Ноутбук A1369 MacBook AIR. Характеристики та спеціалізація

158 0 Новини високих технологій

Мобільний комп'ютер A1369 MacBook AIR від компанії Apple був офіційно презентований в 2011 році. На той момент він мав передові специфікації і дозволяв вирішувати всі завдання. Тому його можна сміливо відносити до групи обчислювальних систем преміального класу. Саме його основних параметрів і присвячений цей невеликий матеріал.

Ноутбук A1369 MacBook AIR. Характеристики та спеціалізація

Спеціалізація

Характеристики A1369 MacBook AIR дозволяли вирішувати будь-які програмні завдання в 2011 році. Але історично так склалося, що комп'ютерна техніка цього іменитого виробника найбільш часто використовується при обробці графічної інформації, поліграфічному бізнесі і інших ресурсоємних сферах застосування. У цій обчислювальної платформи є відповідний софт. А апаратні специфікації цього прекрасного ПК на момент випуску відмінно підходили для виконання такого складного програмного коду. Тому такий ноутбук в основному змінився при реалізації найбільш складних обчислень.


Комплектація

Перелік поставки A1369 MacBook AIR включав наступне:
 • Ноутбук.
 • Зарядний пристрій.
 • Акумуляторну батарею.
 • Керівництво користувача.
 • Диск з програмним забезпеченням для переносного комп'ютера.
 • Гарантійний талон.
 • У ролі операційної системи у цієї комп'ютерної платформи виступає MacOS. Вона спочатку встановлена на ноутбуці. Тому після придбання такої ЕОМ користувач отримує готове мобільне робоче місце.
  Ноутбук A1369 MacBook AIR. Характеристики та спеціалізація

  Основні характеристики

  Необхідно відзначити те, що в цій моделі ноутбука існує кілька поколінь і модифікацій. У цьому ж огляді розглядається та, яка базується на мікропроцесорі Core i5 третього покоління. В даному випадку характеристики A1369 MacBook AIR вказують на наявність CPU Intel Core i5-2557M. Це енергоефективний двоядерний чіп. Він включає два фізичних ядра. Останні за рахунок технології НТ можуть обслуговувати до чотирьох потоків даних. Об'єм кешу чіпа дорівнює 3 Мб на третьому рівні. Його частота, в свою чергу, може змінюватися від 1.7 до 2.6 ГГц. Тепловий пакет чіпа дорівнює 17 Вт. Тобто для його нормального функціонування і досить компактної системи охолодження.


  Тип оперативної пам'яті – DDR3. Її обсяг дорівнює 2 Гб. Дискова підсистема представлена твердотілим накопичувачем. Загальний розмір останнього становить 128 Гб. Знову-таки для системного софта і спеціалізованих програм дискового простору буде достатньо. А ось для ігор такого обсягу може і не вистачити. Але наявність SSD – накопичувача дозволяє збільшити швидкодію ПК в цілому. В якості відеокарти виступає HD Graphics моделі 3000. Звичайно, високою швидкодією цей акселератор спочатку не може похвалитися. Але для опрацювання графічної інформації його ресурсів вже точно буде достатньо, і він з таким програмним кодом чудово впоратися. Мініатюрна діагональ екрану в A1369 MacBook AIR – 13". Характеристики ж його вказують на дозвіл 1440 х 900. Тобто на нім цілком комфортно працювати.
  Ноутбук A1369 MacBook AIR. Характеристики та спеціалізація

  Вартість

  У новому стані дану модель придбати вже неможливо. Він знятий з виробництва і за минулий з моменту його презентації час застарів. Тому можна лише придбати бувші у використанні персональні комп'ютери A1369 MacBook AIR. Огляд різних торговельних майданчиків вказує на те, що такий ПК можна купити за 18000-20000 рублів.

  Актуальність

  У будь-якому випадку з моменту початку продажів мобільний комп'ютер Model A1369 MacBook AIR встиг застаріти. Його продуктивність вже не дозволяє обробляти складний програмний код. По суті, це мобільна робоча станція початкового рівня на поточний момент. Тому купувати такий комп'ютер на сьогоднішній день зовсім недоцільно. Також власникам таких ноутбуків саме час задуматися про оновлення свого робочого місця і про придбання нової портативної ЕОМ.
  Ноутбук A1369 MacBook AIR. Характеристики та спеціалізація

  Думка власників

  На таких перевагах A1369 MacBook AIR акцентують увагу його власники:
 • Високий рівень продуктивності.
 • Компактні розміри.
 • Зручний і ергономічний дизайн. Причому це відмітна риса будь-якого електронного пристрою «яблучної» компанії.
 • Тривалий час автономної роботи.
 • Передова програмна платформа, яка найкраще підходить для обробки графічної інформації або ж для формування поліграфічних макетів в електронному вигляді.
 • А от недоліки у цій моделі ноутбука наступні:
 • Застаріла апаратна платформа. Це пристрій було випущено в 2011 році і з тих пір асортимент продукції компанії «Інтел» неодноразово був оновлений. Те ж саме повною мірою стосується і електронної техніки Apple.
 • Досить висока ціна була у ПК на момент виходу. Зараз, звичайно, вона істотно знизилася, але все одно залишається високою. І за цю ж саму суму сьогодні можна купити більш просунуті переносні ПК, з точки зору продуктивності та технічних специфікацій, менш іменитих виробників.
 • Ноутбук A1369 MacBook AIR. Характеристики та спеціалізація

  Висновок

  На момент анонсу A1369 MacBook AIR дійсно був високопродуктивної обчислювальної системою. Його апаратні і програмні компоненти дозволяли вирішувати будь-які завдання на той момент. І навіть зараз такий ПК все ще допускає запуск додатків початкового і середнього класу. А ось з ресурсномістким софтом він вже може і не впоратися. Але знову-таки ноутбуки, які знаходяться в експлуатації понад п'ять років, є застарілими пристроями. Тому їх власники повинні вже зараз подбати про оновлення своєї обчислювальної платформи. А от купувати такий ноутбук після тривалої експлуатації настійно не рекомендується. Його умови використання невідомі і знос деяких компонентів може бути досить значним, тобто такий комп'ютер може в будь-який самий невідповідний момент підвести свого власника. Якщо, звичайно, замінити деякі елементи, наприклад, жорсткий диск і систему охолодження, то можна замислитися про придбання такого ПК. Але все одно в процесі експлуатації можуть виникнути різні проблеми.

  Популярі новини
  Загрузка...