Програма Microsoft PowerPoint: аналоги, особливості, відгуки

205 0 Новини високих технологій

Додаток Microsoft PowerPoint відомо практично всім, так як воно входить до складу пакет офісних програм від творців "Віндовс" практично з самого початку. Програма хороша, суперечці немає. Але "Майкрософт" вимагає продукт за нечувану ціну. Втім, цим вже нікого не здивуєш. Але мало хто знає, що існують аналоги сервісу Microsoft Powerpoint. Причому безкоштовні. Тому і потрібно розглянути існуючі аналоги. Вони володіють схожими функціями і здатні заощадити чимало грошей. Але спочатку поговоримо про "Павер Поінт".

Програма Microsoft PowerPoint: аналоги, особливості, відгуки

Що таке PowerPoint?

Це програма, що входить в офісний пакет від компанії "Майкрософт" і призначена для створення якісних презентацій. Утиліта має безліч найрізноманітніших функцій. Є навіть інструменти для анимирования. Презентації виходять просто чудові. І можуть бути збережені в будь-якому підтримуваному форматі. Є опція роботи з об'єктами SmartArt, можливість створення просунутих слайдів і багато чого ще. Однак за цей багатий функціонал доводиться платити. І зазвичай втридорога. Тому багато хто і не хочуть використовувати PowerPoint. Аналог хоч і не буде мати настільки крутим функціоналом, але зате буде абсолютно безкоштовним. А для деяких цей факт відіграє величезну роль. Так розглянемо ж найкращі аналоги продукту про "Майкрософт". Почнемо з самого популярного додатка.


Програма Microsoft PowerPoint: аналоги, особливості, відгуки

OpenOffice Impress

Даний продукт входить до складу програмного комплекту OpenOffice.org. Це безкоштовний аналог офісного пакету від "Майкрософт". Спочатку пакет створювався для операційних систем GNU Linux і використовував винятково вільну ліцензію. Але потім продукт портувати під "Віндовс". По суті, ця утиліта - майже повна копія PowerPoint "розливу" 2003 року. Інтерфейс програми досить сильно кульгає (на дві ноги). Але головне - робота. І тут у додатки все в порядку. По суті, функціонал той же, що і у автентичного PowerPoint. Аналог вміє все те ж саме. Ось тільки з різними "красивостями" в особі тим, градієнтів і іншого - біда. Вбудованих шаблонів немає. Але їх запросто можна завантажити на сайті розробника. Причому абсолютно безкоштовно. Що стосується формату збереження презентацій, то тут є кілька варіантів: формат, використовується в оригінальному PowerPoint, власний формат програми і PDF. До речі, якщо зберегти у форматі класичного додатки від "Майкрософт", то ніяких проблем з відкриттям проекту в автентичній програмі не буде.


Програма Microsoft PowerPoint: аналоги, особливості, відгуки

Відгуки про OpenOffice Impress

Якщо потрібно зрозуміти, наскільки добре працює той чи інший додаток, то краще розглянути коментарі тих, хто його вже використав. OpenOffice Impress. Цей аналог PowerPoint, відгуки про який ми зараз розглянемо, має значну армію шанувальників. Але чимало і незадоволених. Однак спочатку поговоримо про переваги за версією користувачів. Почнемо з того, що юзери відзначають стабільну роботу додатка. Воно не вилітає, не глючить і не гальмує. Це безумовно плюс. Також програма справляється навіть з найскладнішими завданнями. Вона здатна створити презентацію професійного рівня. І це теж можна записати в переваги. Ще одна особливість: утиліта працює швидше, ніж перевантажений різними плагінами оригінальний PowerPoint. Це говорить про багато що. А ще - програма абсолютно безкоштовна. І це "контрольний постріл" продукту від "Майкрософт". У той же час юзери заявляють, що інтерфейс вбогий і незвичний. Деякі інструменти знаходяться не на тому місці. А це негативно позначається на швидкості роботи. І це дійсно так. Однак позитивних відгуків все одно більше, ніж негативних.
Тепер перейдемо до іншого додатком.
Програма Microsoft PowerPoint: аналоги, особливості, відгуки

Презентації GoogleDocs

Це безпрограшний варіант для тих, хто не хоче захаращувати комп'ютер різними програмами. Дана утиліта може запросто працювати в браузері в режимі онлайн. Для використання цього додатка повинні бути дотримані деякі умови. По-перше, у користувача повинен бути активний рахунок "Гугл". Без нього доступу до сервісу не буде. По-друге, необхідний високошвидкісний доступ до інтернету. В режимі офлайн даний пакет не працює. Багатого інструментарію для створення різних ефектів тут немає. В цьому плані краще все-таки використовувати PowerPoint. Аналог від "Гугл", тим не менш, може створити малюнок або швидку презентацію. Для збереження презентації доступні такі формати, як PPTX (стандартний для PowerPoint і PDF. А ось "застарілий" PPT вже не підтримується. Функціонал у даного додатка не дуже багатий, але зате вона повністю безкоштовний і здатне створити презентацію початкового рівня. Готовий проект, до речі, можна зберегти і в хмарному сховище самого "Гугла". Є інтеграція з цим сервісом.
Програма Microsoft PowerPoint: аналоги, особливості, відгуки

