Як відкрити файл ISO на Windows 7: список програм

286 0 Новини високих технологій

Як часто ви стикалися з тим, що скачували якусь програму з інтернету, а потім виявлялося, що вона завантажена в розширенні .iso і не відкривається стандартними утилітами? Новачки в світі комп'ютерних технологій не завжди зможуть знайти рішення даної проблеми самостійно. У цій статті ми докладно розповімо про те, як відкрити файл ISO на Windows 7 а також поділимося тим, як можна з легкістю встановити програму без відкриття цього файлу з допомогою сторонніх утиліт. Насправді зробити це не так вже і складно.

Чим відкрити файл ISO на Windows 7 без програм?

Все досить просто, вам потрібен лише архіватор, який йде разом з операційною системою. Для того щоб відкрити образ, ми викликаємо контекстне меню, натиснувши на файл правою кнопкою миші. Після цього наводимо на "Відкрити за допомогою", потім вибираємо Zip7. А якщо такого архіватора немає на комп'ютері, то рекомендуємо завантажити WinRar з офіційного сайту.


Як відкрити файл ISO на Windows 7: список програм
Програма WinRar не вимагає активації, і користуватися ви зможете коли завгодно. Після відкриття образу в обраному архіві ми виявимо безліч файлів і папок. У нашому випадку потрібна одна-єдина - найчастіше вона називається Setup і знаходиться в основній папці інсталятора програми. Натискаємо на неї два рази, чекаємо відкриття майстра установки програмного забезпечення і слідуємо простий інструкції. Якщо у вас піратська версія, то, швидше за все, поруч з папкою Setup буде знаходитися так званий Keygen або ж папка під назвою Crack. У першому випадку ми відкриваємо Keygen і копіюємо ключ, потім вставляємо його у вікно активації програми. Якщо в образі є папка Crack, то просто відкриваємо її і копіюємо всі файли в кореневе сховище необхідної програми або ігри з заміною.


Проте варто відзначити те, що у другому випадку запускати утиліту до злому не можна, інакше вона не активується.

Програми для відкриття ISO файлів на Windows 7

Подібних утиліт існує величезна кількість, тому розповісти про всі просто неможливо. Давайте розглянемо найбільш популярні та корисні в своїй справі. Таких продуктів достатньо, і довго шукати не потрібно.

UltraISO

Як відкрити файл ISO на Windows 7: список програм
Напевно, найпопулярніша програма для відкриття подібних типів файлів, однак її можливості на цьому не закінчуються. За допомогою даної утиліти можна створити ISO файл на Windows 7 а не тільки відкривати його. А також записати цей образ на диск або флешку, що допоможе зробити завантажувальний диск для установки, наприклад, операційної системи. Для того щоб відкрити файл через це програмне забезпечення, потрібно всього лише вибрати опцію "Файл" в верхньому меню натиснути "Відкрити" і вибрати потрібний файл. Однак якщо ви захочете записати образ диска, то рекомендуємо вам робити це на самій низькій швидкості, який тільки можливо. Якщо ви зробите навпаки, то великий шанс того, що на виході отримайте битий образ, який доведеться заміняти. Мінусом даної програми є те, що вона платна. Звичайно, є пробний період, але його не завжди достатньо. З-за цього людям з низьким достатком доводиться довго збирати або ж вдаватися до піратству.

Alcohol 52 %

Як відкрити файл ISO на Windows 7: список програм
А на черзі у нас безкоштовна програма, яка є гідною альтернативою попередньої. За допомогою неї можна робити практично те ж саме. Вона з легкістю зможе відкрити файл ISO на Windows 7 а також записати його образ. Такі можливості роблять дану утиліту непоганим, а найголовніше - безкоштовним аналогом UltraISO.

Daemon Tools

Як відкрити файл ISO на Windows 7: список програм
По-справжньому унікальна і дуже корисна програма, яка є відмінною заміною UltraISO, однак виконує дещо інші функції. Дана утиліта з легкістю допоможе відкрити будь ISO образ, а також зробити ISO файл на Windows 7. Скачавши цю програму, ви відкриєте для себе по-справжньому великі можливості і простір для вашої фантазії. Мінусом, як і у UltraISO, є те, що вона платна. Вартість складає порядку 70 доларів (близько 4700 руб.). Однак на офіційному сайті можна скачати безкоштовну обмежену версію.

Alcohol 120 %

Як відкрити файл ISO на Windows 7: список програм
Від платних утиліт перейдемо до умовно-безкоштовним. У статті представлена програма, яка є непоганим аналогом UltraISO і зможе допомогти з записом образів, коли це потрібно. Також є безкоштовна версія даної утиліти, яка називається Alcohol 120 %: Free Edition. Однак її можливості обмежені, так що не варто спокушатися.

Як бути з вірусами?

Всім користувачам відомо, що потрібно побоюватися завантажень з неофіційних сайтів. Не варто завантажувати програму з джерела, який вам зовсім не відомий. Наприклад, коли ви завантажуєте піратську версію програмного забезпечення, ви ризикуєте одночасно скачати й вірус. Як тільки почнеться установка утиліти, шкідливий додаток також активується. Це призведе комп'ютер до стану, коли допомагає тільки переустановка операційної системи. Будьте уважні і не робіть помилки мільйонів людей.

Висновок

На завершення даної статті узагальнимо інформацію. Існує досить багато способів відкрити файл ISO на Windows 7 в тому числі і з допомогою програм. Ми розглянули кілька варіантів, як це можна зробити, і з'ясували нюанси використання архіватора. За допомогою останньої утиліти можна легко вилучити всі потрібні файли з образу, не вдаючись до скачування стороннього ПЗ. Сьогодні ми звернули увагу на програму-емулятор для CD/DVD дисків Daemon Tools, яка допоможе встановити гру або програму, завантажену в образі диска і запустити файл ISO на Windows 7. Також розповіли про важливому моменті – безпеки. З'ясували, що нею не варто нехтувати, інакше користувач може зашкодити роботі комп'ютера. Щоб цього не сталося, скачивайте програмне забезпечення лише з офіційних сайтів або перевіряйте файли на наявність вірусів перед тим, як відкрити його. Ви дізналися про те, як можна відкрити образ з розширенням .iso та працювати з необхідними файлами всередині нього.

Популярі новини
Загрузка...