Графічний прискорювач NVidia NVS 4200M: характеристики і призначення

144 0 Новини високих технологій

Графічний адаптер NVidia NVS 4200M призначений для створення спеціалізованих ноутбуків. Найбільш часто його можна зустріти у складі корпоративних мобільних обчислювальних систем. Причому цей прискорювач як апаратно, так і програмно націлений на реалізацію саме таких завдань. Тобто він найкращим чином підходить для обробки спеціалізованого софту.

Графічний прискорювач NVidia NVS 4200M: характеристики і призначення

Спеціалізація

Як було раніше зазначено, дана модифікація відеокарти є спеціалізованою, і найбільш часто її можна зустріти у складі корпоративних ноутбуків. Вона найкращим чином обробляє код у відповідних програмах. До останніх можна віднести, наприклад, SAP або ж «1С: Підприємство». Звичайно, такий адаптер підходить для запуску ігор. Але ось играбельность в цьому випадку буде далеко не на найвищому рівні. У такій ситуації краще купувати ноутбук з прискорювачами серії GTX цього ж самого виробника.


Специфікація

Опис NVidia NVS 4200M вказує на наявність 48 потокових процесорів. Останні функціонують на тактовій частоті 810 МГц. Технічні специфікації акцентують увагу на тому, що на напівпровідниковій основі цього акселератора знаходиться 292 мільйони транзисторів. Останні виготовлені з технормам 40 нм. Тепловий пакет відеокарти не перевищує 25 Вт. Графічний прискорювач у процесі роботи використовує окрему згадку. Її тип – DDR3. Максимальний обсяг відеобуфера становить 1 Гб. Але в більшості випадків у зв'язці з адаптером використовувалися 512 Мб. Розрядність шини пам'яті дорівнює 64 бітам.
Графічний прискорювач NVidia NVS 4200M: характеристики і призначення

Відгуки. Вартість пристроїв. Актуальність прискорювача

На початок продажів дана модель акселератора мала достатній рівень продуктивності. Але з моменту її появи на прилавках магазинів пройшло досить багато часу. Тому цей адаптер встиг істотно застаріти. Це його основний недолік на сьогоднішній день. Тому у нього і низька швидкодія, яке не дозволяє обробляти ресурсномісткий програмний код. До плюсів даного акселератора можна віднести низьку вартість і простий порядок експлуатації. Також надійність цієї відеокарти на достатньому рівні. Але в будь-якому разі її не можна назвати актуальним графічним пристроєм. В кращому разі вона зможе на рівних конкурувати тільки з найменш продуктивними інтегрованими прискорювачами на сьогоднішній день. Ноутбуки, які оснащені таким акселератором, можна купити за дуже доступною ціною. Але всі вони вже були в експлуатації. Вартість їх знаходиться в межах 8000-10000 рублів.
Графічний прискорювач NVidia NVS 4200M: характеристики і призначення

Висновок

У цьому огляді було розглянуто спеціалізований графічний прискорювач NVidia NVS 4200M. На момент виходу він мав дійсно непогані параметри і швидкодію. Зараз же він застарів і перестав бути актуальним пристроєм.

Популярі новини
Загрузка...