Збільшити місце на "Яндекс.Диску: кількість місця, вага , очищення, способи збільшення і поради

116 0 Новини високих технологій

При необхідності перенести файли з одного комп'ютера на інший або передати їх одному, ми звикли використовувати по-старому диски, флешки і тому подібні пристрої, призначені для тимчасового зберігання інформації. На жаль, вони не тільки ненадійні і незручні у використанні, але і дозволяють копіювати лише відносно невеликі документи. Час тече, все змінюється, давно з'явився інтернет. Зараз документи і фотографії ми пересилаємо зазвичай вкладеним файлом в листі по електронній пошті. Але є більш зручний варіант передачі файлів – «Яндекс.Диск». Завантаживши файл один раз, ви можете надати доступ до нього необмеженій кількості людей. Один з найпопулярніших питань, які виникають у користувачів даного сервісу: як можна збільшити місце на «Яндекс.Диску»?


Що це таке?

Спочатку розберемося, що являє собою «Яндекс.Диск» і навіщо він нам потрібен. Якщо говорити простою мовою, це якесь віртуальне сховище інформації. Технологія, розроблена компанією «Яндекс» у 2012 році, дозволяє як зберігати інформацію, так і передавати її іншим користувачам інтернету. По суті – це файлообмінник, але без реклами, вірусів і непотрібних банерів.
Збільшити місце на "Яндекс.Диску: кількість місця, вага , очищення, способи збільшення і поради
Всі файли на «Яндекс.Диск» документи зберігаються на сервері пошукової системи в повній безпеки, поки ви не видалите їх самі. При завантаженні кожен файл автоматично перевіряється антивірусною системою DrWeb. Завдяки цьому з файлообмінника можна сміливо завантажувати будь-які документи.


Технологія «Яндекс.Диска» дозволяє економити місце на локальному комп'ютері. Також дуже зручно ділитися з друзями великими за обсягом файлами, минаючи обмеження поштових серверів.

Скільки місця дає «Яндекс.Диск»?

За замовчуванням надається файлосховище об'ємом 3 Гб. Ви можете використовувати місце для зберігання файлів на своєму комп'ютері, тим самим не обмежуючи доступу до цих файлів тільки з одного ПК. Для того щоб в будь-який момент переглянути документи, потрібен лише інтернет.
Збільшити місце на "Яндекс.Диску: кількість місця, вага , очищення, способи збільшення і поради
Також є можливість ранжувати ступінь доступу до кожного файлу окремо або цілком до папки:
 • тільки особистий;
 • для користувачів, кому ви даєте посилання;
 • загальний для всіх відвідувачів.
 • Питання: скільки місця на «Яндекс.Диску» можна отримати, якщо виконати деякі дії, що розглядаються нижче? Відповідь: до 50 Гб.

  Як збільшити місце на «Яндекс.Диску»?

  Надається за замовчуванням обсягу для початку цілком достатньо. Але якщо вам необхідно, то «Яндекс» дозволяє збільшити дискову квоту наступними способами:
 • встановити на комп'ютері клієнтську програму і отримати бонусом ще 3 Гб;
 • негайно завантажити свої файли на «Яндекс.Диск» і отримати бонусом 2 Гб;
 • поділитися промо посиланням із друзями у соціальних мережах і отримати ще 3 Гб.
 • Якщо на «Яндекс.Диску» недостатньо місця, можна стати учасником однієї з разових акцій, що періодично проводяться компанією. До речі, таким чином можна виграти не тільки додаткові гігабайти, а й інші цінні призи. По акціях і нерідко надається до 30 Гб додаткового простору за один раз. Розіграші часто проводяться напередодні свят. Обов'язково підпишіться на розсилку сервісу, щоб не пропустити важливу інформацію.
  Збільшити місце на "Яндекс.Диску: кількість місця, вага , очищення, способи збільшення і поради
  Збільшити місце на «Яндекс.Диску» можна також з допомогою будь-якої програми, призначеної для стиснення файлів. Перед завантаженням заархівуйте всі документи, презентації, ігри, фільми і т. п. Завдяки стисненню вони будуть важити в кілька разів менше, отже, на віртуальному диску залишиться більше місця для зберігання файлів. Для того щоб виділене місце не закінчилося раніше часу, «Яндекс.Диск» необхідно регулярно очищати від документів, що втратили актуальність. Для цього потрібно виділити застарілі файли, потім вибрати пункт меню «Видалити», розташований зверху праворуч. Очищення диска виконана!

  Особливості сервісу

  Ваші документи завжди при вас. Це дуже зручно, наприклад, при віддаленій роботі: для любителів доробити завдання вдома або фрілансерів. Тепер вам не потрібна навіть флешка, щоб перенести документи на домашній комп'ютер. Більше не стоїть проблема, як заархівувати файл, щоб його можна було відправити вкладені в електронний лист. З віртуальним «Яндекс.Диском» ви просто можете вставити лист посилання на файл.
  Збільшити місце на "Яндекс.Диску: кількість місця, вага , очищення, способи збільшення і поради
  Уявіть ситуацію: терміново потрібен якийсь файл. Від цього залежить результат роботи і зарплата, а комп'ютер зламався. Ваш друг або колега готовий надати свій ПК для роботи, от тільки потрібний документ у ньому відсутня. Як бути? Відкрутити вінчестер, доставити його до одного, витягнути з диска потрібну інформацію, скопіювати її на комп'ютер одного. На все піде не одна година. Усього цього можна уникнути, якщо використовувати дане файлосховище. Якщо наданого обсягу недостатньо, завжди є можливість отримати більше місця на «Яндекс» Диску.
  Щоб почати користуватися віртуальним сервісом, необхідно мати аккаунт на сайті yandex.ru. Якщо обліковий запис вже створена, ви сміливо можете користуватися «Яндекс.Диском» і завантажувати свої файли.

  Внутрішній інтерфейс

  Сервіс дозволяє завантажувати будь-які типи файлів: текстові до медійних. Скачувати документи з «Яндекс.Дисків» інших користувачів ви можете навіть у тому випадку, якщо квота вашого диска менше, ніж у них. Правда, швидкість скачування при цьому впаде до 64 Гб/с.
  Збільшити місце на "Яндекс.Диску: кількість місця, вага , очищення, способи збільшення і поради
  Для спільної роботи з іншими учасниками є можливість створити загальну папку. Будь-який користувач зможе завантажувати свої файли в неї. Це відмінний спосіб збільшити місце на «Яндекс.Диску», а також чудова можливість організувати групову роботу над яким-небудь проектом.

  Способи використання

  Найпростіший спосіб почати використовувати віртуальний «Яндекс.Диск»: зайти на сайт yandex.ru через будь-який браузер, виконати вхід в свій аккаунт, знайти вкладку «файли». Другий спосіб: зайти через безкоштовний додаток Yandex Disk, попередньо викачане з сайту. Після завантаження файлу і установки його на локальний диск в меню «Мій комп'ютер» з'явиться окремий рядок. В даному випадку ви зможете працювати з «Яндекс.Диском», як з будь-яким іншим. Всі завантажені і скопійовані файли перенесуться у ваш віртуальний простір. Процес синхронізації повністю автоматизований, тому у вашому контроль та участь не потребує. «Яндекс.Диск» дозволяє економити час і місце на диску комп'ютера, тому використання даного сервісу може бути корисно кожному.

  Популярі новини
  Загрузка...