Інвестиційна компанія «Тотем-Капітал»: відгуки

142 0 Новини високих технологій

Перші захоплені відгуки про «Тотем Капітал» з'явилися в Мережі в липні-серпні 2017-го. Кампанія на запрошення інвесторів розгорнулася наприкінці вересня минулого року. В результаті на сайт «Тотем Капітал» були залиті кошти російських, білоруських, казахських та українських вкладників. Організатори проекту повідомляли про швидке відкриття криптобанка і про інших, не менш вагомих події, ніж підігрівали інтерес потенційних інвесторів.

Інвестиційна компанія «Тотем-Капітал»: відгуки

Перше враження

Відомо, що лідерська команда «Тотем Капітал» складалася з кількох підприємців, які виконували враження благополучних і розбираються в криптовалюте людей. Звідки з'явилися ці відомості? Справа в тому, що сьогодні інвестори вже не вірять власникам інвестиційних проектів на слово. Перш ніж залити на сайт кошти, потенційні вкладники делегували на зустріч з керівництвом компанії «Тотем Капітал» своїх представників.


За свідченням делегатів, чех Ян Каплан (організатор і власник компанії), так само як і члени його команди, справляли враження авторитетних і досвідчених«акул». Правда, деякі посланці відзначили дивовижну схожість Каплана з власником давно «соскамившегося» хайпи, але тоді це подібність нікого не насторожило. Станом на сьогоднішній день проект давно перестав виплачувати відсотки за вкладами.

Звідки гроші?

Інвестиційна компанія «Тотем-Капітал»: відгуки
Проект «Тотем Капітал» запрошує всіх бажаючих спробувати себе в ролі інвесторів і гарантовано отримувати прибуток до 60% в місяць. Сума мінімального внеску становила 500 доларів. Високий дохід трейдерів забезпечувався за рахунок колосальної прибутку від посередницьких операцій, заробітку на перепадах курсів валют і криптовалют, а також за рахунок капіталовкладень у високоприбуткові інвестиційні компанії.


Керівником інвестиційної компанії «Тотем-Капітал» є хтось Ян Каплан. Публічно він представляється як професіонал в області світового інвест-банкінгу з десятирічним стажем. В даний час Каплан співпрацює з великими компаніями, банками і країнами. За плечима у Яна Каплана, відповідно до рекламного тексту, кілька вигідних інвестиційних угод в стартапи та інноваційні розробки.

«Тотем-Капітал»: прогнози на майбутнє і найближчі цілі

Через контенты учасників партнерської програми творці «Тотем Капітал» донесли до користувачів, що щоденний дохід компанії коливається від 7 до 12 відсотків від коштів, вкладених у високоприбуткові підприємства. В найближчому майбутньому власники компанії планують виконати наступні завдання:
 • сформувати інвестиційний інтернет-банк (для цього необхідно отримати ліцензію американського Центробанку);
 • залучити заможних партнерів (цей пункт вже втілений в життя);
 • залучити інвестиції на загальну суму як мінімум сто мільйонів доларів (на сьогоднішній день капіталовкладення вже перевищили цю суму);
 • збільшити кількість інвесторів до тридцяти тисяч чоловік.
 • У плані розвитку на 2017 рік значився також пункт: «Офіційна реєстрація компанії і оренда офісного приміщення».
  Інвестиційна компанія «Тотем-Капітал»: відгуки
  У 2017 році керівництво Тотем Капітал прийняло рішення вийти на ринок товарів широкого вжитку та надати фізичним особам прийнятний інвестиційний план. В рамках цих починань інвестором запропонували вкладати кошти (сума мінімального внеску – п'ятсот доларів) під два відсотки в день (виплати нараховуються в доларах) і виводити прибуток тричі в місяць (через кожні десять днів).

  Умови співпраці

  Час окупності вкладених коштів – три місяці. По закінченні цього терміну інвестор зможе або вивести всю суму вкладу, або продовжити термін депозиту.
  Інвестиційна компанія «Тотем-Капітал»: відгуки
  Щоб потрапити в команду досвідченого бізнесмена Яна Каплана, інвестор повинен був внести як мінімум 500 доларів, конвертованих в біткоін. Після цього на вкладника відкривався депозит строком на 90 днів. По закінченні цього терміну гроші можна було вивести з проекту.

  Був «Тотем Капітал» пірамідою?

