Ада Вонг: персонаж всесвіту Resident Evil

320 0 Новини високих технологій

Ігрова всесвіт «Обитель зла» включає величезну кількість яскравих персонажів, які мають своїх фанатів. Ада Вонг входить в цей список, адже вона нерідко з'являлася у багатьох проектах серії. Ця загадкова жінка змушує будувати теорії навколо своєї персони, її сексуальний вигляд, чарівна грація подарували їй безліч шанувальників. Дана стаття присвячена героїні, щоб висвітлити деякі подробиці її біографії.

Загальна інформація

Слід зазначити, що натяки на Аду Вонг були ще в першій частині серії «Обителі Зла». Про якусь американці з китайськими корінням писалося в листі Джона – дослідника компанії Umbrella. Важливо відзначити, що розробники не відкрили повну біографію жінки.


Ада Вонг: персонаж всесвіту Resident Evil
Її дитинство і ранні роки покриті таємницею, і завісу поки не відкрили. При цьому в другій частині героїня постає вже навченим найманим агентом. Ада має блискучий розум, завдяки якому дівчина миттєво оцінює ситуацію, знаходячи вихід навіть у критичних ситуаціях. Також персонаж відрізняється хитрістю і проникливістю. Для виконання своєї мети Ада Вонг готова зрадити, вбивати, але до чого вона рухається - так і невідомо.

Перша операція

За завісою подій першої частини гри Ада Вонг виконувала свою операцію. Її таємні наймачі дали завдання по крадіжці даних про розробки вірусів компанії Umbrella. Вона відправляється у Арклейскую Лабораторію, яку сховали під особняком одного з засновників організації Спенсера. Пекла зуміла отримати місце працівника, ніхто не знав її справжніх намірів. Своїм шармом вона полонила провідного дослідника Джона Клеменса, він пізніше писав про неї у згаданому листі.
Ада Вонг: персонаж всесвіту Resident Evil
Для жінки романтичні стосунки були лише способом добути потрібну інформацію. Клеменс ж мав серйозні плани на майбутнє з дівчиною, справжню личину якої він навіть не впізнав. Перед катастрофою в Лабораторії Джон пише про всі злочини, корпорації, їх таємних розробках. Ця інформація адресувалася Аду Вонг, але її не було в місті. Лист так і не потрапило до неї, адже наймачі жінки дали нове завдання – добути зразок G-вірусу. З цією метою вона відправляється у відомий вигаданий місто Ракун-Сіті.

Події другої частини «Обителі зла»

У всесвіті «Резидент Эвил» Ада Вонг постійно змінювалася у відповідності зі своїм чином. Коли вона прибула в поліцейську ділянку Ракун-Сіті, то зустріла одного з головних героїв – Леона Кеннеді. Вижив офіцер повірив версії, що дівчина є звичайним свідком подій, що відбулися і шукає свого друга Джона.
Ада Вонг: персонаж всесвіту Resident Evil
Вони намагаються разом пробратися в Лабораторію через каналізацію. Про це їм розповів якийсь Бен, що закрився в тюрмі, щоб врятуватися від зомбі. В поході їм зустрічається дружина Вільяма Биркина Анетт, яка знає всю інформацію про G-вірус. Леон був підстрілений у спробі захистити Вонг, а та наздогнала свою мету, вивідавши всі потрібні дані. Після кількох важких сутичок Пекла отримала два поранення і думала, що вмирає. Після їй вдалося прийти в себе, щоб у критичний момент знову допомогти Леону. Здобутий зразок G-вірусу в Resident Evil Ада Вонг віддала Альберту Вескеру, хоч не хотіла цього робити. Самій їй ледь вдалося врятуватися на вертольоті евакуації співробітників компанії Umbrella.

Роль у четвертій частині

Альберт Вескер дає нове завдання Аду Вонг, яка продовжує вдавати вірним агентом. Їй доручили відправитися в далеку іспанську село, де балом править лідер культу Лос-Иллюминадос. Людина по імені Озмунд Саддлер заразив всіх жителів вірусом Лас-Плагас. Ада мусить добути зразок домінантного плаги. Сюди ж направили Леона Кеннеді, адже Саддлеру вдалося захопити в полон доньку американського президента.
Ада Вонг: персонаж всесвіту Resident Evil
В ході пригод кілька разів шляху старих знайомих перетиналися. Альберт Вескер дізнався, що в селі присутній досвідчений боєць, а тому послав Краузера вбити Леона. Пекла весь час допомагала головному героєві відшукати правильний шлях, давала поради. Пізніше вона повідомила Вескеру, що його підлеглий мертвий і не впорався з місією. У фінальній сцені протистояння Леона і Саддлера саме Пекла скинула колишньому офіцерові Ракун-Сіті ракетницю, яка допомогла перемогти. Вескер вимагав зразок домінантного плаги відправити йому, але вона в посилку помістила стандартний зразок. Слід зазначити, що костюми Ади Вонг в кожній частині змінюються тільки трохи в дизайні. Це завжди яскрава червона одяг, яка не заважає їй рухатися.

Популярі новини
Загрузка...