Як встановити Visual Studio без помилок?

133 0 Новини високих технологій

Хочете займатися програмуванням, проте не знаєте, як встановити Visual Studio? Тоді ця стаття точно для вас! У ній буде надана інформація, як встановити програмне забезпечення і що робити, якщо ви зіткнулися з непередбаченою ситуацією у вигляді помилки або раптового вильоту програми.

Як встановити Visual Studio Community?

Для користувачів Windows існує прекрасна робоче середовище під назвою VS Community, яка допоможе вам не тільки писати невеликі програми з виведенням тексту в командний рядок, але і з дизайном, реалізувати який можна з допомогою CCS. Програма не тільки додасть вам безліч можливостей, але і спростить розробку, так як вона є дуже зручною і зрозумілою. Ви обов'язково оціните зручність і простоту у використанні.


Як встановити Visual Studio без помилок?
Так як же встановити цю програму? Все досить просто:
 • Заходимо на офіційний сайт Microsoft Visual Studio і викачуємо потрібну версію для нашої операційної системи (доступна тільки Windows і MacOS).
 • Після скачування запускаємо інсталятор і чекаємо скачування і розпаковування файлів.
 • Після цього можна користуватися стандартними модулями програми.
 • Також ви можете встановити додаткові модулі, завдяки яким вам відкриються нові можливості аж до створення мобільних додатків. Зробити це можна там же: в інсталяторі цієї програми.
  Як встановити Visual Studio без помилок?
  Не можна не сказати, як завжди, щоб ніхто і не при яких умовах не скачував програми з неперевірених джерел, інакше ваш комп'ютер може заразитися вірусом, а іноді навіть і вимагати у вас гроші взамін на розшифровку ваших даних. Тому не лінуйтеся і потрудіться перевірити джерело, звідки ви завантажуєте подібний файл, а також включити антивірус, якщо він раптом у вас не працює.


  Але що робити, якщо ви щасливий володар операційної системи Linux?

  Як встановити Visual Studio Code?

  Справжні користувачі "пінгвіна" вже, швидше за все, розібралися самі, і не потребують допомоги сторонніх людей. А якщо ні? Що ж робити, якщо хочеш встановити цю програму?
  Як встановити Visual Studio без помилок?
 • Виконуємо перший крок, описаний вище.
 • Після скачування відкриваємо термінал і вже з допомогою нього встановлюємо програму. Ну, або натискаємо на виконуваний файл, якщо ви користуєтеся користувальницьким інтерфейсом.
 • Готове. Тепер ви можете користуватися цією програмою.
 • Все було б добре, якби не одне "але". У цій програмі набагато менше функціоналу, ніж у попередній, адже в ній ви не зможете зустріти візуальної частини розробки. Просто кажучи, Code - це редактор коду, який дозволить писати код і зберігати його виконувані файли самостійно. На жаль, Visual Studio Community та інші подібні версії не можуть підтримувати подібну операційну систему, тому компанія Microsoft запропонувала компроміс для користувачів Linux - вона додала VS Code.

  Що робити, якщо з'являється помилка при встановленні VS?

  Взагалі, якщо ви користувач оригінальної версії Windows, а також ваш комп'ютер відповідає всім вимогам, то шанс на те, що у вас з'явиться хоч одна помилка, дуже малий. Але що, якщо все ж сталася непередбачена ситуація?
  Як встановити Visual Studio без помилок?
  У цьому випадку виконайте наступні інструкції:
 • Перевстановіть інсталятор. Цей крок - винищення установника і установка його спочатку. Першим ділом видаляємо старий в цій директорії:


 • C:Program Files (x86)Microsoft Visual StudioInstaller

 • Після цього завантажуємо новий з офіційного сайту і встановлюємо заново. Таким чином можна встановити Microsoft Visual Studio абсолютно без проблем. Якщо ж і це не допомогло, то рухаємося далі.
 • Повідомте про проблему. Останній спосіб припасений на крайній випадок. Для цього вам необхідно натиснути на значок поруч із закриттям програми і вибрати пункт "Повідомити про проблему". Після цього стисло опишіть виниклу проблему. Після чого це повідомлення потрапить в компанію і в наступних версіях вона буде виправлена.
 • Висновок

  Звичайно, Visual Studio - дуже корисна робоча середовище, що дозволяє робити непогані програми та виконувати завдання з легкістю і зручністю. У цій статті ми докладно описали проблеми, які можуть з'явитися під час установки програми. Дізналися, як встановити Visual Studio. А також про альтернативу VS Linux, який, звичайно, не володіє таким же потенціалом, як його брат на Windows, зате є найкращим компромісом, який могла реалізувати всіма улюблена компанія Microsoft. До речі, варто відзначити, що Visual Studio підтримує можливість використання спеціальних вбудованих додатків. Тобто плагінів від сторонніх розробників. А це, само собою, дає можливість розширити можливості середовища розробки. До найбільш популярним доповненням відносяться Visual Assist X, ReSharper, AnkhSVN і Review Assistant.

  Популярі новини
  Загрузка...