  Інвестиційна компанія «Тотем-Капітал»: відгуки
  Судячи з відгуків, перший час проект чесно виплачував вкладникам два відсотка на день до листопада 2017 року, дозволяючи безперешкодно виводити заробіток через кожні десять днів. У листопаді виплати за деякими вкладами були припинені. Окремі інвестори повідомляють, що отримували відрахування, але не повною мірою. Сповна платили тільки самим «горластым». Разом з тим члени лідерської групи всіляко намагалися загладити назріваючий конфлікт, пояснюючи заморожування вкладів перенесенням проекту на нову, вдосконалену віртуальну майданчик.
  У грудні 2017-го оновлений веб-сайт з'явився в інтернеті. Користувачів, які знаються на сайто-будову судячи з їх відгуків «Тотем Капітал» нового зразка розчарував, так як не був схожий на результат зусиль успішних веб-майстрів. До того ж затримки з виплатами тривали. Обіцянки лідерів вже нікого не обнадіювали: за станом на грудень 2017 року не було проведено жодної виплати по вкладах. А тим часом на оновлений проект активно залучалися нові інвестори і, судячи з відгуків, «Тотем-Капітал», платив новачкам сповна. Вкладникам-«старожилам» повідомили, що при перенесенні платіжних акаунтів зі старого сайту на оновлений виникли проблеми. Згодом представники лідерської команди зізналися, що фінансові проблеми насправді пов'язані з відходом з проекту одного з творців. Посварившись з іншими членами лідерської групи, він поцупив ключі від електронних гаманців. Тому гроші хоч і не відразу, але все ж будуть повернуті вкладникам. Кошти передбачалося повертати частинами - кожні десять днів на десять відсотків від суми вкладу. Правда, фінанси повинні були надходити не в гаманці збентежених вкладників, а в їх оновлені акаунти на новому сайті, для подальшої роботи на колишніх умовах. У лютому 2018-го кожному інвестору надіслали електронний лист, в якому повідомлялося вся правда про «Тотем-Капітал»: проект «соскамился» з вини справжніх власників проекту (Ян Каплан, як з'ясувалося, не входить до їх числа), що прибрали до рук гроші інвесторів.

  Пошук винних ні до чого не привів: члени лідерської групи перекладали відповідальність один на одного, а сам Ян Каплан, наскільки можна судити з відгуків потерпілих, виявився вигаданим персонажем.

  « За цим проектом стоять дуже серйозні люди»

  Інвестиційна компанія «Тотем-Капітал»: відгуки
  Творці якогось відеоконтенту, що з'явився в інтернеті в минулому році, діляться з користувачами радістю, причина якої – близько трьох тисяч робочих акаунтів, з'явилися на сайті ще на стадії низького старту. Причому з боку «Тотем Капітал» не було зроблено ніяких дій, не було проведено жодної презентації, жодного вебінару, тобто бізнес запустився сам собою. «В даний час (тобто, у вересні 2017 року)», - повідомляє джерело, - «Тотем Капітал» активно проводить прес-релізи, присвячені можливостям, якими він щедро обдаровує інвесторів».

  Що ж так привернуло інвесторів?

  Якщо вірити відгукам про «Тотем-Капітал», авторами яких є учасники партнерської програми, вкладникам, які зареєструвалися на сайті, буде надана можливість виставляти ордера на будь-який вид криптовалют. Система сама визначить потрібну криптовалюту і здійснить операцію на найвигідніших умовах.

  « не хайп і не піраміда, а щось дуже серйозне»

  Ділячись своїми першими враженнями про «Тотем-Капітал», партнери визнають, що перше враження про компанію було досить сумбурним: хтось, не розібравшись, назвав «Тотем Капітал» новим хайпи, створеним відомим інтернет-шахраєм, а кому-то проект здався фінансовою пірамідою.
  На жаль, жоден учасник рекламної кампанії не взяв на себе працю продемонструвати роботу сайту в режимі реального часу, посилаючись на договір про нерозголошення інформації, який підписав з ними Ян Каплан. Відгуки про «Тотем-Капітал», залишені інвесторами, наводять на думку, що влітку 2017-го в інтернеті існувало безліч рекламних контентів, поширюють різнорідну інформацію.
  Інвестиційна компанія «Тотем-Капітал»: відгуки
  Наприклад, деякі учасники партнерської програми збільшили кількість лідерів. Зокрема, вони поширили відомості про п'ятдесяти одному фахівця, що ввійшов до складу лідерської групи. Всі вони нібито були представниками найрізноманітніших галузей – технічної, торгової, фінансової, юридичної

  Популярі новини
  Загрузка...