представленим керівництвом. Користувачеві потрібно зайти на повну версію сайту, здійснити авторизацію в соціальній мережі, а потім знайти параметр, що відповідає за видалення облікових записів. Нічого важкого, незрозумілого або особливого в цьому немає. Навіть школяр доб'ється бажаного результату!

  Міняємо пошту

  Деякі цікавляться не тільки тим, як повністю віддалитися з "Однокласників", але і як змінити логін для авторизації в системі. Це не так важко, як здається. Кожен юзер в будь-який момент може змінити e-mail, до якого прив'язаний профіль. Це не видалення, а перепривязка. Якщо хочеться звільнити електронну пошту від "Однокласників", зберігши дані анкети, можна користуватися саме таким способом. Для його реалізації краще працювати з ПК. У цьому випадку рекомендується діяти наступним чином:
 • Увійти в свій обліковий запис в "Однокласниках".
 • Клацнути по рядку "Змінити налаштування".
 • Перейти у розділ "Основні".
 • Вибрати поле "Логін".
 • Вказати новий електронну адресу для подальшої роботи з соціальною мережею.
 • Клікнути по "Отримати код".
 • Вказати таємну комбінацію, вислану на номер мобільного телефону.
 • Написати нову адресу електронної пошти, з якої хочеться працювати в майбутньому.
 • Зберегти введені зміни.
 • Після виконаних дій для авторизації в "Однокласниках" потрібно буде використовувати новий електронний ящик. Все гранично просто і зрозуміло. Стара електронна пошта виявиться звільненій від соціальної мережі.
  Як повністю видалитися з "Однокласників" - покрокове керівництво, поради та рекомендації

  Висновок

  Ми з'ясували, як повністю віддалитися з "Однокласників". На основі всього сказаного вище випливає висновок про те, що для реалізації поставленої задачі потрібно знати дані для входу в соціальну мережу і мати пару вільних хвилин. Після остаточного видалення профілю відновити його вже не вийде. Саме тому найкраще кілька разів подумати перед тим, як погоджуватися на подібний крок.

  Популярі новини
  Загрузка...