Як подивитися вихідні заявки "ВК": різні методи

270 0 Новини високих технологій

Кожен, у кого є сторінка "ВКонтакте", має певну кількість друзів. Це можуть бути наші знайомі, однокласники, колеги, друзі по листуванню і т. д. Але іноді число друзів зменшується без нашого втручання. Значить, хтось просто пішов зі списку ваших друзів. А в деяких випадках користувач спеціально підписується на знаменитостей. Як подивитися вихідні заявки "ВК"?

Управління списком друзів

Для того щоб вивчити цей розділ, натисніть на кнопочку "Друзі" (вона знаходиться в лівій колонці, якщо ви сидите з комп'ютера). В офіційному додатку для Android і iOS потрапити в цей розділ можна, натиснувши на три смужки в правому кутку і вибравши відповідну кнопку. Перед вами відкриється список друзів. Найчастіше він формується за принципом "важливості" користувачів. Тобто першими в списку стоять ті люди, з якими ви найчастіше спілкуєтеся, заходьте на їх сторінку і оцінюєте їх фотографії.


У правому верхньому куті перед вами з'явиться список доступних розділів з категорії "Друзі". До них відносяться: "Мої друзі", "Заявки в друзі", "Телефонна книга", "Нові друзі", "Пошук друзів" і "Списки друзів". Те ж саме є і в програмі: достатньо один раз клікнути на вже знайому напис, і на екрані з'явиться дана панель. Відволічемося від питання, як подивитися вихідні заявки в друзі "ВК", і трохи розберемо цю панель. Наприклад, у розділі "список друзів", ви зможете розподілити користувачів за певними категоріями: "Кращі друзі", "Родичі" і т. д. У "Телефонній книзі відображаються номери, які вказали користувачі. Якщо людина не залишав на сторінці свій номер, значить і в "Телефонній книзі" він відображатися не буде. В "Пошук друзів" ви можете знайти вас цікавлять користувачів. Щоб пошук був більше вдалим, постарайтеся вказати якомога більше інформації (країна, місто, вік, правильне ім'я та прізвище тощо). Але багато користувачів намагаються не викладати всю інформацію про себе, тому така деталь дуже ускладнює пошук.


На даний момент ми будемо розглядати, як подивитися вихідні заявки "ВК".
Як подивитися вихідні заявки "ВК": різні методи

Функції вихідних заявок

Гортаючи стрічку "ВКонтакте", ми бачимо пости наших друзів. Одна з головних функцій вихідних заявок: відображати пости тих людей, на яких ви підписані. Тобто вони відсутні в списку ваших друзів, але вам надається можливість стежити за їх оновленнями.

Як подивитися вихідну заявку на комп'ютері

Як подивитися заявки "ВК" з комп'ютера, тепер ви знаєте. Тому що нижче описаний алгоритм ваших дій:
 • Зайдіть на офіційний сайт "ВКонтакте".
 • Відкрийте розділ "Друзі".
 • Натисніть на кнопку "Заявки в друзі" в правому верхньому кутку.
 • Після цього вас перекине на вкладку "Вхідні". Однак тут потрібно натиснути на сусідню кнопочку "Вихідні". В цьому розділі знаходяться ті користувачі, які або не прийняли вашу заявку друзі, або видалили зі своїх контактів.
 • Якщо кнопка "Вихідні", то ви ні на кого не підписані.
  Як подивитися вихідні заявки "ВК": різні методи

  Як подивитися вихідну заявку "ВК" з телефону

 • Заходимо на офіційний додаток для Android і iOS "ВКонтакте".
 • Заходимо в розділ "Друзі".
 • Натискаємо на кнопку "Друзі" у верхньому рядку. У вас повинна з'явиться панель з доступними розділами.
 • В панелі виберіть "Вихідні". Готово! На вашому екрані з'явиться всі ті, на кого ви підписані.
 • Якщо ви хочете подивитися на кого підписаний той чи інший користувач, досить зайти на його сторінку і знайти вкладку "Цікаві сторінки". Перегорніть вікно до кінця і побачите ті сторінки, які інтереси одного. Найчастіше в цьому розділі з'являються лише найпопулярніші сторінки (ті, у кого кількість підписників більше тисячі), тому менш популярних людей ви там не побачите.
  Варто відзначити, що деякі люди приховують свої підписки. Ніхто, крім них, побачити цей розділ не зможе. А з появою функції повного приховування профілю деякі сторінки стали доступні тільки для друзів. Це досить ускладнює перегляд Цікавих сторінок".
  Як подивитися вихідні заявки "ВК": різні методи

  Як швидко очистити всі заявки

  Якщо у вас багато вихідних заявок, то видаляти кожного користувача окремо займе досить велику кількість часу. Як же бути? Цю проблему можна легко вирішити за допомогою комп'ютера і Google Chrome.
 • Відкрийте офіційний сайт "ВКонтакте". Перейдіть в розділ "Друзі", далі - в "Заявки", "Вихідні".
 • Натискаємо на три чорні точки в правому верхньому кутку (кнопка "Меню"). Вибираємо "Додаткові інструменти", далі - "Інструменти розробника". Якщо ви не можете знайти відповідні кнопки, то натисніть на клавіатурі клавіші Ctrl + Shift + I. З допомогою цих трьох клавіш потрібний розділ сайту можна відкрити в будь-якому браузері.
 • У вікні натисніть на кнопочку Console.
 • Далі необхідно прокрутити сторінку з заявками до самого кінця.
 • У вікні консолі вставляємо наступну команду:

  javascript:var buttons=document.getElementsByClassName('flat_button button_small fl_r'); console.log(buttons); for(key in buttons){buttons[key].click();}

 • Натискаємо Enter.
 • Ця команда автоматично виробляє відписку від усіх користувачів. Однак якщо ви не перегорнули сторінку до кінця, то вийде лише частина заявок, і операцію доведеться виконувати повторно.
  Як подивитися вихідні заявки "ВК": різні методи
  Тепер ми знаємо, як подивитися вихідні заявки "ВК". Насправді нічого складного тут немає, тому через деякий час ви будете робити все автоматично.

  Популярі новини
  Загрузка...