Vostok3.com – відгуки про програму, умови та особливості

130 0 Новини високих технологій

Ця стаття присвячена відгуків про vostok3.com – проекті, який більшість користувачів Мережі, коли-небудь взаємодіяла з ним, називають лохотроном. Наскільки можна судити з коментарів користувачів і фахівців, проект доступний відразу за кількома доменними адресами – vostok3.com, vostok3.org і vostok3.ru.

Vostok3.com – відгуки про програму, умови та особливості

Результати незалежної перевірки https://vostok3.com. Відгуки експертів

Коли користувач потрапляє на сайт vostok3.com йому показують відео, герой якого представляється, як голова незалежного експертного центру, борець з Інтернет-шахраями і фахівець з навчальним програмам для фрілансерів. Далі борець з шахраями оголошує систему «Схід-3» (відгуки про програму vostok 3 наведено нижче) єдиною робочою площадкою, приносить багатотисячний дохід вже через десять хвилин.
Vostok3.com – відгуки про програму, умови та особливості
Користувача, що повірив обіцянкам, перенаправляють на наступний сайт, де, відразу ж після реєстрації, на його балансі несподівано виростає «дохід». Насправді ця сума виявляється просто набором цифр.


Судячи з відгуків, vostok3.com (так само як і два інших аналогічних сайту, розташованих у різних доменних зонах) налаштований таким чином, що кошти інвесторів вже не повернуться (нехай навіть частково) на їх рахунки. Спробувавши перевести заробіток на свій рахунок, користувач отримає повідомлення з проханням надати підтвердження, що є повнолітнім – зробити символічний платіж. До цього, власне, і зводиться інтерес шахраїв. Згідно з результатами перевірки, проведеної сервісом RankW, сайт Vostok3.com займає 308289 місце в рейтингу популярності веб-сайтів. Щодня цей проект відвідує 1484 користувача. Приблизна вартість сайту – близько десяти з половиною тисяч доларів.


Крім щоденного доходу від вкладів учасників проекту, власники цього сайту щодня заробляють близько тридцяти доларів на розміщення контекстної реклами.

Магія «безкоштовного сиру»

Експерти, що проводили огляд діяльності сайту vostok3.org, стверджують, що цей майданчик на дев'яносто відсотків «запозичена» на якомусь проекті, який називається quantum system. Десятивідсоткової унікальністю сайт зобов'язаний коректив, внесених його власниками. Зокрема, зміни торкнулися «історії народження» проекту і відео-контенту. Однак суть залишилася незмінною: найняті актори (так експерти називають фігурантів відео) доносять до глядача якісь маревні ідеї щодо пасивного заробітку біткоінов.
Vostok3.com – відгуки про програму, умови та особливості
Переглянувши мотивуюче відео і почувши такі слова як «біткоін» і «блокчейн», більшість недосвідчених відвідувачів сайту приходять до висновку, що проект дійсно актуальне. Реєстрація в системі «Схід-3» можлива також за адресою: https://vostok3.com/mobi. Відгуки про системі «Схід-3», наведені нижче, відносяться до всіх сайтів, що носить назву «vostok3».

Думка успішних трейдерів

Vostok3.com – відгуки про програму, умови та особливості
Люди, для яких створення пасивного доходу – звичний спосіб заробітку, переймаються недовірою до системи «Схід-3» відразу ж після заходу на один із сайтів. В очах фахівців блоки, які попереджають користувачів про кількість заробітку, фіксованої щомиті, ні що інше, як непідтверджена інформація.
Крім того, торгівля на біржі або інвестування передбачають наявність відповідних навичок і досвіду. Людина, що не має ні того, ні іншого, перш ніж приступати до такого виду заробітку, повинен, як мінімум, простудіювати спеціалізовану літературу, подивитися, як діють досвідчені трейдери і спробувати свої сили, попрацювавши з демо-рахунками. Після прочитання авторитетних відгуків про vostok3.com і про систему «Схід 3» створюється враження, що завдання творців цих проектів – мотивувати користувачів поповнити зазначений рахунок. Незаперечним доказом того, що сайт все-таки шахрайський, досвідчені трейдери вважають наступні факти:
 • Обіцянка стовідсотковою прибутку. Такими фінансовими успіхами не можуть похвалитися навіть досвідчені підприємці з багаторічним стажем. Прибуток найбільш успішних біржовиків становить від шістдесяти до сімдесяти відсотків (тобто тридцять-сорок угод зі ста є збитковими).
 • Оприлюднення відомостей про людей, які заробили солідні суми. Ні один серйозний брокер не зрадить оприлюднив інформацію, що стосується чужого заробітку.
 • Які відгуки про сайті vostok3.com залишають користувачі?