Відгуки про Презентації GoogleDocs

Тут ситуація непроста. Цей сервіс не є повноцінним аналогом програми PowerPoint. Деяким користувачам було б варто це враховувати перед тим, як писати негативні відгуки. Але і позитивні коментарі є. Почнемо з них. Отже, багато юзери стверджують, що це дітище "Гугл" працює дуже навіть непогано і виручає у поїздках і відрядженнях. Все що потрібно - браузер та інтернет. А сама швидкість роботи цілком і повністю залежить від швидкості інтернету. Ще одна перевага (за версією користувачів) - простий до неподобства інтерфейс. Заблукати в ньому просто нереально. На цьому плюси закінчуються. Тепер про погане. Юзерам категорично не подобається убогий набір опцій і інструментів. Також не задовольняє юзерів і стиль створюваних презентацій. Він такий, ніби проект створював школяр. І це дуже серйозні звинувачення. На жаль, все йде саме так. Цей інструмент призначений для швидкого створення чернетки. І отримати якісну і круту презентацію не вийде.
Програма Microsoft PowerPoint: аналоги, особливості, відгуки

Kingsoft Presentation

А тепер перейдемо до іншої програми. Це додаток не зовсім безкоштовний. Є більш просунута версія, за яку доведеться заплатити. Але і безкоштовний варіант здатний здивувати. Багато програм для створення презентацій (аналоги PowerPoint), як правило,мають досить убогим інтерфейсом. Але не тільки Kingsoft. Оформлення тут нітрохи не гірше, ніж в оригіналу. А ключові компоненти управління реалізовані ще більш розумно. Цей додаток не вміє працювати з об'єктами SmartArt, але є цілком стерпна їх заміна. При цьому програма здатна створювати дивовижні за красою і якістю презентації. Зберігати їх можна як в стандартному форматі, так і у PDF або відкритих форматах. При відкритті проекту в оригінальному додатку ніяких спотворень не спостерігається. І це головна перевага даного продукту перед іншими аналогами. Працювати в даному додатку легко і приємно. Багато професіонали вибирають саме цей продукт. І вони абсолютно праві. Деякі навіть вважають за краще придбати повну версію в ім'я більш багатого функціоналу. А звичайному користувачеві цілком вистачить можливостей і повністю безкоштовній версії. Kingsoft Presentation - відмінна заміна класичного додатком від "Майкрософт".

Програма Microsoft PowerPoint: аналоги, особливості, відгуки

Відгуки про програму

Всі перераховані вище альтернативи PowerPoint не йдуть ні в яке порівняння з цим продуктом. І ця думка цілком і повністю поділяють користувачі. Вони вважають Kingsoft Presentation кращим аналогом класичного додатка. Юзери відзначають чудовий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і чудове оформлення. Найбільше людям подобається розташування основних інструментів і опцій. До нього не потрібно довго звикати. А ще користувачі стверджують, що за допомогою цього продукту можна створити справжній шедевр. Юзери вважають, що цей продукт нітрохи не гірше оригінального PowerPoint. А ще він абсолютно безкоштовний. Це досить значуще перевагу. Як не дивно, але негативних відгуків про це програмному продукті знайдено не було. А це означає, що програма дійсно гарна і варта уваги. А тепер підіб'ємо підсумки огляду.

Вердикт

Отже, рейтинг кращих програм презентацій замість PowerPoint чітко дає зрозуміти, що жити без продуктів "Microsoft" цілком можна. І дуже навіть непогано. Є відмінні альтернативи платним додатком. Багато з них мають прийнятним функціоналом і зручним інтерфейсом. А деякі навіть перевершують продукт від "Майкрософт" по комфорту у використанні. А значить, зовсім нема чого купувати платні продукти. І без них можна чудово прожити.

Висновок

Нами були розібрані можливі альтернативи програмі PowerPoint. Аналоги показали себе цілком гідно. Як мінімум два з них здатні створити якісну і круту презентацію. Ці програми мають багатим набором опцій, можуть зберігати дані в стандартному форматі і абсолютно безкоштовні, що також позитивно впливає на їх статус. Якщо потрібно якісне додаток для створення презентації, а використовувати продукт від "Майкрософт" не хочеться, то є цілком прийнятні альтернативи. У деякому плані вони навіть краще класичного продукту. Можна просто завантажити і відразу почати роботу. Без танців з бубном з приводу ліцензії.

Популярі новини
Загрузка...