Як правильно користуватися "Гейм Кілером"?

91 0 Новини високих технологій

Як користуватися "Гейм Кілером"? Що це за утиліта? Якими функціональними можливостями вона володіє? Про це піде мова в нашій статті. На базі Android працює безліч різних програм. Є безкоштовні, платні, а також такі утиліти, у яких є можливість розширити функціонал. Але для цього потрібно внести певну суму. Так от, програма "Гейм Кілер" розроблена спеціально для того, щоб платне зробити безкоштовним.

Що таке "Гейм Кілер"?

Як правильно користуватися "Гейм Кілером"?
Перед тим як описувати, як користуватися "Гейм Кілером", розповімо коротко, що це за утиліта. Додаток "Гейм Кілер" створено, щоб можна було безкоштовно зкачувати платні програми або їх розширення. Наприклад, це можливість прибрати набридливу рекламу з гри або постійно спливаючі пропозиції. У таких випадках розробники пропонують оформити платну підписку або купити повну версію програми.


Однак найбільшу популярність утиліта отримала у зломі ігор і додавання собі, приміром, окулярів або збільшення кількості життів героя.

Як користуватися?

Багато, хто чув про цю програму або вже скачав її, цікавляться, як користуватися "Гейм Кілером ". Все досить просто. Дотримуйтесь покрокової інструкції:
 • Необхідно завантажити додаток "Гейм Кілер" з магазину Play Market. Якщо він не знаходить його, то скористайтеся браузером смартфона, щоб завантажити програму з офіційного сайту. Будьте пильні при установці з стороннього джерела. Велика ймовірність, що ваш пристрій підчепить якийсь вірус.
 • Запустіть програму. Ви можете знайти його в інших установлених додатках і іграх на вашому пристрої. Потім моментально поверніть його.
 • Тепер необхідно запустити гру, яка буде зламана за допомогою програми "Гейм Кілер".
 • Наберіть в цій грі якусь кількість очок і запам'ятайте загальну суму.
 • Поверніть гру і запустіть "Гейм Кілер" на "Андроїд". Вкажіть в ньому значення ваших очок, після чого додаток почне пошук запущених ігор.
 • У списку запропонованих варіантів виберіть те, що вам потрібно.
 • Зафіксуйте значення очок.
 • Тепер знову згорніть "Гейм Кілер" і розгорніть гру.
 • Витратьте яку-небудь кількість очок. Наприклад, купіть що-небудь в магазині.
 • Поверніть гру і розгорніть додаток "Гейм Кілер"
 • Знайдіть там зазначену раніше гру з новими значеннями очок і змініть їх на будь-яке доступне в додаток число на ваш розсуд.
 • Натисніть кнопку "Ок", скрутіть запустіть гру.
 • Зробіть ще яку-небудь покупку, і ваші окуляри стануть рівними введеному вами кількістю в "Гейм Кілер".
 • Таким чином, можна збільшувати будь-які значення в іграх. Саме ця функція і зробила додаток популярним серед користувачів.


  Як правильно користуватися "Гейм Кілером"?

  Поради

  Перш ніж скачати додаток "Гейм Кілер" на "Андроїд", налаштуйте права суперкористувача на вашому пристрої. Це необхідно, щоб користуватися зломщиками додатків. Жодна подібна утиліта не буде працювати, якщо ви не налаштували права суперкористувача. Є можливість завантажити програму "Гейм Кілер" російською мовою. Це додає ще більшу популярність даної утиліти. Однак не забувайте, що скачування зі сторонніх сайтів загрожує неприємними наслідками для вашого пристрою.
  Як правильно користуватися "Гейм Кілером"?
  Якщо ви не можете самостійно настроїти права суперкористувача, не намагайтеся зайвий раз робити це навмання. Можете звернутися в сервіс для їх налаштування. Інакше можна зіпсувати операційну систему вашого пристрою в цілому. Ремонт подібної поломки системи вийде досить дорого. Тому краще не ризикувати.

  Висновок

  Тепер ви знаєте, як користуватися "Гейм Кілером". Як бачите, все досить просто. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам у цій справі. Бажаємо удачі!

  Популярі новини
  Загрузка...