  Насамперед, слід зазначити, що особи, які заявили, що, взаємодіючи з сайтом, втратили по кілька сотень доларів, хоч і вказують свої імена, але не посилаються на особисті сторінки в соціальних мережах. Дії інкогніто можна пояснити по-різному: або потерпілі бояться помсти викритих лохотронщиків, які заробляють собі на життя написанням негативних коментарів.
  Серед неавторизованих користувачів, які втратили свої кошти, є особи, які мають певний досвід в інвестуванні. Це видно з відгуків про сайт https://vostok3.com. Зокрема ці люди повідомляють, що сумніви з'явилися у них відразу ж після реєстрації в системі. Перше, що бачить зареєструвався на проекті користувач – це спливаюче вікно з пропозицією поповнити внутрішній рахунок. Проігнорували це повідомлення, як стверджує негативно налаштований до проекту джерело, чекає неприємна розмова. Адміністратор-англієць (або німець) – володар напрочуд суворого голосу, – спочатку намагається з'ясувати причину низької активності користувача, а потім повідомляє новачкові, що записав IP свого комп'ютера і незабаром надасть йому рахунок не оплачений на сайті.

  Чому МВС не діє?

  На думку деяких потерпілих, пункт «Боротьба з шахрайством у Мережі» повинен значитися в переліку обов'язків співробітників Міністерства внутрішніх справ. Це питання хвилює, головним чином, осіб, що вклали в «справу» все, що у них було. Наскільки можна судити з відгуків про vostok3.com більшість потерпілих складають користувачі, що не мають відношення до фінансової галузі. Затока на проект свої заощадження, попередньо не вивчивши умов співпраці з сайтом, вони просто стали чекати надходження прибутку. Їм слід було б звернути увагу на сторінку з описом можливих ризиків і розподілу відповідальності в разі банкрутства інвестора.

  Недомовленість – це не шахрайство

  «У сучасному світі такі поняття як обман, введення людей в оману, підступи, хитрість, а також недомовленість і всілякі хитрощі вже не є шахрайством», – такою була відповідь представників адміністрації на вимогу особливо активних інвесторів повернути їм «загубилися» вклади.
  Vostok3.com – відгуки про програму, умови та особливості
  Серед потерпілих, як з'ясувалося, є й філософи, називають біткоін «мильною бульбашкою світового масштабу», створеним для того, щоб спустошити цілі континенти заради збагачення купки товстосумів.

  Робота з запереченнями

  Користувачі, які попалися на виверти лохотронщиків, повідомляють, що відразу після реєстрації новому користувачеві сайту дзвонить менеджер-іноземець (німець, англієць або хто-небудь ще) і, незважаючи на сумніви новачка, «допомагає», перевести кошти на рахунки системи «Схід-3». Згодом учаснику проекту знову передзвонюють і пропонують перевести ще одну суму (набагато перевершує попередній внесок), без виплати якій заробіток на сайті нібито неможливий. Отримавши відмову, представники адміністрації зникають разом з грошима інвестора. Іноді шахраї міняють тактику. Наобіцявши новачкові роботу без вкладень, умовляють пройти реєстрацію, після чого повідомляють, що безкоштовних місць в команді вже не залишилося, але їх можна придбати.

  Презентація Кирила Іванівського

  Кирило Іванівський зустрічає гостей системи «Схід-3» на сайті http://vostok3.ru/, обіцяючи всім щоденний дохід у півтори тисячі доларів.
  Vostok3.com – відгуки про програму, умови та особливості
  Кирило пропонує всім і кожному отримати унікальну можливість стати частиною закритої групи, яка має доступ до його власній системі, що дозволяє заробляти на криптовалютах. Всім користувачам, які зареєструвалися на проекті з метою долучитися до групи Іванівського, показують платіжну форму сервісу E-Pay з вимогою внести невелику суму. Далі йдуть пропозиції підключитися до сервера (з оплатою за підключення), сплатити комісійний збір, придбати елітарну базу даних. Щоб користувач не відмовився від вчинення платежів, йому «дарують» один біткоін, який, судячи з відгуків, ще нікому не вдалося отримати.

  Популярі новини
  Загрузка...