Microlab Pro 3. Характеристики і зовнішній вигляд

133 0 Новини високих технологій

Якісна мультимедійна акустика - справа хороша. Але біда в тому, що сучасні моделі коштують шалених грошей. Однак є вихід. Можна звернутися до моделей з минулого. Вони здатні забезпечити якісний звук за відверто невеликі гроші. І це плюс. Мінус полягає в тому, що такі акустичні системи дуже важко знайти. Тому акустика часів СРСР відразу відпадає. Вона є тільки на вторинному ринку. А ось Microlab Pro 3 характеристики якої ми розглянемо трохи нижче, все ще реально знайти в магазинах електроніки. Колонки просто чудові, так що варто розглянути їх детальніше.

Microlab Pro 3. Характеристики і зовнішній вигляд

Зовнішній вигляд і дизайн

Ця акустична система виконана в компонентному стилі. Тобто підсилювач знаходиться в окремому корпусі, а не вбудований в колонку, що підвищує якість звуку. Взагалі, MicrolabPro 3 характеристики якої ми розглянемо трохи пізніше, виглядають досить гідно. Самі сателіти виконані в сучасному стилі. Корпус кабінету з МДФ. А зверху шпон з імітацією під дороге дерево. Низькочастотний дифузор з скловолокна. Він пофарбований в жовтий колір. Проте ця краса захована під захисним екраном з матерії. Підсилювач виконаний з металу. Передня панель пластикова. Він оснащений інформативним РК-екраном. Розміри колонок пристойні. На маленькому столі вони точно не помістяться. При цьому стиль у них такий, що вони легко впишуться в будь-який інтер'єр. У загальному і цілому, з дизайном у акустичної системи все в порядку. Тепер перейдемо до технічних характеристик та якості звуку.


Технічні характеристики і якість звуку

Продовжимо розглядати Microlab Pro 3. Характеристики динаміків у цієї акустичної системи трохи вище бюджетних. Вони вже середнього рівня, але до вищого класу не дотягують. Так, робочий діапазон частот коливається від 35 герц до 20000 герц. Хороший показник. Номінальна потужність - 90 Ват. Але не варто забувати про те, що це заявлена потужність. Причому китайська. Якщо потрібно дізнатися реальну, то потрібно ділити цей показник на два. В принципі, навіть такої потужності достатньо для озвучування досить великого приміщення. У цьому плані все нормально в динаміків Microlab Pro 3. Характеристики підсилювача ж не настільки круті. Судіть самі. Його номінальна потужність - 90 "китайських" Ват. Співвідношення шуму і сигналу - 75 дБ. Це досить суперечливі характеристики. Зате підсилювач обладнаний цифровим виходом. Правда, з його характеристиками такий тип підключення марний. Багато професіоналів вважають, що відразу після покупки цієї акустики підсилювач треба відразу міняти на щось більш пристойне.


Microlab Pro 3. Характеристики і зовнішній вигляд
Отже, продовжимо розмову про Microlab Pro 3. Характеристики ми вже розглянули. Тепер настав час поговорити про якість звуку. І тут колонки здивували. Вони забезпечили відмінну звукову картину навіть при відтворенні музики складних інструментальних жанрів (рок, метал, класика). Звичайно, добитися такого звучання вийшло тільки з іншим підсилювачем. Так і джерело звуку був відповідний - виділений ЦАП на комп'ютері. Але все ж акустика змогла правильно відтворити складні жанри. А це значить, що вона дуже якісна.
Microlab Pro 3. Характеристики і зовнішній вигляд

Висновок

Отже, чи варто купувати Microlab Pro 3? Характеристики колонок хороші. Купити їх можна, але рекомендується замінити підсилювач на що-небудь більш якісне. Конструкція даної мультимедійної акустики дозволяє це зробити.

Популярі новини
Загрузка...